Круглі коробки (Tube) популярні в області продуктів харчування і косметики.
Такі коробки роблять з паперових труб за допомогою намоточного пристрою. Залежно від форми коробки, є два способи зробити це: плоске дно і загорнений край.

КРУГЛІ КОРОБКИ ВИРОБНИЦТВА ДРУКАРНІ "АБЕТКА"

 

круглі коробки для квітів

круглі коробки для квітів

Подарункова коробка з плоским дном. Нижня частина кришки подарункової коробки плоска. Цей метод вимагає високого ступеня майстерності, злегка нерівний, і його можна побачити на поверхні обгорткового паперу. Тому рекомендується використовувати 350 г картону для наклеювання на поверхню нижній частині кришки. Цей вид подарункової коробки широко використовується в косметичних коробках, шоколадних коробках і так далі.

коробка тубус

коробка тубус

Коробки-тубус. Такі коробки використовується для упаковки алкогольних напоїв. коробки с великим діаметром, як правило, використовують для упаковки кондитерських виробів або подарков.Основа тубуса- це навивні картонна гільза товщиною до 1,5 мм. До неї кашируется дизайнерський папір або лайнером з зображенням. Дно і кришка можуть бути виготовлені з картону або з жерсті.

 

подарункова кругла коробка

подарункова кругла коробка

Види упаковки. Друкарня Азбука

Наше виробництво має майже все діаметри прес-форми і є матеріал різної товщини, який Ви можете вибрати. Залежить від того, які продукти ви плануєте упакувати в цей тубус.

Тубус З КАРТОНУ з кришкою

тубус з крушку

тубус з крушку

Призначений для відправки плакатів, креслень і т. Д. Через поштову службу. Практично, оскільки вони запобігають утворенню складок на плакаті.
Поштові тубус є ідеальним підходом до упаковки продуктів, які можна легко згорнути для транспортування. Найбільш поширеними елементами є плакати, плани і креслення. У нас є ряд різних розмірів, кожна трубка поставляється з двома пластиковими ковпачками. Картон є екологічно чистим матеріалом, який може бути або повторно використаний, або перероблений.