Слайдер в дизайні веб-сайтів

Назад до Записи
дизайн сайтів

Слайдер в дизайні веб-сайтів

Слайдер  в веб-дизайне являются одним из самых противоречивых элементов пользовательского интерфейса. Некоторые люди любят их; некоторые люди ненавидят их. То же самое касается веб-разработчиков: некоторые разработчики не могут представить сайт без них; другие никогда не используют их.

Основная причина таких разногласий заключается в том, что, хотя слайдеры веб-сайтов являются отличными инструментами для отображения большого количества информации на небольшом пространстве, в то же час они могут быть SEO-убийцами, ошибками в восприятии пользователей и разрушителями маркетинговых стратегий . Поэтому при таких веских аргументах за и против использование слайдеров в веб-дизайне всегда является делом личных предпочтений.

Давайте рассмотрим основы, плюсы и минусы слайдеров в веб-дизайне, а также примеры красивых слайдеров веб-сайтов, чтобы вы сами могли решить, использовать карусели в вашем следующем проекте или нет.

Сайти Слайдер: Основи

По сути, слайдер веб-сайта – это просто карусель для отображения хорошо организованных фрагментов информации один за другим в цикле. Его основными составляющими являются:

 • Контейнер, коробка, яка охоплює все.
 • Слайд, місце, де сидить контент.
 • Навігація, інструмент для навігації по слайдах. Це можуть бути стрілки вліво і вправо, звичайні «prev» і «next», розташовані з боків, або навіть елементи управління в стилі класичного музичного програвача, які дозволяють людям контролювати параметри автозапуску і паузи.
 • Розбивка на сторінки, ака додаткова навігація. Це можуть бути традиційні маркери або цифри, розміщені на дні коробки, або деякі сучасні рішення, такі як набір коротких ліній, розташованих в стосі.

Кроме того, слайдеры в веб-дизайне имеют ряд эффектов перехода, чтобы избежать резкого и чрезмерного переключения между блоками информации. Примеры слайдеров современных веб-сайтов также содержат динамические эффекты, интерактивные функции и различные новаторские приемы.

Хороші причини для використання слайдера в веб-дизайні

Хотя большая часть разработчиков отговаривает коллег от использования ползунков в веб-дизайне, есть несколько веских причин для использования каруселей на вашем сайте.

Читайте також:  Упаковка з захистом від розтину для доставки їжі

По-перше, якщо у вас мало місця, але ви хочете принести багато інформації, то каруселі просто незамінні. Ніхто не любить читати довгі сторінки. Завдяки компактній і акуратною структурі, каруселі допомагають створювати комфортні умови роботи. Коли інформація розбивається на частини розміром зі шматочок і займає відносно невелику площу, набагато легше зосередитися на ній, переварити її і отримати реальну цінність.

Во-вторых, слайдеры веб-сайтов могут иметь решающее значение для достижения целей маркетинговой стратегии. Представьте, что у вас есть интернет-магазин. Скорее всего, у вас есть серия фотосессий продуктов. Как и следовало ожидать, вы хотите показать эти продукты под разными углами или создать обзор продукта, чтобы ваши клиенты могли в полной мере оценить потенциал и ценность предложения. Слайдер продемонстрирует все эти кадры и будет привлекать потенциальных клиентов, несмотря на то, что их внимание мало.

Наконец, есть много примеров слайдеров веб-сайтов с отзывами, которые укрепляют доверие и доверие к онлайн-аудитории. Вместо того, чтобы создавать длинную страницу с многочисленными отзывами клиентов, гораздо лучше собрать все под одной крышей, установить комфортный темп для езды на велосипеде и автоматически играть в карусель.

Есть много других веских причин для использования слайдеров в веб-дизайне, таких как

 • Проведіть враження на героя області.
 • Посилити вплив загального дизайну і досвіду.
 • Показати основні моменти залучення користувачів перед основним контентом.
 • Надати корисний візуальний матеріал для утримання.
 • Продемонструйте не одне, а два або три нових доповнення або популярні пропозиції.
 • Залучіть увагу користувача і сфокусуйте його на одному розділі.
 • Відображати фрагменти тексту елегантно і ненав'язливо.
 • Збагатите контент інформацією прямо в потоці читання.
 • Створіть рекламну цільову сторінку.
 • Використовуйте сучасний досвід розповідання історій, особливо ті, які повинні охоплювати багато інформації.

Хороші причини для використання слайдера в веб-дизайні
Хороші причини для використання слайдера в веб-дизайні

Мінуси слайдеров в веб-дизайні

Мы уже изложили некоторые веские причины для использования слайдеров в веб-дизайне. Настало час пролити трохи холодної води на все, так як є ряд вагомих мінусів:

Створюйте сайти з нашими онлайн-будівельниками

За допомогою Startup App та Slides App ви можете створювати необмежену кількість веб-сайтів за допомогою онлайн-редактора веб-сайтів, який включає готові розроблені і закодовані елементи, шаблони і теми.

 • Погано зроблений слайдер вважається поганим в пошукових системах. Це може легко зіпсувати ваші результати SEO.
 • Слайдер може уповільнити роботу сайту. Це не тільки негативно впливає на призначений для користувача досвід, але і погано позначається на пошукових системах, так як Google розглядає швидкість веб-сайту як вагомий критерій для ранжирування.
 • Згідно зі статистикою, люди не люблять натискати на каруселі або СТА в слайдах. Тому вони практіческібесполезни для підвищення конверсії.
 • Занадто багато варіантів можуть заплутати клієнтів і зробити їх ще більш нерішучими.
 • Слайдер може працювати некоректно на маленьких екранах через погану оптимізації. Це може відлякати мобільну аудиторію, яка переважає в наші дні.
 • На маленькому екрані зміст в слайдері може бути складним для взаємодії. Тому карусель вимагає особливих стилів і поведінки для мобільних телефонів і планшетів.
 • Деякі люди вважають слайдери рекламними банерами, ігноруючи їх повністю.
 • Якщо браузер не підтримує JavaScript або деякі сучасні функції CSS, то слайдер може зруйнувати весь дизайн і структуру.
 • Слайдери більшості сайтів не відповідають вимогам доступності, що робить їх сліпими зонами для людей з обмеженими можливостями.

Деякі з цих недоліків є серйозними, наприклад, поганий рейтинг в Google або погана доступність. Однак немає непереборного перешкоди. Наприклад, якщо ваш слайдер впливає на швидкість завантаження сторінки через важкі сценаріїв jQuery, то його слід переглянути і належним чином оптимізувати. Те ж саме можна зробити з більшістю пунктів в списку.

Когда слайдер хорошо продуман, нет причин его избегать. Давайте рассмотрим несколько полезных советов о том, как использовать слайдеры в веб-дизайне, а также примеры хороших слайдеров веб-сайтов.

Мінуси слайдеров в веб-дизайні

На ходу

Як використовувати слайдери в веб-дизайні: поради

Інтернет кишить прикладами слайдеров, але не всі з них приносять користь проектам.

Дело в том, что ваш слайдер может иметь впечатляющий дизайн или потрясающие интерактивные функции, которые делают его похожим на первоклассный элемент пользовательского интерфейса. Однако, если это не приносит пользы аудитории или, что еще хуже, противоречит маркетинговым стратегиям или нарушает пользовательский опыт, это будет бесполезно или даже вредно.

Розглянемо два приклади слайдеров, які демонструють, як ви можете зазнати невдачі в місії, навіть маючи відмінну ідею в ядрі.

Panamaera – это цифровое агентство с творческим подходом к производству сока. У компании есть веб-сайт с одним экраном, который в наши дни пользуется популярностью.

Як і очікувалося, горизонтальний слайдер є серцем і душею цього. У ньому зручно розміщуються всі улюблені твори, представлені у вигляді коротких відеороликів. Це приправлено надихаючими ефектами переходу і інтерактивністю на основі миші.

Без сомнения, карусель делает свою работу хорошо: она отображает контент и привлекает внимание своим современным внешним видом, но ей не хватает хорошего пользовательского опыта. Причина этого банальна: навигация – настоящий кошмар.

Немає очевидних способів переміщення по слайдах. Тут ви не знайдете звичних стрілок вліво і вправо, а також кнопок вперед і назад. Нумерація сторінок на основі куль також відсутня. Все, що у вас є, це просто мікроскопічний серійний номер, який вказує поточний слайд. Що ще гірше, швидкість їзди на велосипеді висока; Ви повинні все час перемикати свою увагу.

Эмпирическое правило: пользователи всегда должны контролировать ситуацию, и способ получить этот контроль должен быть очевиден с самого начала. Нет навигации – нет опыта пользователя.

Як використовувати слайдери в веб-дизайні

Те ж саме стосується особистого портфеля Ріка Вандерса.

Опять же, мы видим промо-страницу с одним экраном, где горизонтальный слайдер лежит в основе эстетики. В отличие от предыдущего примера, он не имеет никаких сложных функций или современных хитростей. Хотя это, безусловно, имеет чувство стиля.

А как насчет навигации? Ну, это здесь, где зажимает обувь. Если вы хотите переключаться между слайдами вручную, то вам нужно угадать, как это сделать, поскольку здесь нет навигации, нумерации страниц и миниатюр. Подвох в том, что вам нужно использовать клавиатуру для переключения между слайдами. Поэтому для обычных людей, которые привыкли использовать мышь для веб-серфинга, это может быть настоящей проблемой, чтобы понять это.

Рік Вандерс

Рік Вандерс

Щоб отримати результат за допомогою повзунка, дотримуйтеся наступних основних правил:

 • Завжди забезпечуйте навігацію. Не покладайтеся на інстинкти користувача, щоб з'ясувати, як поводитися з компонентом самостійно. Навігація обов'язкова - чим очевидніше, тим краще. Бічні стрілки зазвичай використовуються для цієї мети. Дотримуйтеся цієї угоди, так як воно позбавить вас від безлічі непорозумінь і розчарувань.
 • Якщо це відповідає вашому дизайну, додайте нумерацію сторінок. Незважаючи на те, що пагінація не критична, проте, настійно рекомендується мати додатковий тип навігації в банку.
 • Навігація повинна відповідати пристроїв з сенсорним екраном. Зокрема, ваші користувачі повинні мати можливість перетягувати слайди або перегортати слайди.
 • Встановіть час затримки правильно. Якщо ваші користувачі не мають достатньо часу, щоб прочитати інформацію на слайді, вони будуть потрошити і просто пропустять цей розділ або, що ще гірше, підуть.
 • Якщо ви хочете сказати щось важливе, скажіть це на першому слайді. Через короткої концентрації уваги і сліпоти банера користувачі можуть просто ігнорувати взаємодія зі слайдером сайту. Проте, одна річ напевно; вони напевно побачать перший слайд, так що, швидше за все, вони отримають його повідомлення.
 • Не перестарайтеся з ефектами. Якщо у вас вражаючий ефект переходу, можливо, інтерактивні функції на основі WebGL, вбудовані в кожен слайд, будуть занадто складними. Використовуйте тільки одне складне рішення.
 • З обережністю використовуйте WebGL, Three.js і інші високопродуктивні бібліотеки. Пам'ятайте, що не всі користувачі зможуть побачити їх у дії. Не тільки тому, що їх браузери можуть не підтримувати їх, а й тому, що ці рішення можуть уповільнювати роботу їх ПК або ноутбуків.
 • Зробити слайдер доступним для всіх груп людей. Наприклад, встановіть alts для зображень, додайте в HTML-блоки додаткову інформацію для пристроїв тільки для читання і т. Д.
 • Протестуйте повзунок на всіх розмірах екрану, в браузерах і на пристроях, щоб забезпечити однаковість для користувачів.
Алан Менкен

Алан Менкен

Типи слайдеров в веб-дизайні

Слайдеры в веб-дизайне можно классифицировать по различным критериям. Например, в зависимости от цели мы можем разбить их на несколько категорий:

 • Повзунки області героя, щоб збільшити перше враження.
 • Презентаційні слайдери для відображення частин портфоліо.
 • Фрагмент текстової каруселі.
 • Шоу-ролики, слайдери, які включають короткі відеоролики найбільш вражаючих робіт.
 • Інформаційні повзунки для підтримки контенту з супроводжуючим візуальним матеріалом, а також для надання додаткових даних акуратно і компактно.
 • Відгуки повзунків для зміцнення бренду і компанії.
 • Слайдери продуктів і т. Д

В зависимости от дизайна и опыта, мы можем разбить их на другие категории:

 • слайдери зображень;
 • відео слайдери;
 • динамічні повзунки;
 • інтерактивні слайдери;
 • 3D слайдери і ін.

Однак в цілому ми виділяємо тільки два основних типи: горизонтальні повзунки і вертикальні повзунки.

Горизонтальні слайдери в веб-дизайні

Хотя трудно сказать, когда родился первый слайдер, все началось с горизонтального. Это был и остается лучшим выбором среди веб-разработчиков. Таким образом, мы можем увидеть целый ряд примеров горизонтальных ползунков в Интернете. Давайте рассмотрим некоторые из них.

Приклади горизонтальних слайдерів в веб-дизайні

Перше, що потрібно розглянути, - це особисте портфоліо Янніса Яннакопулос . Портфель потрясающий. Это впечатляет и оригинально. Кажется, что Яннис прекрасно знает, как максимально использовать слайдер в веб-дизайне.

Слайд-шоу надає солідну основу для художника, щоб показати. Він має сучасні хитрощі і екстравагантні рішення, в тому числі інтерактивність на основі миші, яка робить його неймовірним. Також художник подбав про зручної навігації, поставивши користувача на місце водія.

горизонтальні повзунки

Ще один показовий приклад і ще один особистий портфель; на цей раз це персональний сайт Гоші Хіджакадзе. На відміну від Янніса, Гоша пішов на слайди розміром з укус. В результаті ми можемо бачити два і навіть три різних слайда одночасно. Однак вони не заважають один одному. Навпаки, вони доповнюють один одного, підкріплюючи ідею.

Более того, хотя слайды имеют запутанные эффекты при наведении, карусель по-прежнему используется в качестве вспомогательного устройства. Помещенный сзади, он уступает место подавляющему названию «Гоша», тем самым способствуя общей эстетике, поддерживая идентичность бренда и намекая на артистический и профессиональный уровень владельца.

горизонтальний слайдер

Вертикальні повзунки в веб-дизайні

Хотя вертикальные ползунки в веб-дизайне не так популярны, как горизонтальные, они, безусловно, заняли свою нишу. Рассмотрим некоторые повседневные ситуации, когда вертикальные ползунки являются лучшим выбором.

 • Вертикальний слайдер - відмінне рішення, коли розробник хоче здивувати аудиторію несподіваним поворотом, не вигадуючи велосипед. У цьому конкретному випадку зміщення між слайдами уздовж осі Y може легко зробити роботу.
 • Вертикальний слайдер - відмінна основа, на якій ви можете будувати екстравагантні рішення для областей героїв. Як правило, цей підхід можна побачити в особистих портфоліо, чиї екрани вітання з сучасними взаємодіями і химерними динамічними ефектами.
  Вертикальні повзунки надають руху багато сучасних оповідання, особливо ті, які повинні розповідати історію невеликими, легко засвоюваними і апетитними частинами.
  Вертикальний слайдер використовується для створення односторінкових мікросайтів.

Розглянемо два приклади репрезентативних вертикальних повзунків.

Приклади вертикальних слайдеров в веб-дизайні

Історія Клімату – типичный пример слайдера веб-сайта в наши дни, который завлекает онлайн-аудиторию великолепным опытом рассказывания историй. Сайт призван повысить осведомленность о насущной проблеме, не отпугивая людей. Поэтому вертикальный слайдер, в котором контент и динамические решения создают идеальный симбиоз, – это то, что доктор прописал.

Тут ви можете побачити 14 слайдів. Чи можете ви уявити горизонтальний слайдер з такою ж кількістю? Можу посперечатися, це вб'є настрій миттєво. Однак це не так. Вертикальний слайдер справляється з цією ситуацією без нарікань. Це розповідає історію і, в той же час, Тримає людей залученими.

Приклади вертикальних слайдеров

Хоча офіційний сайт Cloudforce не може похвалитися таким же вражаючим кількістю слайдів, у нього всього 6; все ж цього досить, щоб створити враження.

Здесь вертикальный слайдер используется для создания небольшого, компактного, но впечатляющего микросайта. Он представляет историю бренда в стильной манере. Каждый слайд эффективно представляет компанию. Вы даже можете увидеть здесь карусель на одном из слайдов. Пользовательский опыт является привлекательным и интригующим. Идея умная и хорошо реализованная.

вертикальний слайдер

Cloudforce, история климата, личные портфолио Янниса Яннакопулоса и Гоши Хиджакадзе – фантастические примеры слайдеров веб-сайтов в наши дни. Давайте рассмотрим несколько более современных примеров слайдеров, чтобы вы могли увидеть разнообразие решений и подходов, которые используются для поднятия этого фундаментального элемента пользовательского интерфейса на следующий уровень.

Приклади сучасних слайдерів

Интерактивная презентация – это то, что делает заявление в эти дни. Все статично скучно. Поэтому веб-разработчики радуют онлайн-толпу разнообразием динамических решений.

Текущее состояние технологий позволяет разработчикам дать волю своему воображению. В результате мы можем видеть ускоряющуюся тенденцию улучшения каруселей с помощью новаторских методов. Сложные эффекты перехода, модные взаимодействия на основе мыши, горячие точки , 3D-сцены – вот некоторые из этих невероятных вещей. Рассмотрим примеры реальных слайдеров с вдохновляющими идеями.

Повзунки розміром з укус

Особисте портфоліо Келлі Мілліган - один з тих прикладів слайдеров, які здивують вас розумним використанням прогалин. Ви не побачите тут всепоглинаючої повноекранної драми. Область героя є порівняно невеликий прямокутник, розташований в центрі сторінки.

Однак це не означає, що рішення є скромним і неконкурентоспроможним. Насправді, це як раз навпаки. Такий незвичайний капсульний підхід відразу кидається в очі. Крім того, він володіє чудовим ефектом переходу і взаємодіями з мишею, які перетворюють його в просте задоволення для дослідження.

Повзунки розміром з укус

Навігація по колесу миші

скель – еще один пример слайдера веб-сайта, где контент отображается небольшими порциями. Мы видели этот вид традиционной карусели миллион раз на заре горизонтальных ползунков. Однако этот был переосмыслен с помощью современных решений. В результате мы можем насладиться взрывом прошлого, который приносит положительные эмоции и в то же время радует зрителей творческими приемами.

Зверніть увагу на дві речі. По-перше, слайдер зберігає низький профіль, що дозволяє сяяти основному слогану.

По-друге, ви не побачите тут традиційної навігації і нумерації сторінок. Ви повинні перемикатися між слайдами за допомогою коліщатка миші. У якийсь момент це може збити з пантелику; однак команда подбала про цю проблему, зробивши навігацію очевидною.

Навігація по колесу миші

Взаємодія з мишею

Взаимодействие с мышью стало неотъемлемой частью современных веб-сайтов. Этот быстрорастущий мейнстрим особенно заметен в областях героев. Поэтому неудивительно, что слайдеры в веб-дизайне обладают такимивозможностями. Рассмотрим Peak'n Film , отличный пример слайдера для веб-сайта, как яркое доказательство.

Карусель домашньої сторінки радує користувачів своєю компактністю. Повноекранних зображень немає взагалі. Кожен слайд займає половину доступного простору, розташованого прямо в центрі екрану. Спочатку здається, що через велику кількість порожнього простору з боків з'являється маса свіжого повітря. Проте, все змінюється, коли ви починаєте переміщати курсор миші.

По-перше, ви можете бачити, що область слайдера набагато більше, оскільки попередній і наступний слайди можна побачити по сторонам, коли ви наводите на них курсор. По-друге, миша відповідає за це. Активує підписи і руху. Крім того, він стає кнопкою призову до дії. Розумна.

Взаємодія з мишею

Прохолодні ефекти переходу

Необычные эффекты перехода – еще одна обширная область для изучения. Именно здесь разработчики раскрывают весь свой творческий потенциал. Хотя эти эффекты могут кардинально замедлить работу веб-сайта и привести в бешенство компьютер пользователя, тем не менее, если все сделано правильно, они приносят только удовольствие. Рассмотрим Harcome як фантастичного прикладу слайдера, де анімація блочного розкриття виробляє моє найбільше враження. Зверніть увагу на кілька речей. Це горизонтальний слайдер з класичним ефектом ковзання. Тим не менш, це не виглядає застарілим; навпаки, це виглядає освіжаюче, стильно і сучасно. Справа в тому, що команда поліпшила цей підхід старої школи за допомогою декількох прийомів. Так що вони зробили?

 • Вони додали відчуття простору, використовуючи величезні поля.
 • Вони вибрали елегантну графіку в стилі лінії, яка надає естетиці відчуття витонченості.
 • Вони переосмислили тривіальний ефект ковзання за допомогою блокової анімації.

Фантастика.

Прохолодні ефекти переходу

Слайдеры контента или просто слайдеры, как мы их называем, стали почти неотъемлемой частью веб-дизайна. Хотя все мы знаем, что концепция веб-дизайна основана на добавлении привлекательного визуального эффекта на веб-страницу, эти слайдеры очень помогают в бизнесе. Теперь вопрос, что это за ползунки? Содержание ползунки набор исключительно изобретательной различных навигационных инструментов , которые используются для настоящих различных видов информации (изображения или фотографии, сообщения или блоги, различные новости, а также информацию о различных типах продуктов и их функций) в мережі сторінки.

Доступны различные формы слайдеров, чтобы сделать вашу веб-страницу более привлекательной. Они варьируются от слайдеров, которые автоматически представляют слайд-шоу, до тех, которые активируются при использовании определенной вкладки или кнопки. Высокая популярность современных веб-страниц и блогов может быть объяснена успешным использованием ползунков, которые выступают в качестве координационных центров на веб-страницах и действительно являются одним из самых умных способов интерактивного взаимодействия между пользователями по всему миру.

У цій статті ми обговоримо різні типи використовуваних повзунків . В условиях растущей конкуренции в виртуальном мире онлайн-бизнеса каждый день появляются новые разработки и концепции слайдеров. Есть ползунки, которые содержат стильные и великолепные макеты. Пользователь может перемещаться по этим ползункам и изменять изображения с помощью стрелок. Некоторые слайдеры содержат высоко текстурированные фоны с отличным цветовым рисунком, которые легко привлекают пользователей.

Как обсуждалось ранее, помимо обычных ползунков, существуют определенные ползунки, которые автоматически меняются от одного изображения к другому. Однако изображения в этих ползунках также можно изменить, нажав крошечную кнопку. Есть несколько слайдеров, которые представляют слайд-шоу при активации. Эти ползунки имеют чрезвычайно привлекательный, а также приятный эффект для пользователя. Вы также можете перемещаться от одного изображения к другому простым нажатием стрелки или вкладки. Некоторые слайдеры содержат изображения или описания живописи или графики, музеев и других форм человеческого мастерства. Они содержат серию изображений или информации, которые могут быть пройдены с помощью простых щелчков мыши.

Інші приклади слайдеров в веб-дизайні

StackSlider: 3D-слайдер зображень

StackSlider: 3D-слайдер зображень

Слайдер створений спеціально для веселощів. Володіючи прекрасним почуттям 3D і деякими помітними поворотами, він безумовно стане яскравою подією вашого проекту, який, крім того, націлений на розміщення вашого мультимедійного контенту на видному місці.

рости Інтерактивний

Слайдери в веб-дизайні
Слайдери в веб-дизайні

Слайдер Grow Interactive повинен охоплювати велику кількість мультимедійного і текстового контенту і відображати його ненав'язливим способом. Чи не забагато прогалин погіршує ситуацію. Проте, компактно розташовані і акуратно відформатовані блоки з даними праворуч і серією мініатюр можуть бути збережені.

Марк Дірман

Портфолио Mark Dearmn включает простой, но элегантный слайдер контента, который умело комбинирует области для изображения и описания. Эстетика дизайна прекрасно перекликается с общей темой, а простые кнопки управления предоставляют пользователям интуитивно понятный инструмент для просмотра рабочего раздела.

Bitfoundry

Макет основного слайдера Bitfoundry отличается от обычного. Существует отличительная область для содержимого HTML, поддерживаемая набором круговой графики, служащей навигацией. То, что бросается в глаза, – это дизайн, который имеет большую дозу творчества и изысканности. Мягкая окраска, декоративные детали, аккуратная структура, гладкая тень и градиентные кнопки создают фантастический внешний вид.

BigEye Creative

BigEye Creative имеет плавный слайдер, который идеально вписывается в общий дизайн и дополняет общее ощущение. Он предлагает две простые стрелки для навигации, которых вполне достаточно для комфортного перемещения по небольшому количеству предметов.

Büro Maisengasse

Büro Maisengasse
Büro Maisengasse

Головна сторінка Büro Maisengasse відзначена унікальним слайдером контенту, який на перший погляд здається простим і нудним. Проте все міняється, коли ви натискаєте наступну або попередню кнопку, і з'являється нова частина даних. Інформація розбита на легко засвоювані шматочки, які красиво оформлені. Перехід супроводжується деякими приємними ефектами, які змушують компонент виглядати трохи живим.

Матьє Клаусс

Матьє Клаусс
Матьє Клаусс

Матьє Клаусс використовує класичний, елегантний слайдер зображень, який займає весь екран браузера і адаптується до його розмірами, надаючи користувачам, що працюють з планшетами та мобільними телефонами, оптимальні можливості. Він вміло проливає світло на кращі роботи художника, не даючи їм обійти увагою навіть найдрібніші деталі.

Elless Design

Elless Design
Elless Design

Веб-сайт показывает последовательность в дизайне. Он построен из компонентов, которые сделаны в том же стиле и стиле. Таким образом, слайдер основан на первичной двухцветной окраске, использует некоторые дополнительные декоративные приемы, которые оживляют текст и изображения, и имеет характерные жирные границы, которые отличают его от окружающей среды.

Марко Ротол

Марко Ротол
Марко Ротол

Контентний слайдер має ту ж ілюстративну естетику, що і весь сайт. Тонкий малюнок, витончені кругові елементи управління, щільно упакований текст і багато місця для візуальних ефектів захоплюють увагу користувача і направляють його на важливі моменти.

Баннетон

Баннетон
Баннетон

На головній сторінці Banneton є дивовижний слайдер, який може похвалитися художнім характером і певним шармом. Завдяки блоку у вигляді стрічки для відображення опису, складного текстуровані фону, який імітує стопку старих паперів, крихітні квадратні кнопки для навігації, він легко поміщає обраний контент вище всього іншого.

інструмент

Цільова сторінка інструменту має чисту і чітку зовнішню сторінку, як і головний слайдер. Він використовує стандартні круглі кнопки для переміщення між елементами і має суцільну темну рамку для відображення додаткової інформації, яка завдяки своєму відносно широкому розміром не залишається непоміченою.

 Жером Детрас

Личное портфолио Jérôme Détraz не содержит ненужных вещей, и в результате огромный слайдер контента сразу бросается в глаза. Он имеет плоский стиль и красивую окраску, что позволяет компоненту естественным образом вписаться в композицию. Каждый слайд разделен на две части, чтобы продемонстрировать информацию простым способом.

Boerdam

Boerdam использует обычный полноэкранный слайдер, который придает избранному контенту высший приоритет. Для лучшей читабельности дизайнер использует сплошные полосы, которые резко контрастируют с надписями на переднем плане, голубоватые кнопки, которые выглядят привлекательно, и плоские плоские кнопки в форме стрелок для упрощения навигации.

DigitalConvulsions

Digital Convulsions використовує плавний слайдер контенту, добре підходить для композиції. Крихітні круглі кнопки з глянцевою поверхнею і тисненим дотиком добре поєднуються з полуреалістічнимі макетами пристрою. Фон з ефектом виділення підсилює композицію.

HyperX Media

HyperX Media має слайдер, який виглядає простим, але функціональним. Структура акуратна і витончена, подвійні кордону роблять компонент більш помітним і яскравим, а нижній колонтитул надає користувачам допоміжну панель з посиланнями на інші слайди.

Doopsuiker Маки

Слайдер Doopsuiker Poppies добре працює з усією середовищем. Дивно, але він має досить просту конструкцію без будь-яких декоративних елементів, але це тільки приносить користь, дозволяючи користувачам відчувати себе комфортно. У такій складній і заплутаній композиції цей оазис простоти і прямолінійності - саме те, що потрібно.

Філадельфія

Філадельфія використовує величезний чуйний слайдер, який поміщає контент в центр уваги. Як і належить, заголовок і опис підтримуються суцільним і монотонним фоном, який забезпечує оптимальний контраст для великої читабельності.

20 Основні вимоги до веб-сайту електронної комерції

 

Travelbuzz

Слайдер TravelBuzz придерживается стиля и занимает лидирующие позиции. Как и в предыдущем примере, это отзывчивый компонент, который не имеет четких границ. Набор крошечных миниатюр внизу выполняет функцию навигации, а полупрозрачный темный холст используется для хранения и отображения дополнительных данных.

Wearesignals

Основной слайдер Wearesignals занимает две трети ширины экрана браузера и примыкает к гармошке. Последнее немного уменьшает его важность, но все же захватывает внимание и направляет его на изображения. Интересной деталью является разбиение на страницы, которое выполняется в виде набора сплошных квадратов, которые имеют исходное активное состояние.

Малкольм Редінг Консультанти

У Malcolm Reading Consultants є слайдер контенту, який розбитий на 3 парні частини. Таке рішення дозволяє нам використовувати більше даних одночасно. Це також розтягнуто до вершини, щоб діяти як фон для розділу заголовка. Червоний фон для пояснення - відмінний вибір тут.

Rottefella

Ползунок Роттефеллы использует ту же расцветку, что и основной сайт, идеально дополняя эстетику. Огромные смелые названия выглядят ярко и отчетливо благодаря резкому розовому оттенку. Затемненные изображения позволяют легко читать и сканировать основной текст слева.

Виноградники Якса

Слайдеру Jax Vineyards похвалитися нічим, але він виглядає елегантно і стильно. Прозорий фон робить компонент невід'ємною, майже вбудованої деталлю композиції. Ультра-вузькі стрілки у верхній частині можуть виглядати трохи плавно; однак вони підходять як рукавичка.

relogik

Слайдер Relogik не отрывается от всей тематической линии. Сероватая окраска делает его более элегантным. Хотя CTA стиля градиента слишком мал для такой области, тем не менее, благодаря тонне пустого пространства, аккуратному расположению и недостаточному количеству текста, он не теряется.

 Дизайн Рояль

Design Royale має ультратонкий слайдер, який навряд чи перевершує загальний потік контенту. Це не стандартне рішення, але воно має свої переваги. Навігація проста, і ніщо не відволікає увагу користувача від зображень і описів.

Фіолетові кам'яні ножиці

Purple Rock Scissors має величезний, майже пригнічує слайдер, де вміст захоплює центральну сцену. Маленькі стрілки, розташовані в правому нижньому кутку, крихітна графіка і багато прогалин вказують на те, що контент має першу прерогативу.

Задній двір Бургери

Важко окреслити межі слайдера, по крайней мере, на перший погляд, так як він ідеально вписується, стаючи важливою деталлю теми. Це трохи перевантажено контентом, тим не менш, прості і зрозумілі стрілки рятують користувачів від втрати.

FOX Classics

Fox Classics предпочитает традиционный слайдер изображений с дополнительным набором миниатюр внизу и крошечными цифровыми кнопками для навигации. Он имеет ретро-привлекательность и демонстрирует умелые манипуляции с цветом и типографикой, которые способствуют удобочитаемости и делают компонент идеально подходящим для макета.

зворотний

Конверс приймає складний і складний погляд на базовий слайдер, який розглядає контент HTML як твір мистецтва. З гранжевим фоном, грубими рамками, додатковими декоративними деталями він набуває творчий характер і виглядає просто немислимо.

чайне додаток

Приложение Tea Round демонстрирует показанный контент через слайдер в стиле скеоморфизма, который позволяет пользователям удобно читать и перемещаться. Такие крошечные художественные детали, как бумажная заметка, градиентные кнопки, рукописный шрифт и отрывочные объекты, являются главной визуальной силой.

це речі

У цих речей є елегантний і модний слайдер, відповідний тону сайту. Це включає відмінні риси, такі як стрічки, первинна забарвлення, акуратні краю, чисті кордону і тонка тінь. Світла напівпрозора широка смуга, яка використовується для заголовків, завжди залишається в фокусі.

Суспільство Маленької Чорної Сукні

Слайдер «Маленьке чорне плаття» допомагає залучити користувачів порівняно великими зображеннями і вишуканим дизайном. Дуга, яка використовується в якості верхньої межі в поєднанні з м'якою світлою забарвленням, додає необхідний відтінок жіночності. Панель навігації, представлена, як зазвичай, у вигляді діапазону кіл і додаткових кнопок відтворення / зупинки / паузи для нескінченного слайд-шоу - це відмінні риси, які добре помітні і добре помітні.

Ла Маса Міматта

Слайдер La Masa Mimatta відповідає загальній темі дизайну і підсилює зміст. Прозорий фон дозволяє йому відчувати себе природно і природно. Текст і зображення не заважають один одному, встановлюючи фокус на екрані.

Висновок

Как бы то ни было, ползунки в веб-дизайне заслуживают особого внимания. Конечно, у них много минусов, но все же у них много плюсов. Более того, в некоторых случаях они даже незаменимы. Поэтому, как правило, использование каруселей – дело вкуса и личного мнения.

Мы рассмотрели примеры выдающихся слайдеров веб-сайтов, где пользовательский опыт безупречен. Иногда эти сложные слайд-шоу выдвигали наши компьютеры до предела; тем не менее, они произвели благоприятное впечатление, требуя безупречной оптимизации.

Расскажите нам, что вы думаете о нашей коллекции примеров красивых слайдеров? Какое ваше любимое решение? Вы используете слайдеры в веб-дизайне?

Якщо ви відчуваєте необхідність в ознайомленні користувачів з важливим контентом з перших секунд їх перебування на сайті, тоді повзунок може стати в нагоді. Це легко сприймається користувачами і в більшості випадків стає першим компонентом, який захоплює увагу. Незважаючи на те, що він не охоплює більшу частину даних, все ж він розбиває їх на легким для читання частини, які набагато ефективніші.

Более того, как и владельцы вышеперечисленных примеров, вы всегда можете поиграть с дизайном и макетом, превратив его из простой простой рамки, которая просто показывает изображения в шедевр с сильными эстетическими и анимационными эффектами, которые оживляют контент и усиливают целое впечатление. Тем не менее, вы всегда должны помнить о функциональности и понятном навигационном инструменте.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

8 порад по створенню ідеальних фонів для веб-сайтів

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська