Найкраще програмне забезпечення для управління персоналом

Назад до Записи
програми для управління персоналом

Найкраще програмне забезпечення для управління персоналом

Програмне забезпечення для управління персоналом (HR) часто лежить в основі компанії і грає вирішальну роль в успіху бізнесу, Незалежно від його розміру.

Можливо, зараз, коли багато хто з нас відчувають віддалену роботу з командами, розкиданими по різних місцях, ніколи не було так важливо мати надійний HR-інструмент всередині організації.

Ось чому ми склали цей список кращих програм для управління персоналом в 2020 році. Одна з основних речей, які слід враховувати при виборі інструменту управління персоналом, - це те, що він відповідає вашим цілям управління персоналом.

Ідеальний інструмент допоможе вашій організації в питаннях найму, зворотного зв'язку і управління продуктивністю, наприклад, звільнення співробітників, адміністрування пільг і розрахунку заробітної плати, і це лише деякі з можливостей. Давайте подивимося на наш список (в довільному порядку)!

Верстка книги. Вимоги до оформлення книги.

ZOHO People 

zoho people - краще програмне забезпечення для управління персоналом

Zoho People - це хмарне програмне забезпечення для управління персоналом, яке допомагає вам керувати прийомом на роботу, відпустками, відвідуваністю і документацією ваших співробітників. Zoho надає вам потужну потужну систему управління заробітною платою і настільки ж потужне рішення для управління персоналом, щоб спростити процес розрахунку заробітної плати у вашій організації.

Personio

ppersonio - краще програмне забезпечення для управління персоналом

Personio - це універсальне програмне забезпечення для управління персоналом для малих і середніх компаній. Рішення Personio включає в себе людські ресурси, набір персоналу і розрахунок заробітної плати, а також підтримує всі основні кадрові процеси, які необхідні кожному бізнесу. Їх місія - зробити HR-процеси максимально прозорими і ефективними, щоб HR міг зосередитися на самому цінному активі компанії: людей!

10to8

10to8

10to8 - це інструмент планування, який дозволяє проводити зустрічі HR. Будь то огляди продуктивності, співбесіди або загальні внутрішні зустрічі, ви можете додати кількох співробітників, вказати рівні дозволів для колег і контролювати, хто може відвідувати будь зустрічі. 10to8 має вбудовану інтеграцію з Zoom і Microsoft Teams, тому переходити на відеодзвінки з ним буде простіше простого. Завдяки інтелектуальним нагадуванням по електронній пошті і SMS ви можете бути впевнені, що персонал знає, коли і де бути.

Читайте також:  Що таке SEM? І як це впливає на маркетинг вашого бізнесу

 Робочий день

workday - краще програмне забезпечення для управління персоналом

Workday HCM - це хмарне рішення для управління персоналом, яке допомагає глобальним компаніям будь-якого розміру з різних галузевих вертикалей в плануванні, аналізі та виконанні кадрових ресурсів. Workday надає призначені для користувача і адміністративні інструменти для роботи з фінансами, кадрами, плануванням, талантами, заробітною платою, аналітикою, студентами і багатьом іншим з єдиної системи.

kiwiHR

ківір

kiwiHR допомагає малим і середнім підприємствам легко управляти своїми людськими ресурсами. завдяки заощаджує час управління співробітниками, відстеження відпусток і відвідуваності, попереднім розрахунком заробітної плати, управління документами, кадровим звітів і адаптації співробітників для вашого персоналу, kiwiHR пропонує інтелектуальні функції, які допоможуть вам автоматизувати повсякденні кадрові процеси.

 BerniePortal

Bernieportal

BerniePortal® - це універсальна система управління персоналом, яка дозволяє малому та середньому бізнесу оптимізувати управління персоналом, поліпшити досвід співробітників і витрачати більше часу на створення бізнесу, Який їм подобається. Це єдине програмне рішення для управління персоналом, яке спочатку керує всім життєвим циклом співробітників.

JazzHR

jazzhr - топ-софт для управління персоналом

JazzHR - це потужне, зручне і доступне програмне забезпечення для набору персоналу, спеціально розроблене для того, щоб допомогти малому та середньому бізнесу швидко знайти і найняти потрібних фахівців. Їх краще в своєму класі рішення легко вписується в ваш кадровий стек і замінює трудомісткі ручні завдання найму на інтуїтивно зрозумілі інструменти та автоматизацію.

Kissflow HR Cloud

поцілунок

Kissflow - це універсальне HR-хмара, яке дозволяє підприємствам дуже ефективно створювати, змінювати і керувати своїми кадровими процесами. У них також є вбудований кадровий резерв, автоматичні оголошення і соціальне співробітництво - це лише деякі з них визначають тенденції функцій.

PrismHR

Prismhr

PrismHR створює виняткове програмне забезпечення та послуги, дозволяючи постачальникам послуг аутсорсингу людських ресурсів, таким як професійні організації роботодавців (PEOs) і адміністративні сервісні організації (ASO), надавати платіжні відомості світового класу, пільги і HR для малого і середнього бізнесу. Вони охоплюють всі: від прийому на роботу, перевірки, адаптації співробітників, реєстрації пільг, часу і праці, адміністрування пільг, звітності та управління продажами, наприклад.

Читайте також:  6 Секретів копіювання реклами Facebook, щоб поліпшити ваші конверсії

 Lanteria

Лантер

Lanteria HR - це хмарне і локальне рішення для управління персоналом на базі Microsoft Sharepoint і Office 365, яке корисне не тільки для HR, а й для талантів, продуктивності і навчання. Деякі з багатьох переваг Lanteria включають: централізоване сховище документів і файлів, яке гарантує, що в картці співробітника будуть вказані контактні дані, а також інформація, пов'язана з продуктивністю, навчальними записами, відсутність і багатьом іншим. Ви маєте доступ до автоматичних звітів і організаційним діаграм для візуалізації структурних потреб і змін.

Підведення підсумків 

Ось і все - краще HR-програмне забезпечення 2020 року. Сподіваюся, цей список дав вам деяке уявлення про деякі з кращих HR-інструментів на ринку для вас і вашого бізнесу.

Що найбільш важливо для вас і вашої організації при пошуку кадрового рішення? Дайте нам знати в коментарях нижче та, будь ласка, повідомте нам, пропустили ми ваш улюблений HR-інструмент - ми будемо раді почути від вас!

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська