Lorem Ipsum - це перші два слова класичного фіктивного тексту. Такий текст наповнювача використовується, коли фактичний текст ще не доступний або при створенні нового макета. Оскільки текст написаний на латині, люди не будуть цим перейматися і можуть зосередитися на оцінці самого дизайну.

Протягом багатьох років цей текст був доступний на клейких аркушах різних розмірів і шрифтів від LetraSet. Дизайнери вирізали текст за допомогою різака і вставляли його на сторінку. Aldus включив текст «Lі» в PageMaker, і в даний час ви навіть можете побачити його на сотнях веб-сторінок (спробуйте пошукати в Google «Lі»).

  • Згідно з деякими джерелами, марно намагатися з'ясувати, що насправді означає текст, навіть на латині це повна нісенітниця. Слова слабо наближаються до частоти, з якою літери зустрічаються на англійській мові, тому з першого погляду це виглядає цілком реальним.
  • Річард МакКлінток, професор латини, стверджує, що текст являє собою злегка зашифровану версію уривка з Цицерона, зокрема На кінцях добра і зла , Трактату по теорії етики, написаного в 45 році до нашої ери. МакКлінток згадав, що бачив «lorem ipsum» в книзі ранніх зразків металу, в яких зазвичай використовувалися уривки з класики.

Нижче ви знайдете цей стандартний фрагмент тексту. Це може бути повторено будь-яку кількість разів для створення великих блоків тексту.

Lorem ipsum dolor sit amet, присвячений адептірованію elit, sed diem nonummy nibh euismod tincidunt ut lacreet dolore magna aliguam erat volutpat. Ut wisis enim ad minim veniam, quis nostrud вправу ullam corper suscipit lobortis nisi ut aliquip ex ea касовий слідство. Duis te feugi facilisi. Duis autem dolor in hendrerit in vulputate Velit Esse Molestie Conquat, Vel Illum Dolore Eu Feugiat Nulla Facilisis at Vero Eros et Accumsan et iusto odio dignissim qui blandit Колишній luptatum zzril delenit au gue duis dolore te feisiat nul.

Lorem ipsum генератори

У мережі досить багато генераторів Lorem Ipsum, в тому числі досить кумедних. Мені подобається бекон Ipsum, але кращий з них - генератор Samuel L. Ipsum .

Lorem Ipsum генератор

Lorem Ipsum генератор

Зомбііпсум теж дуже весело. Трохи більш серйозними є Journo Ipsum и Корпоративний Ipsum .

Випадкові появи тексту Lorem Ipsum

Очевидно, що текст-заповнювач іноді не замінюється дійсної копією і з'являється у пресі. Кумедний приклад, який я знайшов на kottke.org, - це французька пляшка вина.

Текст наповнювача Lorem Ipsum випадково використовувався при друку на пляшці вина

Текст наповнювача Lorem Ipsum випадково використовувався при друку на пляшці вина

Ось ще один приклад з мішком буріто.

Приклад тексту наповнювача Lorem Ipsum, який не був замінений дизайнером

Приклад тексту наповнювача Lorem Ipsum, який не був замінений дизайнером

Це не обов'язково повинен бути Lі, будь-який текст наповнювача бентежить. Це не може стати набагато гірше, ніж це, написано в Твіттері @ChrisRandWrites .

помилка з текстом наповнювача

помилка з текстом наповнювача

Мультфільми Lі

Іноді жартують в карикатурах, таких як кубічний виклик нижче від Сінді Граф .

Мультфільм

Мультфільм Lorem ipsum

Ще один хороший був створений Террі Гарофало з сутностей-r-us .

Мультфільм Lorem Ipsum 1

Мультфільм Lorem Ipsum

Це «Вища освіта» від Філа Джонса .

Lorem ipsum мультфільм

Lorem ipsum мультфільм

Схожі: панграма

«Lі» іноді також використовується в якості зразка тексту для вибору шрифту. Панграми є альтернативою цьому. Панграма - це пропозиція, Яке використовує кожну букву алфавіту хоча б один раз.

Найвідоміший з них - «Швидка коричнева лисиця перестрибує через ледачу собаку». Іншими прикладами є «Заповніть мою коробку п'ятьма десятками глечиків з лікером», «Сойка, свиня, лисиця, зебра і мої вовки крякають» і «П'ять крякав зефиров трясуть мою воскову ліжко». Завдання панграма - створити максимально коротку, але все ж має сенс. Я спробував цей інструмент і придумав: «Моя сексуальна дружина тільки що прийшла посміятися над дюжиною дуже дивних панграма» . Непогано, але, звичайно, немає рекордсмен.

Як написати і видати книгу?

папки кільця