лідогенераціі

Назад до Записи
лідогенераціі бізнесу

лідогенераціі

У вік Інтернету є довгий список речей, які потрібно робити, щоб вижити. Лідогенераціі - одна з них. Маркетинг і, в кінцевому підсумку, продаж не такі прості, як раніше. Коли в мережі так багато компаній, ставки високі, коли справа доходить до того, щоб люди вважали за краще вас вашим конкурентам. Підхід жорстких продажів застарів, і його місце зайняла лідогенераціі.

Оскільки картина того, як люди купують, змінилася, змінився і маркетинг. Успішні онлайн-компанії тепер зосереджені на залученні аудиторії, і перетворення їх в клієнтів - наступний крок.

 

Що таке лідогенераціі?

Якщо ви новачок в області «лідогенераціі», ймовірно, непогано було б ознайомитися зі стратегією. Ключ до розгадки криється в назві: лідогенераціі - це створення потенційних клієнтів. Він визначається як «маркетинговий процес стимулювання і залучення інтересу до продукту або послуги з метою розвитку воронки продажів».

По суті, вся справа в побудові відносин і елемента довіри з вашим потенційним клієнтом, перш ніж ви спробуєте продати їм свій продукт. Якщо хтось проявляє інтерес до вашого бренду, ефективне лідогенераціі розпізнає це і діє відповідно до цього. Вся справа в збільшенні утримання клієнтів.

Автоматизація маркетингу

Як це працює?

Давайте подивимося на приклад. Можливо, ви тільки що запустили свій новий бізнес у сфері електронної комерції. Ви спеціалізуєтесь на безкоштовних веб-конференція, які, як ми всі знаємо, ніколи не були так поширені.

Коли люди відвідують ваш інтернет-магазин, очевидною тактикою було б залучити їх за допомогою великих червоних банерів з написом «розпродаж», знижок і ексклюзивних пропозицій. Хоча цей підхід все ще приносить користь, ви повинні пам'ятати, що конкуруєте на ринку з підвищеним попитом. Покупці також не обов'язково будуть купувати в перший раз. Вам потрібно виділитися як справжній і заслуговує на довіру бізнес, Збираючи при цьому якомога більше інформації про потенційних клієнтів.

лідогенераціі

 

 

Тому, коли хтось перебуває на вашому сайті, ви повинні діяти відповідно до їх інтересами. Є багато способів зробити це, наприклад, попросити їх підписатися на щомісячну розсилку новин або змусити їх ввести свою адресу електронної пошти, Щоб отримати першу знижку.

Якщо вони не куплять у вас тут же, нема про що турбуватися. Тепер у вас є інформація, необхідна, щоб допомогти їм зробити покупку в майбутньому і встановити взаєморозуміння.

Якщо ви все ще не впевнені чи не впевнені в лідогенераціі, у нас є вихід. Статистика не бреше, тому ось деякі з основних показників лідогенераціі, які вам потрібно знати. Незабаром ви зрозумієте, що таке, що вам потрібно зробити, - це включити його в свою маркетингову стратегію.

 

Тільки 4% відвідувачів сайту готові купити

Це безумство, якщо подумати про те, скільки сайтів вкладають всю свою енергію в те, щоб змусити людей здійснювати покупки вперше. Цей вузький підхід є причиною того, що багато компаній не беруть до уваги. Збір даних і залучення передплатників необхідні для довгострокового успіху.

Оскільки так мало людей насправді купують, коли вони вперше заходять на ваш сайт, ви повинні отримати їх інформацію, поки можете. Повернемося до нашого попереднього прикладу. Якщо клієнт з вашої індустрії веб-конференція шукає, скажімо, безліч альтернатив, він може не захотіти робити це відразу ж.

Вам вирішувати це, але також необхідно справити враження і зібрати дані.

Якщо ви є сайтом електронної комерції, То краще, що ви можете зробити, - це скласти список адрес електронної пошти . Маючи ці дані, ви можете продавати безпосередньо цьому потенційному клієнту, щоб, коли він був готовий зробити покупку, він вибрав вас.

 

90% клієнтів говорять, що відео допомагають

Легко сказати комусь, наскільки хороший продукт, але немає нічого кращого, ніж побачити його в дії. Відео легко перетравлюються. Вони діють як привабливі візуальні ефекти і набагато ефективніше, ніж одні слова. Вони спростять довгий опис продукту за дві секунди.

Відео маркетингової кампанії є інший спосіб створення веде. вони зміцнюють довіру і демонструють клас. Перш за все, вони надають відвідувачам сайту цінну і корисну інформацію. Все це разом означає, що вони набагато більш схильні повертатися на ваш сайт, коли хочуть купити.

Типи контенту, використовуваного для створення попиту
Типи контенту, використовуваного для створення попиту

 

 

88% маркетологів використовують контент-маркетинг як спосіб залучення потенційних клієнтів

Відео відносяться до постійно зростаючої галузі контент-маркетингу, Тому не дивно, що такі високі цифри. Контент-маркетинг - відмінний, якщо не кращий спосіб завоювати довіру потенційних клієнтів. Це не секрет, і більшість онлайн-компаній вже приєдналися до інформаційного буму.

Читайте також:  Найкраще програмне забезпечення для управління персоналом

Ось чому так важливо, щоб ваше виділялося. Контент повинен бути справжнім і дійсно корисним. Повернемося до нашого прикладу. якщо потенційний клієнт зважує дебати Glip vs Twist , Блог на цю тему буде відмінним місцем для початку. Читаючи блог на вашому сайті, вони можуть просто помітити, що ви продаєте такий же продукт - розумно, правильно?

Такі речі, як SEO, Відмінно підходять для підвищення вашого рейтингу і більшої помітності, але у Google сувора політика щодо цінності і якості. Якщо ви відзначите ці поля, ви, ймовірно, збережіть хорошу сторону Google і збудуєте міцні відносини бренду з відвідувачами вашого сайту.

Проблеми генерації трафіку
Проблеми генерації трафіку

 

 

 

15% маркетологів оцінюють успіх своїх контент-програм по тому, скільки потенційних клієнтів вони залучають

Це і цікаво, і гарне вказівка ​​на те, куди рухається маркетинг. У минулому про кампаніях судили лише за обсягами продажу. Однак в цю нову епоху контенту лідери є ключовим показником ефективності. Звичайно, можна сподіватися, що ліди приведуть до продажів, але вони цінніші, ніж тільки їх потенціал продажів.

Маркетолог може багато чого зрозуміти, дивлячись на лідогенераціі кампанії. Ви можете знайти ключові дані про потенційного клієнта, які є безцінними як для дослідження ринку, так і для орієнтування майбутніх кампаній.

Ви також можете виміряти ефективність своїх кампаній, подивившись, коли потенційні клієнти перетворилися в продажу або коли потенційний клієнт втратив інтерес до вашого продукту, тобто коли вони вийшли з воронки продажів?

Продажі завжди будуть вирішальним фактором успіху вашого бізнесу. Але коли справа доходить до вимірювання маркетингового успіху і зробити висновки зі своїх помилок, лідогенераціі може бути набагато корисніше.

 

Якщо ви приділяєте пріоритетну увагу веденню блогу, у вас в 13 разів більше шансів побачити рентабельність інвестицій

Інший тип лідогенераціі, який потрапляє в контент-маркетинг, - це ведення блогу, яке зараз знаходиться на рекордно високому рівні. Майже на всіх веб-сайтах, які ви відвідуєте, є розділи блогів, хоча деякі з них набагато краще за інших.

Ведення блогу - відмінний спосіб завоювати довіру. Невимушена і практичний стиль запрошує людей читати і захоплює їх.

Блоги розслаблюють людей, як ніби вони розмовляють з кимось на людському рівні. Якщо вам вдасться домогтися такого тону і одночасно надати приголомшливу копію, ви надасте довгостроковий вплив на цього потенційного клієнта. Ви можете очікувати побачити їх знову. Якщо ви цього не зробите, ви зіткнетеся з помилкою в мережі.

Постійне ведення блогу підвищує рентабельність інвестицій
Постійне ведення блогу підвищує рентабельність інвестицій

 

 

Лідогенераціі, виховання і продажу - три головні організаційні цілі контент-маркетологів

Якщо вони це роблять, ви повинні вчинити так само. Більша частина контент-маркетингу може здатися безглуздим, а іноді і поверхневим. Це вірно в деяких випадках, коли компанії викачують непотрібний контент просто заради нього.

Але факт в тому, що в більшості випадків контент орієнтований на генерацію лідів. Незалежно від того, наскільки не по темі може здатися контент, якщо він заслуговує довіри, справжній і корисний, то в кінцевому підсумку він виконує свою роботу.

Це також випадок збереження актуальності на висококонкурентному ринку. Повертаючись до нашого прикладу веб-конференції, Якщо ви входите в довгий список конкурентів Webex, вам необхідно переконатися, що ви отримуєте таку ж кількість контенту, як і вони.

Якщо експерти і конкуренти віддають перевагу лідогенераціі, то і вам слід.

 

Маркетологи, які звернуться до вас протягом 5 хвилин, в 9 разів більше схильні до конверсії

Успішна маркетингова стратегія діє швидко. Можливо, ви тільки що зібрали список листів від потенційних покупців, так що робота зроблена, вірно? На жаль, вся ваша важка робота може швидко зникнути, якщо ви не будете дотримуватися цих вказівок. Люди завжди шукають деінде, а лояльність до бренду - велика рідкість, навіть коли хтось дійсно купує у вас.

Той факт, що потенційний клієнт поділився своєю інформацією, не означає, що він збирається зробити покупку. Якщо ви чекаєте дні, тижні або навіть довше, щоб знову зв'язатися з вами, можливо, ваш надійний клієнт вже купив десь ще і забув про вас.

Читайте також:  Сторінка огляд замовлень

Миттєве відстеження підтримує безперервність обслуговування клієнтів. Тепер це стало простіше за допомогою програмного забезпечення для автоматизації і таких інновацій, як роботизована автоматизація процесів (RPA).

 

Автоматизація маркетингу - один з 4 найпопулярніших методів створення персоналізованого досвіду

Автоматизація маркетингу в широкому сенсі відноситься до використання цифрових технологій і програмного забезпечення для підвищення ефективності широкого спектру повторюваних маркетингових завдань, які виконуються вручну. Це ключова тактика, яка економить маркетологам багато часу і багато стресу.

типи автоматизації маркетингу включають публікацію в соціальних мережах, відповіді по електронній пошті і персоналізовані цільові сторінки.

Після того, як ви їх налаштуєте, ніякої участі не буде потрібно, якщо тільки ваші кампанії не потребують оновлення або налаштування. Автоматизація маркетингу - це просто відмінний спосіб оптимізувати ваші зусилля по залученню потенційних клієнтів.

Вам не потрібно ганятися за кожним лідом, відправляючи електронного листа вручну. Замість цього ви можете бути впевнені, що вони набувають надійне і ефективне програмне забезпечення.

 

61% маркетологів вважають лідогенераціі своєю найбільшою проблемою

Маркетингова завдання номер один - лідогенераціі. Маркетологи завжди прагнуть поліпшити свою роботу, питаючи, як соціальні мережі можуть допомогти залучити більше потенційних клієнтів або яка мова найкраще працює, щоб спонукати людей відкривати наступні електронні листи?

Однак залишатися свіжим і бути попереду всіх - найбільша перешкода.

Розподіл маркетингового бюджету за видами діяльності

 

 

 

 

53% маркетологів витрачають як мінімум ½ свого бюджету на залучення клієнтів

Самі маркетологи називають лідогенераціі своєї найскладнішим завданням, але якщо ви все ще перебуваєте в скрутному становищі, просто подивіться на розподіл бюджету. У маркетингу є чим зайнятися, тому виділення як мінімум 50% бюджету на лідогенераціі говорить багато про що.

Хоча лідогенераціі включає в себе кілька інших маркетингових прийомів, таких як маркетинг в Instagram і розсилки по електронній пошті, важко ігнорувати його постійно зростаюче значення.

 

Менше 1/4 маркетологів вважають, що виходять методи працюють

Все це зводиться до зрушення в тому, як люди купують і як їм подобається, коли їх продають. Підхід «обличчям до обличчя» застарів і не обіцяє нічого хорошого випадковим Скролери і швидким покупцям в Інтернеті.

генерація вихідних потенційних клієнтів включає в себе такі речі, як холодні дзвінки і пряма поштова розсилка. Ця форма призначена для широкої аудиторії і намагається зробити продаж, виходячи з припущення, що їм потрібен ваш продукт або послуга.

Вхідний, з іншого боку, більш м'який спосіб конвертувати потенційних клієнтів. Соціальні мережі та реклама Google - відмінні приклади способів поліпшити маркетинг електронної комерції . Подумайте про це так: вхідні повідомлення прокладають акуратний слід, по якому повинні йти клієнти. Цей слід стимулює інтерес, змушує клієнта відчувати себе комфортно і більше розповідає їм про кінцеву цілі - це їх подорож по воронці продажів.

Вихідна лідогенераціі веде людей прямо до точки покупки. Іноді це може бути трохи переважною і сильним.

Давайте ще раз представимо наш приклад веб-конференції. Вихідний підхід може включати в себе холодний дзвінок комусь і пояснення, чому ви набагато краще, ніж Slack і інші конкуренти. Це легко може здатися напористим.

Як почати свій бізнес?

Однак входить підхід може проінформувати потенційного лідера про недавньому блозі під назвою: « Glip vs Slack - допоможе вам вибрати краще програмне забезпечення для веб-конференція ». Тут у ліда є можливість і вибір відмовитися - це набагато менше впадає в очі.

Відмінності між вхідний і вихідний маркетингом

 

 

Висновок

Лідогенераціі різко зросла в останні роки. З появою контент-маркетингу і соціальних мереж з'явилося більше способів взаємодії з потенційними клієнтами. Старі способи вихідних продажів і холодних дзвінків і раніше ефективні для певних галузей, але коли справа доходить до маркетингу для споживачів, люди цінують більше повільні і плавні покупки.

Якщо ви ще не прийняли маркетингову стратегію по залученню потенційних клієнтів, Ми настійно рекомендуємо зробити це якомога швидше. На цьому постійно конкурентному ринку це найкращий спосіб утримати потенційних клієнтів, зміцнити довіру до бренду і в кінцевому підсумку перетворити ваш бізнес.

Ваш помічник в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Свята для маркетингу в соціальних мережах

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська