Кращі онлайн-платформи навчання

Назад до Записи

Кращі онлайн-платформи навчання

електронне навчання, Підвищення кваліфікації і розвиток нових професійних навичок ніколи не було простіше, ніж сьогодні. Чи знаєте ви, що обсяг ринку електронного навчання перевищив 200 мільярдів доларів в минулому році?

Схоже, багато грошей, вірно?

Що ж, це стає ще краще ... Прогнозується, що індустрія електронного навчання виросте до 325 мільярдів доларів до 2025 року. Можна з упевненістю сказати, що майбутнє навчання добре і дійсно тут.

Це означає, що не бракує в онлайн-платформах навчання. Насправді, ми розпещені вибором, однак може бути досить складно визначити, яка платформа найкраще відповідає вашим потребам. Саме тому ми склали цей список, щоб ви почали.

Давайте зануримося в!

  • Skillshare
  • Udemy
  • Навчання LinkedIn
  • Treehouse
  • EDX
  • LearnWorlds
  • Рузуку
  • Подя

Skillshare

skillhare - кращі онлайн навчальні платформи

Skillshare - популярна платформа, в основному для художників і креативників. Вони пропонують відео-курси в таких областях, як анімація, дизайн, Кіно, стиль життя, фотографія, Ілюстрація, лист і багато іншого.

Udemy

udemy - кращі онлайн навчальні платформи

Udemy є одним з найбільших гравців, коли справа доходить до електронного навчання. У них більше 50 мільйонів студентів і пропонують більше 150 000 онлайн-курсів за темами від програмування і науки про дані до лідерства і формування команди. Вони також пропонують Udemy for Business, орієнтовану на компанії, де співробітники можуть розвиватися і підвищувати свій рівень, маючи підписку на понад 4000 курсів, навчальну аналітику, а також можливість розміщувати і поширювати свій власний контент.

Навчання LinkedIn

linkedin learning - кращі онлайн навчальні платформи

Це відмінна платформа як для професіоналів, так і для студентів, які хочуть підвищити свій рівень і поліпшити своє онлайн-резюме. Вони пропонують бібліотеку з понад 5000 творчих, ділових і технологічних курсів з різних предметів, а також надають сертифікати після завершення курсу, який ви можете додати в свій профіль на LinkedIn.

Читайте також:  9 креативних тенденцій в області дизайну додатків

Treehouse

Treehouse - кращі онлайн навчальні платформи

Treehouse - це онлайн-школа технологій, створена для того, щоб допомогти учням освоїти навички, необхідні їм для початку високооплачуваною кар'єри в області технологій. Вони спеціалізуються на створенні веб-сайтів і веб-додатків на різних мовах програмування, а також на дизайні, бізнесі, Професійних навичках і багато іншого. Вони навчають студентів відеоінструкції, але роблять ще один крок вперед за допомогою вікторин, робочих областей кодування і семінарів.

EDX

edx - кращі онлайн навчальні платформи

edX - ще одна надійна платформа для освіти і навчання. У edX, заснованому Гарвардським університетом і Массачусетським технологічним інститутом, навчається понад 30 мільйонів студентів, більшість провідних університетів світу і провідних компаній галузі. Будучи глобальною некомерційною організацією, edX трансформує традиційну освіту, усуваючи бар'єри вартості, місця розташування і доступу. Ця платформа підтримує учнів на всіх етапах, будь то вихід на ринок праці, зміна поля, пошук просування по службі або дослідження нових інтересів.

LearnWorlds

learnworlds - кращі онлайн навчальні платформи

LearnWorlds починався як інноваційний продукт електронного навчання. З тих пір ця платформа перетворилася в одну з кращих платформ онлайн-курсів з 5-зірковим рейтингом своїх користувачів. Тренери, підприємці та викладачі використовують LearnWorlds для створення, розміщення та продажу онлайн-курсів, А також для навчання клієнтів, співробітників і партнерів. Це провідна платформа, яку ви можете використовувати сьогодні, щоб почати монетизувати свої навички, досвід і свою аудиторію. Вони також дозволяють створювати і продавати онлайн-курси з вашого власного сайту.

Рузуку

Ruzuku - кращі онлайн навчальні платформи

Ruzuku полегшує блогерам, авторам, тренерам, доповідачам та іншим захопленим експертам створення цікавих онлайн-курсів і навчальних спільнот. Ця платформа була побудована з нуля з упором на оптимізацію процесу створення курсу.

Подя

Podia - кращі онлайн навчальні платформи

Podia - це універсальна платформа для людей, які бажають продавати онлайн-курси, Членство, вебінари і цифрові завантаження для своєї аудиторії. Це простий спосіб для цифрових творців заробляти на життя своєю пристрастю. Ніяких технічних знань не потрібно, і не потрібно ніяких сторонніх плагінів. Керуйте всім - від створення контенту до відправки інформаційних бюлетенів вашої аудиторії і безпечної обробки платежів - і все це на одній платформі.

Читайте також:  Як використовувати рекламні сумки для просування вашого бренду

Завершення

Отже, у вас є зведений список кращих онлайн-платформ навчання, Доступних в 2020 році.

І це все від нас! Сподіваюся, цей список надихнув вас спробувати одну з цих платформ і вдосконалити деякі нові навички.

Ми пропустили одну з ваших улюблених платформ? Дайте нам знати - ми хотіли б почути від вас в коментарях нижче.

щасливого електронного навчання!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська