Logojoy Review: повністю автоматизований графічний дизайн

Назад до Записи
ідеї для початку онлайн-бізнесу

Logojoy Review: повністю автоматизований графічний дизайн

 

Що таке Logojoy?

Коротше кажучи, Logojoy - це генератор логотипів на основі AI. Це означає, що весь процес автоматизований. Це означає, що ви не повинні витрачати час на інструктажі по дизайну або маркетингові ручки. Насправді, це автомат, тому вам не потрібно витрачати час на все. Ви вводите кілька основних відомостей, таких як ваша галузь і слоган, і ви вже в дорозі.

Потім система попросить вас вибрати пару «Натхнення». Вони вибираються зі списку існуючих логотипів. Потім вам пропонується вибір кольорової палітри і деякі значки, які можуть підійти для вашої галузі. Ви можете робити це стільки разів, скільки захочете. Коли ви будете задоволені тим, що Logojoy буде експортувати ваш новий логотип у вигляді зображень і векторних файлів.

На початку цього огляду Logojoy ми з'ясували, наскільки важливий якісний логотип для створення нового бізнесу. Це може бути різниця між новим клієнтом, який приходить до вас або шукає в іншому місці. Ідея Logojoy полягає в тому, що це не повинно бути прерогативою великих компаній, які можуть дозволити собі дорогих графічних дизайнерів. Отже, давайте подивимося трохи докладніше.

Додаткові можливості

Швидкість, очевидно, є одним з основних пунктів продажу тут. Насправді, Logojoy може похвалитися тим, що більшості їх клієнтів потрібно тільки 30 секунд, щоб отримати новий логотип. Це не просто рекламний галас. Вражаюче, я дійсно виявив, що це зайняло менше хвилини, щоб зібрати логотип, Який я був би щасливий використовувати.

Керівництво по 3D-буквах: як визначити розмір букв

Кількість рідних елементів дизайну також вразило мене. ІІ має понад півмільйона іконок для малювання, а також більше п'яти тисяч зразків кольорів і сотні преміальних шрифтів. Це дійсно важливо, оскільки саме тут традиційний графічний дизайн стає дорогим. Там дійсно не так багато верхньої межі, скільки ви можете заплатити тільки за ліцензію відмітної шрифту.

Ви, ймовірно, думаєте, що логотип, Створений комп'ютером, не допоможе вам виділитися з натовпу. Я згадав про це раніше в цьому огляді Logojoy, але дуже важливо підкреслити, що система побудована навколо штучного інтелекту. Тобто, це не просто каталог шаблонів для друку назви вашої компанії. кожен дизайн абсолютно унікальний, так що ви не потрапите в незручну ситуацію з ідентичним логотипом найближчого конкурента.

Читайте також:  Створення брошури. Яку Ваші клієнти захочуть прочитати.

Кращі спортивні логотипи

Logojoy також експортує в певні вимірювання для різних соціальних мереж. Це означає, що ви можете бути впевнені, що ваш логотип буде правильно розміщуватися в розмірах ваших фотографій профілю і покривати фотографії у всіх соціальних мережах.

Я також знайшов, що структура ціноутворення Logojoy обнадіює. Зокрема, мені подобається, що ви можете використовувати їх генератор логотипів скільки завгодно без будь-яких витрат. Ви повинні платити тільки тоді, коли ви задоволені своїм логотипом, і ви хочете опублікувати його.

Проблеми

Це приводить мене до тієї частини огляду Logojoy, де я розповідаю про негативи. Існує багаторівнева структура цін, яка сама по собі не є проблемою. Проблема в тому, що при самій базовій ціні ви отримуєте тільки файл 1000 × 1000.PNG. Ви також не володієте правами на це, тому його можна використовувати тільки на одній платформі. Це не великий крок до наступної платформі, яка дає вам повне право власності. Проте, було б непогано мати якісь параметри розміру або векторний експорт на базовому рівні.

Що стосується векторів, то єдиними його створено, які підтримує Logojoy, є.прибуток на акцію і .svg. Мені здається трохи упущенням не включати Adobe .ai. Це малоймовірно, але все ж є ймовірність, що у вас можуть виникнути деякі проблеми, якщо ви спробуєте використовувати Illustrator для об'єднання елементів вашого логотипу Logojoy з іншим контентом.

Logojoy Review: остаточний вердикт

Так що я думаю про Logojoy? Почну з того, що скептично ставлюся до того, що будь-яке програмне забезпечення так само добре, як справжній дизайнер. Я щасливий сказати, що я був неправий, хоча. для малого бізнесу Logojoy здається легкою справою при наймі позаштатного дизайнера або роботі з агентством. З можливістю володіти повним авторським правом на логотип, Який ви розробляєте, це може бути набагато більш економічно ефективним варіантом для підприємств практично в будь-якій галузі.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  відстеження реклами

(050) 462-02-45

Підготовка брошури до друку.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська