Кращі спортивні логотипи

Назад до Записи
логотип для спорту

Кращі спортивні логотипи

При правильному дизайні спортивні логотипи можуть згуртувати всю вашу фан-базу і викликати тремтіння у вашого суперника - або, принаймні, показати зображення симпатичною птиці.

спортивний логотип для St. Louis Cardinals
спортивний логотип для St. Louis Cardinals

У спортивних команд вищої ліги можуть бути мільйони, які можна викинути на своїх логотипах, але у місцевих команд, спортивних клубів і шкільних видів спорту немає таких надійних бюджетів. Так що, якщо ви шукаєте виграшний спортивний логотип для своєї команди, кілька вказівок можуть мати велике значення.

Щоб надихнути вас на створення спортивного логотипу, Ми зібрали нижче 31 кращий спортивний логотип і поділимося своїми думками про те, що робить їх такими чудовими.

Що таке цільова сторінка? І навіщо він мені?

Давайте почнемо з аналізу деяких з кращих спортивних логотипів в професійних лігах, щоб побачити, що вони роблять правильно, а потім ми пояснимо, як ви можете застосувати ці тенденції у своїй власній команді.

Як аматорські команди і клуби можуть отримати спортивні логотипи професійного рівня
-

Якщо ви хочете пройти прискорений курс по дизайну логотипу для вашого спортивного бренду або команди, краща інформація часто виходить від професіоналів. Подивіться, що роблять вищі ліги, і подивіться, помітите ви якісь закономірності. Як тільки ви дізнаєтеся ці повторювані тенденції дизайну, ви зможете реалізувати їх у своєму власному дизайні за невелику частину вартості.

Реєстрація логотипу

Давайте подивимося на деякі з найуспішніших спортивних логотипів в історії.

Чикаго Буллз

спортивний логотип Chicago Bulls
Дизайн спортивного логотипу для Chicago Bulls

Один з найефектніших логотипів - це логотип однією з найпопулярніших спортивних ігор - логотип Chicago Bulls. Цей безпомилково впізнаваний логотип - відмінне місце для початку при розгляді вашого власного логотипу, Тільки не перевертайте його догори дном.

Тут ми бачимо два найбільш відомих методу дизайну спортивних логотипів: агресивний талісман і безліч гострих кутів.

Злі талісмани - це основний продукт спорту, і логотипи команд, як правило, зображують ці талісмани надмірно агресивним чином. Ідея полягає в тому, щоб ваша команда здавалася сильною і досить сильною, щоб залякати супротивників і надихнути фанатів.

Точно так же ви бачите багато гострих кутів на спортивних логотипах, в даному випадку це роги і навіть вуха. Ми докладніше пояснити, чому вони працюють, нижче, але коротко, гострі кути оживляють дизайн і роблять його більш динамічним.

Арсенал

спортивний логотип для ФК Арсенал
Дизайн спортивного логотипу для ФК Арсенал

Логотип футбольного клубу «Арсенал» унікальним чином повторює агресивних талісманів, згаданих вище. Хоча гармата - не зовсім злісний талісман, це серйозна зброя і символ агресії, що робить його придатним для спортивного логотипу.

Але логотип «Арсенала» вирізняється своєю рамкою, в даному випадку щитом. рамка спортивного логотипу може додати глибини вашого логотипу, навіть якщо це просто коло, щоб об'єднати весь дизайн і залучити людей. Однак використання щита дає ті ж цілі, Що і коло, але також додає конотації сили і сила духу, що підходить для спортивної індустрії.

Детройт Ред Вінгс

спортивний логотип Detroit Red Wings
Дизайн спортивного логотипу для Detroit Red Wings

Один з найважливіших принципів дизайну логотипу - запам'ятовуваність. запам'ятовування логотипу - перший крок до впізнаваності бренду. правильний логотип послужить маяком для постійних клієнтів.

Зі спортивними логотипами складно виділитися, коли все використовують одну і ту ж книгу дизайну. Але Detroit Red Wings ламають стереотипи про те, як повинен виглядати спортивний логотип. В результаті вийшло щось зовсім унікальне і легко впізнаване, не кажучи вже про те, що його шанувальники обожнюють.

Урок: не бійтеся здатися дивним, якщо це працює. Ніхто б не подумав, що безглузде літаюче колесо, створене в полуреалістічной манері (подивіться на деталізацію пір'я і складність маточин коліс), стане одним з найбільш знакових логотипів в спорті.

Союз регбі Нової Зеландії

спортивний логотип для Союзу регбі Нової Зеландії
 

Оскільки регбі є національним видом спорту Нової Зеландії, має сенс, що керівний орган вкладе кошти в їх логотип. Зрештою, він служить подвійний цілі - представляти не тільки організацію, Яка управляє командами країни з регбі, а й деякі з їх команд.

Що найбільше вражає в цьому логотипі, так це те, що йому вдається одночасно задовольнити вимоги як до бізнес-Логотипи, так і до спортивного логотипу. Строгий чорно-білий дизайн з простою, але художньої візуалізацією ідеально підходить для корпоративної культури. В теж час яскраві зображення (Включаючи безліч гострих кутів, згаданих вище) і привертає увагу типографіка відзначають всі прапорці для спортивного логотипу.

Тепер, коли ви побачили, як повинні виглядати спортивні логотипи, Давайте розглянемо кілька практичних порад по створенню свого власного. Ось 5 порад експертів зі створення спортивних логотипів і кілька прикладів їх застосування від нашої спільноти 99designs.

Кращі поради та натхнення для створення приголомшливих спортивних логотипів
-

1. Станьте агресивними

Одна з найбільш очевидних тенденцій в області спортивних логотипів - використання надмірно агресивною версією вашого талісмана. У більшості випадків це агресивну тварину, як правило, вищий хижак, такий як ведмідь або велика кішка.

Але не нехтуйте одним з найбільш грізних тварин на світлі - людиною. Хоча це не так поширене, як розлючена тварина, багато команд використовують культових персонажів, відомих своїми бойовими навичками або просто вважаються страшними. Найчастіше це історичні особистості: конкретні культури, такі як спартанці або римляни, але також і загальні фігури, такі як пірати, ніндзя або середньовічні лицарі.

Звичайно, ця тенденція залежить від назви вашої спортивної команди, що, на жаль, також не залежить від вас. Гарна новина полягає в тому, що ви можете зробити стилістичний вибір, щоб будь-який талісман, з яким ви застрягли, здавався більш страхітливим. Найшвидший спосіб - додати їм брови крутого кута - «злі очі», які ви бачите в кожному мультфільмі.

спортивний логотип молодіжного баскетбольного клубу Cobra

спортивний логотип Bulls Youth Football Academy
Дизайн спортивного логотипу KHISNEN

спортивний логотип для LA Renegades
Дизайн спортивного логотипу від dinoDesigns
спортивний логотип для команди преторіанців
Дизайн спортивного логотипу МВС

спортивний логотип для батальйону Центуріон
Дизайн спортивного логотипу від artomatic

2. Відточите свої думки

Дизайнери знають, що людське око інстинктивно слід будь-яким видимим лініях. Це надає певним формам певний емоційний відтінок, іншими словами, певне «почуття» або «вібрацію». Наприклад, кола здаються грайливими, тому що погляд ходить по сторонам; горизонтальні лінії здаються зручними, тому що погляд рухається вперед і назад рівно і стабільно.

Однак гострі точки створюють різкий ефект при перегляді - очей повинен швидко повернутися назад і кинутися майже в протилежному напрямку. Це не тільки робить зображення більш візуально цікавим, але і робить глядача більш уважним, як якщо б він їде по звивистій дорозі.

Така пильність і бадьорість - саме те, що потрібно для спортивних логотипів з гострими кутами. Поряд з асоціаціями з ножами, шипами і іншими агресивними образами, гострі кути стимулюють глядачів і тримають їх в напрузі. Цю тенденцію ми також бачимо в логотипах металевих груп з тих же причин.

Гострі кути не тільки для вашого талісмана. Найчастіше вони також включаються в типографіку спортивних логотипів.

спортивний логотип для Torit Tigers
спортивний логотип для Torit Tigers

спортивний логотип для Thunder Buddies
спортивний логотип для Thunder Buddies

спортивний логотип для Haverford Hawks
спортивний логотип для Haverford Hawks

спортивний логотип для Sharks for Life
спортивний логотип для Sharks for Life

спортивний логотип для CISM Canada
спортивний логотип для CISM Canada

3. Наповніть вашу типографіку

Ви не можете покладатися виключно на зображення вашого спортивного логотипу, Щоб передати потрібний тон, вам також необхідно попрацювати над типографікою вашого логотипу. По-перше, якщо ваша типографіка не відповідає зображенням, весь ваш логотип буде здаватися неправильним. Сильна типографіка також важлива, оскільки візуальні елементи логотипів часто опускаються через футболок або товарів - текст назви вашої команди іноді повинен говорити сам за себе.

Як згадувалося вище, ви можете додати гострі кути до своєї написи, щоб зберегти енергію та ентузіазм. Як правило, це включає в себе «додавання» зарубок. Але якщо ви подивитеся достатньо спортивних логотипів, ви почнете помічати і інші тенденції в типографике.

Наприклад, вигин середини слова також є звичайним явищем, так що перша і остання літери виступають нижче, ніж інші, утворюючи арку з форми слова. Це додає трохи тривимірного ефекту вашому спортивному логотипу і робить його цікавим для читання.

Але ви також можете поекспериментувати з яскравими шрифтами. Те, що занадто яскраве для бізнес-логотипу, Здається, природно вписується в спортивний логотип. Подивіться, як JK Graphix використовує трафаретний шрифт нижче. Поширеним фаворитом є написи з невеликими шипами посередині, як показано на логотипах Boston Red Sox, Oakland As і Pittsburgh Pirates, а також Seward County Saints нижче.

спортивний логотип Seward County Saints
спортивний логотип Seward County Saints

с
спортивний логотип Seward County Saints

спортивний логотип для Chennai Sharks
спортивний логотип для Chennai Sharks

спортивний логотип для Riptide Lacrosse
спортивний логотип для Riptide Lacrosse

спортивний логотип для Noosa Cyclones
спортивний логотип для Noosa Cyclones

4. Зосередьтеся на формування кадру

Ідея обрамлення логотипів має глибоке коріння в графічному дизайні. На перший погляд, рамки пов'язують разом всі елементи логотипу, Візуальні ефекти і текст, щоб допомогти створити єдине відчуття і зробити зображення більш естетичним.

Але є також більш глибокий і підсвідомий зміст. рамка логотипу пропонує відчуття єдності і єдності, яке ідеально підходить для аспекту спорту, що сприяє створенню спільноти. Команді потрібна міцна згуртована база фанатів, і логотипи з рамками цьому сприяють. «Ти або з нами, або проти нас».

В інших галузях для створення рамок використовуються в основному кола, оскільки кола більш доброзичливі і привітні. Але зі спортивними логотипами хочеться чогось більш агресивного і сильного. Щити - звичайна справа, оскільки вони уособлюють силу і стійкість, але трикутники також добре працюють як символи влади і стабільності, не кажучи вже про їх гострих кінцях. Не бійтеся комбінувати форми, щоб домогтися бажаного відчуття. Зверніть увагу, як логотип Sydney Bears заокруглення краю рамки щита, щоб здаватися більш круглим.

спортивний логотип для BOM SQUAD
спортивний логотип для BOM SQUAD
 

спортивний логотип для регбі Женевуа
спортивний логотип для регбі Женевуа

спортивний логотип Sydney Bears
спортивний логотип Сіднейські ведмеді

спортивний логотип для Angry Unicorn
спортивний логотип для Angry Unicorn

спортивний логотип Tampa Bay Pelicans
спортивний логотип Tampa Bay Pelicans

5. Знайдіть свій символ

Командам вищої ліги не потрібно пояснювати, хто вони. Навіть випадкові фанати знають, що Далаському ковбої - американська футбольна команда. Але, на жаль, для невеликих і місцевих команд це не так. Перш ніж залучати людей до ваших ігор, ви повинні сказати їм, яким видом спорту ви займаєтеся.

Для невеликих команд ефективна тенденція до логотипу - включати в дизайн якийсь символізм, щоб показати, яким видом спорту ви займаєтеся і за що виступаєте. Це може бути так само очевидно, як використання м'яча або інструменту, але ви можете бути настільки переконливим, наскільки хочете.

спортивний логотип для троянців Arlington
спортивний логотип для троянців Arlington
 

спортивний логотип для Swarm Basketball
спортивний логотип для Swarm Basketball

спортивний логотип Vikings Lacrosse
спортивний логотип Vikings Lacrosse

спортивний логотип для Diamond Ducks
спортивний логотип для Diamond Ducks

спортивний логотип для Morristown Colonials
спортивний логотип для Morristown Colonials

Ніхто не вболіває за невдохновленний колектив
-

Ваш спортивний логотип - це перше враження, яке ваша команда або бренд справить на нових шанувальників, тому він повинен бути максимально вражаючим. якщо ваш логотип потужний і владний, люди будуть стікатися, щоб приєднатися до вашого товариства.

Якщо вам не вдається передати свою пристрасть і атлетизм в спортивному логотипі, подумайте про наймання професіонала. правильний дизайнер логотипу втілить ваше бачення в життя і створить для вас ідеальний спортивний логотип.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Читайте також:  Теорія великого людини

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська