Книги на пружині, найкраще підходить для видань, які збираються регулярно використовувати.

Якщо Ви плануєте часто відкривати і закривати книгу, цей палітурка для Вас. Річні звіт, книги рецептів,, навчальні посібники, довідники та щоденники - все це прекрасно працює з палітуркою на пружину. Основна перевага котушкового палітурки полягає в тому, що книги можна відкривати на 360 градусів і лежати рівно на поверхні.

ЯК ВИБРАТИ переплетені ДЛЯ КНИГИ?

Розмір. Книги на пружині

Книги з палітуркою на пружину основні розміри - A6, A5 і A4.

Обраний вами розмір буде залежати від вашої книги. Робочий зошит або кулінарна книга, швидше за все, буде надрукована А4, А щоденник або довідник - А5.

кщо ви хочете дізнатися вартість, зв'яжіться з одним з членів команди по телефону (050) 462-02-45 або по електронній пошті zakaz@azbyka.com.ua .

Чи слід мені друкувати книги палітурка на пружину в кольорі або в ч / б? Книги на пружині

Є безліч чинників, які допоможуть Вам прийняти рішення. Якщо книга є звичайним текст, то це чорно-білий друк. Але якщо у вашій книзі є зображення, Вам потрібно прийняти рішення.

Чорно-білий друк дешевше. Якщо ви написали книгу рецептів, ви, ймовірно, захочете, щоб зображення були кольоровими. Книга з декількома кольоровими сторінками, є третій варіант: кольорові вставки.

Для книг в палітурці на пружині не існує мінімальної кількості сторінок, і вони можуть містити до 600 сторінок.

Отвори, в які намотується котушка, будуть заходити на вашу сторінку на 7 мм, тому будь-який текст слід тримати на відстані не менше 10 мм від краю палітурки книги. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб ми розробили для вас дизайн Вашої книги палітурка на пружину, зателефонуйте нам за тел. 050 4620245 або e-mail: zakaz@azbyka.com.ua, І ми надамо вам розцінки на дизайн або прочитайте нашу сторінку послуг дизайну .

Якісні друковані книги в твердій палітурці. Друкарня Азбука

 

АБЕТКА