Друк каталогу.

Каталог компанії бувають ювелірних виробів, товарів, послуг, одягу, а також каталоги домашнього інтер'єру. Яскраві, повнокольорові зображення на глянцевому або матовому папері, поліпшить впізнаваність Ваших продуктів або послуг. Друк брошур основний напрямок друкарні Абетка .

Обкладинка на скобу і м'яка обкладинка - найпопулярніші варіанти каталогів. Ми також пропонуємо спіральні і тверда обкладинка.

Друк блокнотів

М'яка палітурка. Термобиндер. виробництво книг

Зшивання на скобу - розібрані своєю чергою сторінки, складені навпіл, потім скріплені скобами з тонкого дроту, а потім обрізані з трьох сторін.

Каталог компанії скріплення на скоби

палітурка на скоби

Читайте також: ЯК ВИБРАТИ переплетені ДЛЯ КНИГИ?

Каталог компанії (м'яка обкладинка скріплення на клей) - внутрішні сторінки поміщають поверх книжкового блоку і довкола нього і прикріплюється за допомогою міцного, але гнучкого полімерного клею уздовж краю палітурки, створюючи професійний квадратний корінець, на якому можна друкувати інформацію.

Каталог компанії палітурка на клей

палітурка на клей

Зазвичай, при скріпленні, каталогів на скобу має бути від 4-64 сторінок, м'яка обкладинка від 66 до 500 сторінок і обкладинку рекомендуємо ламінувати глянсовою або матовою плівкою.

вирішили надрукувати каталог компанії , Напишіть нам e-mail: zakaz@azbyka.com.ua

Як створити каталог роздрібних продажів? Друк каталогу

Каталоги - це економічний спосіб надати вашим клієнтам великий обсяг інформації в привабливому фізичному форматі. У них є сила в руках і будинках клієнтів, які читають і посилаються на них для замовлення і перегляду. Варіанти варіюються від брошур до палітурок наопашки, рулонних переплутав і переплутав з квадратної спинкою.

Ось п'ять ключових кроків до створення каталогу, який збільшить продажу.
 • 1. Визначте свою аудиторію. Друк каталогу

  Розуміння своєї аудиторії - перший крок до створення успішного каталогу. Дані та ідеї клієнтів повинні передувати вашим рішенням, наприклад, про те, кому ви будете відправляти, що ви будете показувати і що ви скажете. Дайте покупцям продукт, який зробить їх життя простіше і інформувати, і вони будуть ним користуватися.

 • 2. Виберіть продукти або послуги. Друк каталогу

  Як тільки ви визначите свій цільовий ринок, вивчіть свою стратегію продажів за допомогою зубчастої гребінця. Критично погляньте на великих продавців, посередніх продавців і негідників. Вивчіть продажу по інших каналах маркетингу, щоб визначити, які товари найбільше сподобаються широкому колу клієнтів. Досягнення в області цифрового друку дозволяють використовувати змінні дані, що дає вам можливість персоналізувати каталоги для конкретних клієнтів або потенційних клієнтів.

 • 3. Створіть свій макет

  Ми всі ходили по магазинах і помічали предмети, стратегічно розташовані так, щоб максимально збільшити їх присутність. Подумайте про те, щоб представити свій каталог таким же чином. Мерчандайзинг важливий для того, щоб не всі продукти мали однакову вагу. Клієнти хочуть знати, що нового і цікавого, тому допомагайте їм.

 • 4. Розробіть стратегію підтримки. Друк каталогу

  Ваш каталог не повинен бути окремою ініціативою. Замість цього думайте про каталог як про єдиний інструменті багатоканального підходу. Використовуйте каталоги, щоб перейти на свій сайт або сторінки в соціальних мережах. Ви також можете використовувати пряму поштову розсилку і листівки, щоб повідомляти інформацію про майбутні продажі, події або послуги. Омніканальний маркетинг дає клієнтам можливість безперешкодно сприймати бренд через всі доступні канали закупівель.

 • 5. Аналізуйте і оцінюйте

  Аналіз ефективності вашого каталогу - важлива частина доопрацювання і вдосконалення вашої стратегії. Ви можете отримати інформацію, яка допоможе вам не тільки в розробці стратегії продажів, але і в пропозиції товарів або послуг. Подивіться, що продається добре, а що ні, щоб зрозуміти конверсію сторінок. Якщо у вас були якісь конкретні пропозиції або заклики до дії, переконайтеся, що у вас є спосіб кількісно оцінити і ці результати. Налаштуйте та налаштовуйте, поки не виберете виграшну стратегію.

М'яка палітурка. КБС - клейове бесшвейное скріплення

Блокноти і робочі зошити на пружині.

AZBOOKA