Автоматизація маркетингу

Назад до Записи
програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

Автоматизація маркетингу

сьогодні автоматизація маркетингу стає все більш домінуючою силою в маркетинговій індустрії, і в даний час її використовують в тій чи іншій мірі більше 51% компаній.

Автоматизація в маркетингу приймає багато форм. Ви можете автоматизувати послідовність дій, внутрішній робочий процес, повідомлення в соціальних мережах, рекламні кампанії - або майже все інше, про що ви могли подумати.

пейзаж автоматизації маркетингу, Однак, може бути досить складно орієнтуватися. Здається, немає кінця того, що ми можемо автоматизувати в наші дні, тому рішення про те, з чого почати і з якого програмного забезпечення починати, може бути страшним.

Програми для відеомаркетінга

На цій ноті ми зібрали деякі з кращих програм для автоматизації маркетингу, Щоб ви могли почати:

 1. HubSpot
 2. Customer.io
 3. TapMango
 4. CoSchedule
 5. Revealbot
 6. Jumplead
 7. Автоматизація
 8. Zalster
 9. Prisync
 10. Гену
 11. DialogTech

1. HubSpot

HubSpot

HubSpot має повний набір інструментів для зростання, який включає в себе програмне забезпечення для продажів, програмне забезпечення для маркетингу і допоміжне програмне забезпечення, які автоматично інтегруються з безкоштовним CRM від HubSpot. Сукупний ефект від того, що всі ваші дані і активність зростання перебувають в одному місці, може розкрити масу можливостей для творчої автоматизації, які були б ускладнені або неможливі, якби ви використовували окремі інструменти.

Як автоматизація контенту може допомогти підприємствам малого бізнесу

2. Автоматизація маркетингу Customer.io

Customer.io - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

Customer.io - це маркетингова платформа для відправки цільових і автоматичних електронних листів, push-повідомлень і SMS-повідомлень для залучення й утримання аудиторії. Використовуючи дані про поведінку в реальному часі і розширену сегментацію з мережних і мобільних каналах, Customer.io дозволяє маркетологам посилати контекстно-релевантні повідомлення, що створює сприятливі умови для клієнтів, які ведуть до утримання і перетворення.

Що таке PDCA? (І чому це важливо для маркетологів)

Читайте також:  Психологія шрифтів

3. TapMango

Tapmango - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

TapMango - це фірмове рішення для лояльності, що пропонує саму просунуту програму заохочень для роздрібних продавців і ресторанів. З TapMango ви можете залучати клієнтів за допомогою нашого потужного маркетингу по SMS та електронною поштою, залучати нових клієнтів за допомогою нашої реферальной системи і прискорення онлайн-оглядів, збільшувати доходи завдяки оперативним продажу і мобільним замовленнями, легко інтегруватися з вашими POSтерміналів і багато іншого. TapMango працює в парі з командою підтримки клієнтів світового класу і забезпечує тисячі щасливих продавців.

4.Автоматізація маркетингу  CoSchedule

Coschedule - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

CoSchedule - це сімейство гнучких маркетингових продуктів, які допоможуть вам зосередитися, виконувати проекти вчасно і радувати вашу команду.

5. Revealbot

Revealbot - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

Revealbot - це просунутий інструмент автоматизації реклами в Facebook. З Revealbot покупці ЗМІ можуть вигідно масштабувати свої кампанії, витрачаючи менше часу на боротьбу з повсякденним управлінням рекламними акаунтами.

6.Автоматізація маркетингу  Jumplead

Jumplead

Jumplead - це програмна платформа для автоматизації маркетингу B2B, Призначена для об'єднання цільових сторінок, маркетингу по електронній пошті і CRM в єдиний простий у використанні і доступний сервіс. Програмне забезпечення для автоматизації маркетингу часто може бути дорогим і складним, але Jumplead пропонує цінові пільги, які залучають компанії будь-якого розміру і пишаються простотою використання.

7. Автоматизація маркетингу  Автоматизація

Автоматизація

Automizy - це програмне забезпечення для автоматизації маркетингу по електронній пошті, яке розроблено для збільшення ваших відкритих ставок, надаючи вам всі необхідні інструменти, щоб ваші електронні листи виділялися в переповненому поштовій скриньці. За допомогою цієї платформи ви можете створювати засоби автоматизації електронної пошти, Автоматично пересилати кампанії непосвяченим, економити час за допомогою шаблонів електронної пошти і креслень автоматизації. Automizy також надає електронний тестер теми листа, щоб ви могли отримати оцінки за темами перед відправкою.

Читайте також:  Друк флаєрів. Друкарня Азбука.

8. Zalster

Zalster - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

Платформа Zalster є екосистему інструментів оптимізації та автоматизації для реклами в Facebook і незабаром запускає інструмент багатоканального порівняння з перерозподілом бюджету між Google і Facebook. Це дозволяє маркетологам економити час при одночасному підвищенні їх продуктивності, дозволяючи алгоритмам машинного навчання приймати рішення, засновані на даних, а не приймати рішення, засновані на інтуїції.

9. Автоматизація маркетингу Нагородження

Prisync - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

Prisync - це програмне забезпечення для відстеження цін конкурентів і динамічного ціноутворення, яке допомагає компаніям електронної комерції приймати більш вигідні цінові рішення. Платформа відстежує ціни конкурентів і автоматично коригує ваші ціни в залежності від того, що вона бачить, надаючи вам повний контроль над вашим позиціонуванням на ринку.

10. Гену

Genoo - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

Genoo - це повнофункціональний програмне забезпечення для автоматизації маркетингу по електронній пошті для малого і середнього бізнесу. Вони мають тісну інтеграцію з WordPress, творцем цільових сторінок, кращу доставку вхідних повідомлень від постачальників послуг електронної пошти і автоматизації маркетингу, А також отримують нагороди за обслуговування наших клієнтів.

11. Автоматизація маркетингу. Dialog tech 

DialogTech - краще програмне забезпечення для автоматизації маркетингу

D ialogTech надає провідну інтелектуальну платформу для ведення розмов для маркетологів в компаніях, які цінують вхідні телефонні дзвінки. Коли клієнти телефонують, DialogTech перетворює ці розмови в практичні ідеї, які компанії використовують для підвищення рентабельності маркетингу, Підвищення конверсії продажів і надання більш персоналізованого обслуговування клієнтів, Як онлайн, так і по телефону.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська