Кращі 12 видів привабливих рекламних пропозицій на вашому сайті

Назад до Записи

Кращі 12 видів привабливих рекламних пропозицій на вашому сайті

Як би не звучала приказка «побудуй, і вони прийдуть», покладатися на те, що клієнти просто приходять і роблять покупки, - не найкращий спосіб для розвитку твого бізнесу. Навіть з найкращими продуктами і дизайном сайту ваш інтернет-магазин буде боротися за виживання, якщо ви не будете активно просувати його. Таким чином, відмінні рекламні акції можуть допомогти вам залучити клієнтів і переконатися, що вони дійсно проходять через перевірку.

Через посилення онлайн-конкуренції, як ніколи важливо, щоб ваш магазин і бренд виділялися - і переконливі рекламні акції - один з кращих способів допомогти вашим потенційним клієнтам перейти в покупців.

Тут ви і ваш онлайн-бізнес можете виділитися.

Там не бракує в методах залучення гарячих клієнтів в ваш магазин, але є лише кілька стратегій, які довели свою ефективність в різних галузях знову і знову. Нижче наведено десяток наших улюблених видів рекламних акцій, щоб збільшити ваші продажу, Розширити список і переконатися, що ваш бізнес триває.

«Без тертя» недостатньо: привнесення емоційних піків в ваш досвід роботи з клієнтами

12 видів рекламних акцій для інтернет-магазинів

1. Знижки на товари

На сьогоднішній день, як один з найбільш ефективних видів рекламних акцій в Інтернеті, майже кожен магазин електронної комерції пропонує знижки на продукти певного типу, а деякі пропонують ці знижки постійно. Одна з причин, по якій рекламні акції зі знижками настільки ефективні, полягає в тому, що вони залучають клієнтів; все дуже люблять.

Як правило, ви можете запропонувати два види знижок на товари: відсоток або сума в доларах . Обидва типи ефективні, але завжди думайте про те, як пропозиція буде сприйнято вашим клієнтом. Наприклад, знижка 10% може здатися не такою привабливою, як знижка 10 доларів, у той час як знижка 50% завжди буде працювати добре (а знижка 50 доларів може мати або не мати сенсу).

2. Безкоштовні пропозиції

Коли мова заходить про покупках, кілька слів так само сильні, як і «безкоштовні», тому будь-який тип безкоштовного просування майже завжди працює добре. Більшість магазинів використовують два типи безкоштовних пропозицій: безкоштовна доставка и безкоштовний повернення . Залежно від того, що ви продаєте, один або інший може мати набагато більший сенс для вашого бізнесу.

На думку ваших клієнтів, Безкоштовна доставка звільняє вас від необхідності вирішувати, чи варто купувати ризик. І, в разі безкоштовного повернення, це допомагає вашим клієнтам бути впевненими, що вони не втратять гроші, якщо покупка не відповідає їх бажанням.

Безкоштовні пропозиції є настільки потужним стимулом для споживачів, що багато інтернет-магазини знаходять спосіб включити вартість доставки і повернення до вартості продукту, дозволяючи їм пропонувати «безкоштовну доставку / повернення» без втрати прибутку.

3. Обмежений час продажів Flash

Брак - ще один величезний мотивуючий фактор для покупок, тому що споживачі відчувають, що їм потрібно швидко прийняти рішення, інакше вони повністю втратять. (Це версія FOMO для онлайн-шопінгу або страх пропустити.) Щоб використовувати цю тактику дефіциту, багато успішних магазини електронної комерції використовують обмежені за часом флеш-продажу як спосіб швидко збільшити продажу і залучити більше клієнтів через свої віртуальні двері.

флеш-продажу також дуже ефективні, коли справа доходить до очищення старого інвентарю. Якщо у вас є список клієнтів або передплатники в соціальних мережах, то ексклюзивні продажу протягом перших 24 годин допоможуть вам підвищити лояльність до вашого бренду. Майте на увазі, що більшість покупок відбувається протягом першої години після флеш-продажів, тому надання вашим постійним покупцям перших знижок на продукти - відмінний спосіб подякувати їм за їх лояльність і залучити нових клієнтів в ваш список розсилки і соціальні мережі. Рахунки.

Читайте також:  Як говорити публічно ... Навіть якщо ви ненавидите публічні виступи

4. Купи Х, збережи Х

знамениті продажу BOGO все ще існують сьогодні, хоча деякі компанії знаходять інші творчі способи оновити цю перевірену і просунуту рекламу. Психологія, що стоїть за продажами «купи один - отримай один», солідна, тому що вона дає клієнтам мета потрапити в мета, Щоб отримати винагороду.

Залежно від того, які товари ви продаєте, інші типи покупки, отримання чого-небудь, рекламні акції можуть мати більше сенсу, ніж традиційні BOGO. Багато магазинів знаходять собі приємне місце, дивлячись на їх середню ціну замовлення, а потім спонукають покупців купувати трохи більше.

Наприклад, якщо середня покупка становить 42 долари, створення рекламної акції «купи 50 доларів і заощадь додатково 20 доларів» може значно збільшити продажу. Як і у всіх акціях, знання ваших номерів до початку продажів - кращий спосіб переконатися, що ви ніколи не втратите гроші при продажу.

5. Дешева розпродаж

Роздача товарів - ще один відмінний спосіб використовувати «безкоштовну» психологію для своїх клієнтів. Перевага такого типу стимулювання продажів полягає в тому, що воно дозволяє вам контролювати, який безкоштовний продукт ви віддаєте, дозволяючи вашим клієнтам спробувати новий продукт або спробувати щось інше.

У деяких випадках роздача товарів не обов'язково повинна бути покупкою товарів в вашому магазині. Включення безкоштовних фірмових подарунків, таких як наклейки на бампер або тоталізатори, в певні покупки - відмінний спосіб підвищити лояльність і надмірну доставку для ваших клієнтів. Ці фірмові продукти також є відмінним способом відрізнити ваш бізнес від конкурентів, особливо якщо вони унікальні або відрізняються високою якістю.

6. Системи винагород

Створення системи винагород для ваших клієнтів - це одне з найкращих рекламних пропозицій, яке ви можете використовувати, особливо якщо ваша мета - збільшити кількість повторних покупок. Окуляри лояльності використовуються в різних галузях, але найкраще працюють з невеликими покупками, що здійснюються регулярно, наприклад, з витратними матеріалами. Налаштування програми винагород щодо проста завдяки новим системам, які в значній мірі автоматизують всю роботу за вас.

При створенні вашої системи винагород, переконайтеся, що вона реалістична для вашого середнього клієнта. Установка дуже високої планки відлякає ваших клієнтів і зробить вашу роботу з налаштування програми не вартою вашого часу.

7. Купони

Оскільки інтернет-магазини існують практично, використання купонів стало простіше, ніж коли-небудь, для ваших клієнтів і для вас самих. Споживачів навчають любити купони, Тому вони продовжують залишатися ефективним способом стимулювання продажів. А завдяки технологіям ніколи не було так легко створювати купони і бачити, як вони швидко звикають (іноді майже миттєво). Існує безліч способів використання купонів для стимулювання ваших клієнтів, Але деякі з найбільш ефективних включають в себе:

  • Відправка купонів новим передплатникам електронної пошти для їх першої покупки
  • Відправка купонів покупцям після покупки
  • Відправка купонів клієнтам, які не купували протягом встановленого періоду часу
  • Відправка купонів клієнтам, у яких був поганий досвід або залишив негативний відгук

8. Онлайн змагання

Завдяки соціальним мережам та впливовим авторитетам популярність онлайн-конкурсів стала одним з нових способів залучення клієнтів. Посилення конкурсів дозволяє вам створювати шум для вашого бренду (І часто збирати послідовників) без необхідності віддавати тонну продуктів. Ви можете просто відмовитися від одного продукту!

Читайте також:  Книги палітурка клей - Ваше ідеальне рішення!

Щоб створити популярну конкуренцію для вашого бренду, Розумно встановити партнерські відносини з іншими онлайн-бізнесами або впливовими нішами, щоб переконатися, що достатня кількість людей побачать ваше пропозиція. У той час як всі види бізнесу можуть виграти від конкурсів, абсолютно нові магазини часто бачать найбільші переваги, тому що вони можуть перейти від нульових передплатників і електронних листів до тисяч менш ніж за 24 години.

9. Цінові відповідності

Інтернет-споживачі люблять порівнювати магазин. І навіть якщо вони люблять ваш бренд, У них часто виникає спокуса спробувати щось інше, якщо це означає, що вони можуть заощадити трохи грошей. Саме тут в гру вступають акції і пропозиції.

Обіцяючи своїм клієнтам, що ви будете дотримуватися найнижчу ціну, знайдену в Інтернеті, ви даєте їм величезну причину продовжувати купувати ваші продукти. Ця стратегія - ефективний спосіб стримувати конкуренцію і створювати клієнтів, які будуть любити вас все життя.

10. Сезонні пропозиції

Використання свят і сезонних подій для розвитку бізнесу - це надійна стратегія, і інтернет-магазинах легко скористатися. проста електронна пошта або повідомлення в соціальній мережі з пропозицією «свято» або «подія» - все, що потрібно для швидкого збільшення продажів. Однією з переваг використання сезонних пропозицій є те, що копія і зображення прості, тому що у вас вже є причина, чому. ( «Це літо!», «Щасливих свят!», «Відсвяткуй день праці!» І т. Д)

11. Безкоштовні зразки

Якщо у вашому магазині багато товарів або дорогих товарів, безкоштовні зразки можуть стати відмінним способом познайомити покупців з вашими товарами. Часто безкоштовні зразки пропонуються з покупкою (доставка оплачується), або акція буде на безкоштовний зразок, якщо вартість доставки покривається клієнтом.

Щоб це просування мало сенс, завжди переконайтеся, що продукт, який ви віддаєте в якості зразка, доповнює продукт, який покупець купує або проявляє інтерес. Роздайте зразок крему для обличчя, наприклад, коли людина купує футболку. , Це не хороший спосіб використовувати цю стратегію продажів.

12. Автоматизовані покупки

Кращий спосіб гарантувати, що ваші клієнти повернуться, - це налаштувати їх автоматично повторюються замовленнями. Автоматичні покупки, ідеально підходящі для споживчих товарів, таких як косметика і предмети домашнього вжитку, спрощують покупки для вашого покупця і спрощують підсумки.

У деяких випадках інтернет-магазини пропонують щомісячні підписки, В той час як інші дозволяють покупцям вибирати власну частоту доставки (щомісяця, кожного місяця і т. Д.).

Важливість знання вашого бізнесу

Для того, щоб просування продажів працювало добре, вам потрібно знати свій бізнес зсередини і зовні. Якщо ваші цифри не ясні або ви створюєте рекламну акцію, яка не працює з вашими типами продуктів, то навіть найефективніші стратегії продажів виявляться неефективними.

Пам'ятайте, що створення успішного онлайн бізнесу - це все методом проб і помилок. Не соромтеся спробувати одну стратегію, а потім впровадити іншу, просто переконайтеся, що ваше просування достатньо часу для генерації даних, щоб ви могли бути впевнені, що працює, а що ні.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Як поширювати візитки?

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська