Картки для зустрічей. Виграйте новий бізнес

Назад до Записи

Картки для зустрічей. Виграйте новий бізнес

картки для зустрічей

Виграйте новий бізнес з роздрукованими картками зустрічей.

Ми всі намагаємося уникати продавців, Навіть якщо вони продають те, що нам потрібно. В бізнесі все одно. Клієнти, власники бізнесу и співробітники часто занадто зайняті своєю бізнесом або повсякденним життям, щоб приділяти час літературі з продажу або маркетингу. Проте є способи просування Вашого бізнесу або додаткових продажів, які не будуть очевидні. Якщо Ви домовилися про зустріч, ви можете подумати, що більше нічого не можете зробити до того, як з'явиться ваш потенційний покупець або клієнт, вірно? Неправильний! Просте підтвердження зустрічі за допомогою картки зустрічі - відмінний спосіб розвивати свій бренд и бізнес.

Як створити візитну картку?

 Коли ви можете відправити або роздати картки для зустрічей?

Кожен раз, коли ви домовляєтеся про зустріч особисто, по телефону, по електронній пошті або письмово, є можливість видати картку зустрічі. Одержувач не побачить вашу картку зустрічі як спробу продати - він вже дав згоду на зустріч. Насправді, відправка карти зустрічі показує, що ви професіонал, якому можна довіряти, Щоб зберегти і підтвердити зустріч, і це саме по собі є цінним кроком в побудові тривалих і прибуткових відносин.

Друк фірмових бланків

Отже, як картка зустрічі може принести користь нового бізнесу?

Думайте про свою візитці як про важливий маркетинговому елементі. Оформіть його так, щоб ваше ім'я і логотип стали більш знайомими одержувачу. Одна сторона вашої картки зустрічі, звичайно ж, буде показувати дату, час і місце зустрічі. Написання цих даних від руки зробить вашу картку зустрічі більш особистою - ще один важливий елемент в побудові довіри. Ви також можете використовувати зворотний бік карти. Це може показати подальший брендинг, Включаючи опис вашої компанії або заяву про місію. Може бути, ви можете включити кілька пунктів, що описують продукти і послуги. Ви можете залишити місце, щоб додати рукописну замітку, наприклад «Радий зустрітися з вами на минулому тижні, з нетерпінням чекаю зустрічі з вами в наступну п'ятницю» з вашим підписом. Ще один відмінний індивідуальний підхід.

Читайте також:  Чим займається веб-дизайнер?

 

Тонкість - це все. Картки для зустрічей.

Пам'ятайте, що навіть запах продажів відштовхне більшість людей. Що б ви не вирішили записати в картку зустрічі, важливо не показувати, що ви продаєте або просуваєте свої продукти або послуги.

 

В Абетці ми пропонуємо картки зустрічей двох розмірів з книжкової або альбомної орієнтацією. Ми друкуємо на одній або обох сторонах з різною щільністю від 160 г / м2 до 350 г / м2.

Друкарня АБЕТКА

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська