LinkedIn проти Facebook: що краще для бізнесу?

Назад до Записи

LinkedIn проти Facebook: що краще для бізнесу?

LinkedIn проти Facebook: що краще для Вашого бізнесу?

Безліч доступних сьогодні каналів соціальних мереж можуть паралізувати навіть найдосвідченіших власників бізнесу.

З чого почати? Який з них краще? Як уникнути втрати часу на каналах, які не принесуть солідну рентабельність інвестицій?

Це справжня боротьба.

І коли справа доходить до Facebook і LinkedIn, Відмінності між ними можуть здатися величезними.

Facebook призначений для того, щоб ділитися фотографіями ваших сімейних канікул, спілкуватися зі старими друзями зі школи і ділитися вірусними відео - вірно? Тим часом, хіба LinkedIn не призначений для відстеження колег і встановлення професійних зв'язків, які сприяють вашій кар'єрі?

Відповідь, звичайно ж, так.

Але оскільки обидві платформи засновані на людях, вони надають ряд можливостей для охоплення вашої аудиторії. Насправді, 78% американських споживачів виявили продукти на Facebook.

З іншого боку, LinkedIn є найбільш ефективною платформою, коли мова йде про доставку контента і забезпеченні залучення аудиторії.

Що залишає нас з цим питанням - який з них ви повинні вибрати, щоб зосередити свої зусилля?

LinkedIn проти Facebook: що краще для бізнесу?

Давайте підіб'ємо підсумки швидко.

За своєю суттю LinkedIn - це професійна мережа, спочатку створена як корпоративної платформи для підбору персоналу. Тепер він може похвалитися великою кількістю функцій, аналогічних традиційним соціальним мережам, включаючи поновлення статусу, можливості ведення блогів і особисті повідомлення.

Facebook, з іншого боку, був спеціально розроблений як місце, де люди можуть ділитися і спілкуватися. Елемент «обміну» є його найбільш помітним комерційним аргументом, але є ще безліч інших функцій, які дозволяють компаніям ефективно охопити свою аудиторію.

обидва LinkedIn і Facebook мають функцію груп, яка дозволяє вам спілкуватися з іншими однодумцями, і вони обидва мають потужні налаштування реклами.

Так з досить подібні риси, які є основні відмінності між цими двома?

Що таке спілкування?

1. Що стосується чисел, Facebook виграє.

Facebook має вражаючі 2,38 мільярда активних користувачів по всьому світу, що робить базу користувачів LinkedIn 630 мільйонів в порівнянні з невеликою. Крім того, обидві аудиторії складаються з самих різних людей, але у LinkedIn, Як правило, більш професійна клієнтура або ті, хто глибоко цікавиться бізнесом.

Можливо, що найцікавіше, це не те, скільки користувачів має кожна платформа, а скільки часу ці користувачі проводять на кожному відповідному сайті.

На Facebook люди витрачають близько 35 хвилин в день, переглядаючи свої канали і спілкуючись зі своїми друзями, тоді як користувачі LinkedIn витрачають всього 17 хвилин в місяць, використовуючи сайт.

При цьому ви можете стверджувати, що коли люди входять в LinkedIn, Вони активно шукають, щоб щось зробити або знайти, а не просто безцільно прокручувати. Це важливо, якщо ви хочете використовувати ці платформи не тільки для обміну останніми оновленнями.

Читайте також:  Ці нешкідливі вікторини на Facebook

У вас є трафік - тепер перетворите його в передплатників.

2. LinkedIn краще для генерації лідів.

джерело зображення

Якщо ми подивимося на звіт Demand Wave про стан цифрового маркетингу B2B , То побачимо, що LinkedIn є соціальною мережею номер один для генерації потенційних клієнтів для бізнесу - Facebook займає четверте місце в списку після Twitter і «Not Sure».

Незважаючи на те, що користувачі не витрачають майже стільки ж часу на LinkedIn, Скільки на Facebook, вони, швидше за все, налаштовані на покупку.

В кінцевому рахунку, обидві платформи гарні для різних речей. У той час як Facebook надає вам в десять разів більше потенційних клієнтів і надає відмінне місце для підвищення впізнаваності бренду і залучення, LinkedIn перевершує Facebook, коли справа доходить до отримання відчутних результатів.

Тепер, коли ми в загальному поглянули на дві платформи і зіставили їх один з одним, давайте більш детально розглянемо деякі ключові функції, які вони мають для бізнесу.

Групи LinkedIn проти груп Facebook

Функція груп в LinkedIn і Facebook дає компаніям можливість спілкуватися і зв'язуватися з потенційними клієнтами та іншими однодумцями.

Однак важливо пам'ятати про мотиви людей, коли вони знаходяться на різних сайтах. Коли користувачі взаємодіють з іншими в групах LinkedIn, Існує висока ймовірність того, що вони в якійсь мірі налаштовані на роботу.

У групах Facebook, з іншого боку, люди частіше діляться своїми особистими думками про все - від стилю життя і їжі до політики і хобі.

Тому, визначаючи, яка функція груп вам більше підходить, подумайте про цільову аудиторію.

Наприклад, якщо ви орієнтуєтеся на звичайних споживачів, які зацікавлені в приготуванні їжі, тому що ви продаєте новітній продуктовий блендер, ймовірно, вам підійдуть групи Facebook.

Однак, якщо ви продаєте дорогу послугу для високопоставленого управлінського персоналу, найкраще підійде група LinkedIn, В якій працюють професіонали з професійним ухилом.

Нарешті, давайте торкнемося аспекту реклами обох платформ.

З точки зору різноманітності, обидві платформи досягли досить рівних в цьому році.

У той час як Facebook роками хвалився різноманітним типом оголошень (ми говоримо про полотнах, каруселях, відео, Динамічних і лідируючих рекламних оголошеннях), LinkedIn тільки що додав до свого мікс безліч різних типів оголошень - включаючи відео, Карусель, провідні оголошення і рекламний контент InMail.

Читайте також:  12 фактів про програми читання з екрану для доступного веб-дизайну

Якщо ви вважаєте, що Facebook здатний залучити більше людей, ви маєте рацію. Проте, це не означає, що LinkedIn не має потужних можливостей таргетингу - насправді, це дуже багато.

Обидві платформи зосереджені на призначеному для користувача введення і розміщують рекламу і контент, що відноситься до інформації, яку надають їм їх учасники.

Як в Facebook, так і в LinkedIn ви можете націлювати на людей за назвою посади, доходу домогосподарства, компанії, розташування і віком на обох платформах, але ви можете копати трохи глибше в Facebook, орієнтуючись на користувачів в залежності від їх життєвих віх, поведінки і індивідуальності. Інформація.

Якщо ви орієнтуєтеся на інші компанії, варто мати на увазі, що інформація на LinkedIn (Наприклад, назви посад і роботодавці), як правило, оновлюється більше, ніж інформація на Facebook, що означає, що ви можете отримати більш точні результати, якщо Ви спеціально намагаєтеся досягти людей в певній ролі або галузі.

Нарешті, важливо враховувати вартість.

Зазвичай ви отримуєте більше за свої гроші на Facebook. Це просто тому, що на платформі мільйони людей, які знаходяться на сайті набагато довше, ніж ті, хто працює в LinkedIn. Це означає, що Facebook може дозволити собі показувати більш дешеву рекламу, тому що у одного користувача менше шансів побачити одне і те ж оголошення знову і знову.

Хто виграє? Вам вирішувати

Хоча LinkedIn і Facebook мають деякі дуже очевидні подібності, ясно, що їх мета і то, як люди використовують кожен сайт, абсолютно різні.

Те, що ви вирішите використовувати, повністю залежить від того, в якій галузі ви знаходитеся, кого ви намагаєтеся досягти і ваші маркетингові цілі.

В кінцевому рахунку, важливо відзначити, що в ідеалі ви будете використовувати обидва канали, щоб досягти своєї аудиторії, де б вони не зустрілися. Можливо, ви використовуєте LinkedIn для цільової кампанії по залученню потенційних клієнтів, А Facebook - для підвищення впізнаваності бренду і залучення клієнтів.

Зрештою, обидва сайти пропонують цінні можливості для розвитку вашої компанії. Проте, ми сподіваємося, що ви скористаєтеся цим керівництвом, щоб вирішити, який сайт заслуговує більше вашого часу і ресурсів, а який може принести вашої компанії максимальне повернення інвестицій.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська