Каталог компанії. Друк поліграфії. Друкарня Азбука

Каталог компанії бувають ювелірних виробів, товарів, послуг, одягу, а також каталоги домашнього інтер'єру. Яскраві, повнокольорові зображення  на глянцевому або матовому папері, поліпшить впізнаваність Ваших продуктів або послуг. Друк брошур основний напрямок друкарні Абетка .

Обкладинка на скобу і м'яка обкладинка - найпопулярніші варіанти каталог компанії. Ми також пропонуємо спіральні і тверда обкладинка.

Друк блокнотів

М'яка палітурка. Термобиндер. виробництво книг

Зшивання на скобу - розібрані своєю чергою сторінки, складені навпіл, потім скріплені скобами з тонкого дроту, а потім обрізані з трьох сторін.

Каталог компанії скріплення на скоби
палітурка на скоби

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ переплетені ДЛЯ КНИГИ?

Друк каталогів (м'яка обкладинка скріплення на клей) - внутрішні сторінки поміщають поверх книжкового блоку і довкола нього і прикріплюється за допомогою міцного, але гнучкого полімерного клею уздовж краю палітурки, створюючи професійний квадратний корінець, на якому можна друкувати інформацію.

Каталог компанії палітурка на клей
палітурка на клей

Зазвичай, при скріпленні, каталогів на скобу має бути від 4-64 сторінок, м'яка обкладинка від 66 до 500 сторінок і обкладинку рекомендуємо ламінувати глянсовою або матовою плівкою.

вирішили надрукувати каталог компанії , Напишіть нам e-mail: zakaz@azbyka.com.ua

М'яка палітурка. КБС - клейове бесшвейное скріплення

Блокноти і робочі зошити на пружині. 

Русский Українська