Лазерне різання паперу

Назад до Записи
Лазерне різання паперу і картону

Лазерне різання паперу

Лазерне різання паперу і висікання картону іноді плутають один з одним, хоча насправді це дуже різні процеси. Різка лазером передбачає використання лазерів, щоб вирізати відбиток відповідно до обраного Вами дизайном. Лазерний промінь пропалює поверхню, залишаючи акуратну обробку, яка ідеально підходить для надскладних дизайнів. Вона ідеально підходить для вирізання рукописного тексту, мереживних творінь або просто вирізання фігур і зображень для друку.

Так, ми згадували процес випалу паперу ... Крихітні вогники створюються точними лазерами, які старанно працюють над створенням малюнків, тому, будь ласка, пам'ятайте, що краю виробів Laser Cut мають злегка обпалених краю.

Що таке висікання?

У чому різниця між лазерної різкою паперу і висічкою?

Для висікання використовується машини, яка прорізає основу. Таким чином, форма вже існує для технології, що дозволяє робити розрізи, а це означає, що зазвичай це трохи швидше. Однак при висіканні спочатку необхідно створити деталь, а при лазерного різання її можна постійно налаштовувати для швидких змін, а також вона може обробляти складніші малюнки. У обох є багато плюсів, і все залежить від того, який фініш і який оборот ви хочете отримати.

Які види паперу можна вирізати лазером?

Лазерне різання паперу доступна на багатьох типах паперу, тому ваша робота буде різноманітною. Виберіть з шовку, без покриття, папір вторинного використання.

Виробництво листівок. Отримайте максимум від своєї реклами.

Де використовується лазерна різка?

Є мільйон способів використання лазерного різання. Можливо, ви бачили такі речі, як ніжні філігранні мереживні візерунки? Вони безумовно були вирізані лазером. Або, може бути, ви отримали промо-матеріал або повідомлення про подію з вирізаним шрифтом / текстом? Ймовірно, це теж була лазерна різка!

Читайте також:  9 головних тенденцій цифрового маркетингу на 2021 рік

Саме чудове в лазерного різання полягає в тому, що вона дозволяє вам добитися надточності. Якщо у Вас є хитромудрий дизайн  , Лазерна різка паперу може стати вашим ідеальним рішенням.

 

Хто може використовувати лазерну різку?

Налаштувати макет з лазерною різкою просто. Вам не потрібно бути майстром дизайну, щоб створити щось красиве.

І пам'ятайте, якщо ви не знаєте як це робити, наша команда завжди готова допомогти Вам. Зв'яжіться з ними по телефону, кожен будній день з 8:30 до 18:00 за телефону : 380504620245 , Або надішліть їм електронного листа zakaz@azbyka.com.ua.

Корпоративні подарунки. Друкарня Азбука.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська