Кращий конструктор цільових сторінок

Назад до Записи
конструктори цільових сторінок

Кращий конструктор цільових сторінок

Цільові сторінки є важливою частиною успішної маркетингової стратегії для вхідних клієнтів в 2020 році, оскільки міць хороших цільових сторінок буде генерувати потенційні можливості для вашого бізнесу. Використовуючи цю стратегію, ваш бізнес буде рости за рахунок перетворення потенційних клієнтів в потенційних клієнтів, Які, в свою чергу, потенційно стануть платними клієнтами в подальшому.

Звучить досить мило, правда?

Ще однією перевагою є можливість створювати унікальні враження для різних аудиторій. Принадність використання декількох цільових сторінок полягає в тому, що ви можете створювати різні сторінки для кожної персони покупця, роблячи їх більш цілеспрямованими і орієнтованими на ваших цільових покупців.

Як маркетологи, ми, як відомо, одержимі A / B-тестуванням. Таким чином, ви будете раді дізнатися, що з хорошим конструктором цільових сторінок ви можете мати незліченні ітерації всіх своїх цільових сторінок, щоб протестувати і подивитися, які з них найкраще підходять для вашої аудиторії.

Якщо ви не використовуєте цільові сторінки як частину своїх маркетингових зусиль в 2020 році, ви дійсно втрачаєте потенційний $$.

Але може бути важко зрозуміти, з чого почати і як перетворити це в успішну частина вашої стратегії. Ось чому ми зібрали цей список кращих інструментів, щоб ви почали.

Unbounce

 

Unbounce, ймовірно, є одним з найвідоміших інструментів для створення цільових сторінок на ринку. За допомогою цього інструменту ви можете створювати і оптимізувати цільові сторінки без необхідності кодування. Ви можете використовувати їх зручний інструмент перетягування, щоб почати будь-яку кампанію, вибравши один з їх шаблонів з високою конверсією, який відповідає вашій цілі конверсії. Ви також можете додати користувальницький HTML, JavaScript і CSS.

Ландінгі

Landingi - це не тільки платформа для створення зручної і функціональної цільової сторінки, а й кілька інших рішень для інтернет-маркетингу. Цей інструмент також має редактор перетягування цільових сторінок, щоб спростити вашу роботу, більше 200 шаблонів цільових сторінок, створених вручну, і сторонні інтеграції для поліпшення, використовуючи різні інструменти разом.

Читайте також:  9 Найбільш поширені витрати часу

OptimizePress

OptimizePress - це провідна платформа для цільових сторінок і воронок продажів для сайтів на базі WordPress. Їх бібліотека має понад 100 шаблонів для миттєвого створення сторінок, необхідних для ваших маркетингових кампаній. Кожен шаблон протестований і оптимізований для швидкості і конверсії, тому ви отримуєте миттєве перевага перед конкурентами. Вони мають пряму інтеграцію з більш ніж 25 маркетинговими службами і інструментами, тому ви можете миттєво відправляти дані з цільових сторінок і форм підписки на CRM або автовідповідач для відстеження маркетингу і запуску автоматизації.

Ucraft

Ucraft - це безкоштовний інструмент для створення цільових сторінок, який дозволяє створювати чуйні цільові сторінки - навіть без фону кодування - для залучення органічного трафіку і збільшення числа потенційних клієнтів. У користувачів є вибір з 11 категорій шаблонів, починаючи з бізнесу і закінчуючи додатком.

Брізи

Brizy Cloud дозволяє вам спілкуватися зі своєю аудиторією, збирати потенційних клієнтів і конвертувати більше клієнтів. Цей інструмент також пропонує конструктор перетягування, який дуже простий у використанні. Вони інтегруються, наприклад, з маркетинговими програмами, такими як Zapier, Campaign Monitor, Mailchimp і Drip, що дозволить поліпшити конверсію і залучити потенційних клієнтів. Ви можете використовувати їх готові дизайни для створення макетів для ваших цільових сторінок.

PageCloud

PageCloud також має функцію редагування за допомогою перетягування, яка дозволяє користувачеві легко виконувати і оформляти вміст веб-сайту. На початку 2020 року ці фірми оголосили про оновлення редактора, використовуючи швидкість і структуру адаптивного веб-дизайну в поєднанні з гнучкістю редагування в довільній формі. Цей інструмент має сотні інтеграцій та повний доступ до вихідного коду.

Sunny Landing Pages

Sunny Landing Pages простий у використанні і пропонує безкоштовну галерею шаблонів, де ви можете вибрати між 100+ шаблонами цільових сторінок і більше 1 мільйона зображень. Цей інструмент також пропонує аналітику, щоб ви могли отримати уявлення, щоб зрозуміти атрибути і тенденції поведінки.

Читайте також:  Як психоделічний дизайн відкриває Вам розум?

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Книги в м'якій обкладинці. видавництво Азбука

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська