Маркетинг доставки їжі. Стратегія Служби Доставки Їжі

Назад до Записи

Маркетинг доставки їжі. Стратегія Служби Доставки Їжі

Маркетинг доставки їжі. Споживачі тепер переключаються на рішення, які спрощують їх життя з ростом використання смартфонів і онлайн-сервісів доставки їжі. Отже, щоб домогтися успіху в маркетингу вашого бренду служби доставки їжі, важливо розуміти переваги клієнтів і знаходити їх там, де вони знаходяться, за допомогою ваших маркетингових та рекламних стратегій.

Таким чином, в цій статті ми підготували всі причини, які допоможуть вирішити всі ваші питання і допоможуть вашому бізнесу з доставки їжі домогтися успіху за допомогою повноцінного маркетингового і рекламного плану.

Але перед цим давайте розберемося, як бізнес служби доставки їжі став таким, яким він є сьогодні. Ви готові? Давайте почнемо.

Зростання Бізнесу За Доставці Їжі. Маркетинг доставки їжі.

маркетинг служби доставки їжі

 

Харчова промисловість зазнала величезних змін завдяки технологічному прогресу. Ви пам'ятаєте час, Коли ви дивилися брошури, Набирали номер і замовляли піцу? Що ж, тепер ви можете замовити набагато більше вдома за допомогою своїх телефонів.

Технології змінили те, як ми спілкуємося, проводимо час і навіть виконуємо наші повсякденні завдання. Тому початківці бренди служб доставки їжі переключили свою увагу з маркетингу на цифрову рекламу із зростанням використання смартфонів і зростанням економіки. Маркетинг доставки їжі.

Фактично, популярність онлайн-замовлень стрімко зростає. Оскільки мільйони споживачів виявилися більш ніж щасливі доставити їжу одним натисканням кнопки, темпи зростання ринку різко зросли.

Сьогодні ви можете замовити різноманітну їжу саме так, як ви хочете, з мінімальними витратами і доставити прямо до вашої двері всього за кілька хвилин. згідно зі звітом Статисти , В 2021 році виручка в сегменті онлайн-доставки їжі очікується на рівні 28 486 мільйонів доларів США.

Під час пандемії попит на бренди з доставки їжі збільшився, і тому їм необхідно нарощувати популярність за допомогою цифрової реклами.

Які маркетингові І Рекламні Стратегії Можуть Використовувати Бренди Служби Доставки Їжі?

маркетинг служби доставки їжі 2

Як Google Працює У Маркетингу Брендів Служб Доставки Їжі?

Коли ви говорите про маркетинг служби доставки їжі, один з найбільш поширених способів - через Google. З Google ваш бренд по доставці їжі буде почутий, побачений і полюбиться усіма без винятку. Маркетинг доставки їжі.

Ви можете знайти способи просувати свій бренд служби доставки їжі в Google органічним способом. Таким чином ви зможете зв'язатися з групою клієнтів, які шукають службу доставки їжі, а через Google ви зможете зв'язатися з ними звичайним способом.

Однак ви також можете зробити крок вперед і використовувати рекламу Google.

Це платні типи реклами, при яких рекламодавці платять за кожен клік по оголошенню. Це ефективний спосіб привернути клієнтів на ваш сайт.

Seamless відмінно справляється з пошукової рекламою. Вони використовують багато платної пошукової реклами, щоб допомогти клієнтам знайти їх рекламу, розвинути апетит і спонукати їх зробити замовлення.

Google Реклама також дозволяє вам оцінювати і покращувати такі рекламні оголошення, щоб охопити більше людей, щоб всі ваші платні маркетингові цілі могли бути досягнуті вашим бізнесом . Grub hub також представив в березні різноманітну платну пошукову рекламу. В цьому оголошенні відображалась безконтактна доставка, щоб спонукати людей купувати їжу в Інтернеті.

 

 

Як Ви можете Просувати Свій Бренд Служби Доставки Їжі, Використовуючи Підхід Додатків? Маркетинг доставки їжі.

У наші дні ми всі користуємося всілякими додатками. Такі додатки відкривають великі можливості для маркетингу і просування брендів. Зайве говорити, що бренди, які займаються доставкою їжі, також можуть максимально використовувати маркетингові та рекламні інструменти, використовуючи маркетинг в додатках.

Маркетинг в додатках - це коли бренди показують свою рекламу в додатку на своїх мобільних телефонах. Це платна реклама, яку клієнти можуть бачити, коли вони використовують певні програми. Реклама між іграми - один з поширених прикладів реклами в додатках. Маркетинг доставки їжі.

Клієнти можуть натискати на рекламу, щоб дізнатися більше про оголошення або бренд, перейти на свій веб-сайт і розмістити свої замовлення. Ви можете показувати своїм клієнтам спеціальні пропозиції, пропозиції і купувати будь-які тільки за ціною 299 і т. Д, Щоб створити FOMO (страх втратити), щоб клієнти миттєво натискали на ваші оголошення, щоб скористатися купоном на знижку, щоб купити будь-яку їжу, яку вони хочу.

Багато брендів найбільше стежать за цим типом реклами в вихідні дні і відзначають, що цей вид реклами найбільше працює, щоб викликати раптовий ажіотаж серед клієнтів і збільшити продажі.

 

Як Ви можете Використовувати Електронний Маркетинг Для Свого Бренда Служби Доставки Їжі?

служби доставки їжі (5)

 

Перше, на що багато хто з ваших потенційних клієнтів дивляться кожен день, як і в соціальні мережі, - це електронна пошта. Помилка більшості брендів полягає в тому, що вони ігнорують електронний маркетинг, вважаючи, що він не працює. Чесно кажучи, електронний маркетинг може допомогти вам залучити більше клієнтів і більше замовлень.

Створіть список передплатників і розсилайте електронні листи, такі як спеціальні пропозиції на сьогодні, повідомляйте їм, коли їх замовлення на їжу підтверджений, їжа обробляється, коли посильний досягає, щоб забрати їх їжу, лист з подякою і т. Д.

Використовуйте багато зображень і покажіть їм, наскільки ви щасливі, що вони ваші клієнти. Зробіть так, щоб вони відчули себе особливими і коханими через свої повідомлення. Таким чином, ваші клієнти також перетворяться в ваших лояльних послідовників.

Але переконайтеся, що ви не спам їм свої електронні листи. Ваші електронні листи будуть доставлені миттєво, тому після відправки оголошень ви побачите ефект через кілька хвилин і приймете відповідні заходи після проверкі.Маркетінг доставки їжі.

Добре пророблений, продуманий і грамотно виконаний електронний маркетинг не тільки допоможе вам отримати потенційних клієнтів, але і клієнтів на все життя.

 

 

Як Соціальні Мережі Можуть Допомогти В Маркетингу Служби Доставки Їжі?

маркетинг служби доставки їжі

 

Це найбільш поширена і ефективна платформа для просування і просування вашого бренду. Клієнти завжди знаходяться в соціальних мережах, і у вашого бренду більше шансів бути поміченим тут.

Подивіться нижче, щоб стежити за основними платформами соціальних мереж, за якими ви можете стежити.

 

Facebook маркетинг. Маркетинг доставки їжі.

Facebook - одна з найбільших соціальних мереж в світі з однією з найбільших користувацьких баз. Якщо ви використовуєте свою рекламу для охоплення своєї аудиторії через Facebook, ви, безумовно, на правильному шляху, оскільки ця платформа може принести вам самих різних клієнтів.

Читайте також:  Як створити контент-план Instagram для вашого бізнесу

Існує безліч методів маркетингу і реклами, які ви можете використовувати на Facebook, наприклад графічні оголошення, відео об'яви, карусельні оголошення, слайд-шоу і т. Д. Ви можете демонструвати свої продукти і послуги за допомогою каруселі, слайд-шоу і залучати більше клієнтів. .

Наприклад, ви можете показати, як заробити бонусні бали, замовивши онлайн через свій додаток в рекламі слайд-шоу Facebook, і допомогти клієнтам дізнатися про переваги вибору вас перед іншими.

 

Instagram Маркетинг. Маркетинг доставки їжі.

Сьогодні Instagram є ключовим інструментом для будь-якого бренду, щоб залучити своїх клієнтів і залишатися з ними на зв'язку. У кожного бренду повинна бути обліковий запис в Instagram, щоб його реклама поширювалася по всьому світу.

Ви можете використовувати графічні оголошення, сюжетні оголошення, відео об'яви, оголошення-каруселі, колекції, дослідження і т. Д.

Такі види реклами спонукають клієнтів натискати на ваше оголошення, і вони будуть готові дізнатися більше про ваші послуги і ваш бренд, а також шукатимуть їх, коли відчують, що їм потрібно замовити їжу в Інтернеті.

Ви також можете створювати хештеги, відзначати своїх клієнтів, використовувати впливових осіб і т. Д, Щоб підвищити свою видимість і створити більше клієнтської бази.

 

Twitter Маркетинг

Рівень залученості аудиторії тут безмежний. Ви можете швидко потрапити в трендові хештеги, якщо ваша реклама подобається вашій аудиторії в Twitter.

Наприклад, Uber Eats запускає безліч маркетингових кампаній і контенту в Twitter, які постійно отримують лайки і ретвіти, які бачать мільйони людей по всьому світу. Це відкриває шлях до визнання вашого бренду великою кількістю людей і, як наслідок, збільшення продажів. Маркетинг доставки їжі.

Крім того, є обнародувано твіти, пошукова реклама і т. Д., які ви можете використовувати для орієнтування на своїх клієнтів. У Твіттері ваші оголошення можуть бути порівняно дешевше в порівнянні з ціною за кліки. Ви також можете запускати короткі відео об'яви на початку відео від партнерів Twitter по преміум-контенту.

Таким чином, ваш бренд підвищить впізнаваність бренду і поліпшить відносини з клієнтами.

 

Snapchat Маркетинг

Колись Snapchat використовувався тільки для відправки знімків і розваги користувачів. Тепер сценарій змінився. Маркетологи і рекламодавці стежать за Snapchat, щоб проводити маркетингові та рекламні заходи для різних брендів. Тому абсолютно необхідно, щоб бренди харчової промисловості також використовували це в своїх інтересах.

Це забавні види реклами зі знімками або фотографіями. Snapchat надає безліч функцій, які ви можете використовувати в повній мірі і створювати приголомшливу рекламу, яка приваблює ваших клієнтів до вашого бренду.

Grub hub вже давно використовує рекламу Snapchat і дає позитивні результати. Snapchat був використаний центром Grub для підвищення впізнаваності бренду за допомогою пошуку сміття і миттєвої реклами. Запускаючи Snap Ads під час випускних, проміжних і випускних іспитів, вони також легко приваблюють сюди молодь. Маркетинг доставки їжі.

Цю платформу можна використовувати, щоб отримувати більше задоволення від фільтрів і реклами, які менше схожі на роботу. Рекламні оголошення Snapchat спеціально адаптовані для користувачів смартфонів, чого не можуть надати інші платформи.

YouTube маркетинг

Ваша реклама тут повинна бути надзвичайно креативною, щоб привернути увагу ваших клієнтів. Ваші відео об'яви можна розміщувати до або між відео на YouTube. Рекламу брендів доставки їжі можна також показувати в результатах пошуку реклами на YouTube.

Тут ваші заголовки повинні бути дуже помітними, щоб в момент, коли ваші клієнти дивляться вашу рекламу, вони відчували необхідність натиснути на відео, щоб дізнатися більше. Один із способів досягнення того, щоб ваші відео дивилося більше цільової аудиторії, - це створити серію рекламних оголошень на YouTube.

Це дозволяє вам максимально розширити охоплення користувачів і залучити більше клієнтів. Наприклад, ви можете показати, як ваша їжа досягає споживачів, дотримуючись стандартів безпеки. Маркетинг доставки їжі.

Це допоможе клієнтам дізнатися більше про ваш бренд і запобіжні заходи, які ви підтримуєте, що спонукає клієнтів довіряти вашого бренду щодо послуг з доставки їжі через Інтернет.

 

 

Як Ретаргетірованная Реклама Може Допомогти В Маркетингу Служби Доставки Їжі?

Це відмінний спосіб запам'ятати клієнтів, які вже одного разу взаємодіяли з вашим брендом. Кампанії ретаргетінга попереджають відвідувачів про ваші товари і послуги, навіть якщо вони йдуть, не зробивши покупки на вашому сайті.

Це показує релевантні оголошення, які можуть бути в формі тексту, зображень або того й іншого разом, і нагадувати їм, що у них є незавершені справи з вашим брендом. Ретаргетінг дійсно ефективний, тому що він спрямований на інвестиції в рекламу людей, які вже знайомі з вашим брендом і недавно проявили інтерес, що неможливо з традиційною рекламою.

Які Бренди Служби Доставки Їжі Процвітають В Своєю Маркетингової Грі?

 

Grubhub. Маркетинг доставки їжі.

Вони відмінно справляються зі своїм цифровим маркетингом і рекламою. Їх рекламні витрати складають близько 100 мільйонів на рік. У них є багато маркетингових кампаній, які спонукають користувачів замовляти їжу в Інтернеті, оскільки вони надають послуги безконтактної доставки.

Їх канали в соціальних мережах також сповнені контенту і реклами, в яких показані фотографії їжі крупним планом, що змушує нас відразу ж захотіти зробити замовлення. Вони також розміщували відеорекламу під час виборчих кампаній, мотивуючи людей голосувати і підтримувати кампанії.

Вони також недавно випустили свою відеорекламу з креативним хештегом #grubwhatyoueat, який спонукає аудиторію знімати пов'язані відео і показує їм, що вони доставляють відео вчасно навіть під час пандемії.

 

Убер їсть

Вони використовують різноманітну рекламу для залучення своєї аудиторії. Вони використовували як інформативні, так і розважальні маркетингові стратегії, щоб зацікавити свою аудиторію. Багато контенту, який змушує порадників натискати на рекламу або перевіряти їх сторінки в соціальних мережах і веб-сайти, щоб дізнатися більше.

У них також є відеореклама, в якій вони співпрацюють з акторами і розповідають про те, як Uber Eats допоміг їм задовольнити їх щоденні потреби в їжі. Подібні маркетингові стратегії допомагають вселити покупцям почуття довіри, і покупці будуть звертатися до них щоразу, коли вони думають про їжу в Інтернеті. Маркетинг доставки їжі.

У них також є реклама, в якій вони показують функції своїх додатків, наприклад, мій улюблений - це де ви можете шукати їжу за допомогою емодзі. Це створює цікаву середу для взаємодії людей з брендом, а також для замовлення їжі, що призводить до збільшення продажів.

Читайте також:  Воронка цифрового маркетингу

Uber Eats розуміє клієнтів і намагається впроваджувати інноваційні методи, щоб вони залишалися в пам'яті клієнтів. Фактично, в перший тиждень березня 2020 року кількість їхніх додатків зросла на 30%, а коронавірус вразив масово по всьому світу.

 

Doordash

приклад Маркетинг доставки їжі.

Нещодавно вони представили свою святкову кампанію, в якій святкують радість доставки. І мотивують свою аудиторію ділитися і насолоджуватися духом за допомогою своїх хештегов, щоб поширювати щастя.

Вони інформують свою аудиторію за допомогою закулісного контенту і запустили багато реклами, в якій демонструють підтримку малого бізнесу. Це відображає цінності бренду і те, що вони уособлюють.

Вони також беруть участь у багатьох заходах і культурних фестивалях, які спонукають до участі місцевих клієнтів. Як мистецтво для тижні гурманів, де люди можуть розмістити свої твори мистецтва і виграти подарунки. Це допомагає підвищити впізнаваність їх бренду і мотивує людей дізнаватися більше про їжу і робити замовлення в Інтернеті.

 

Постмани

приклад

В основному вони використовують маркетингові стратегії, які надихають клієнтів і миттєво підтримують їх взаємодія з брендом. Використання графіки і тривимірних зображень допомагає надати рекламі професійний і творчий вид. Маркетинг доставки їжі.

Вони також використовують безліч впливових осіб і призначений для користувача контент для просування свого бренду. А також такі знаменитості, як Кеті Перрі або Пол Мак Картні, які нещодавно оголосили про місцеві вегетаріанських ресторанах для Postmates.

Вони також співпрацюють з іншими брендами, щоб просувати свій бренд і розповідати про різні кухнях, інформуючи і розважаючи своїх клієнтів. Їх мем-маркетинг з їжею - це те, що мені подобається в цьому бренді. Такі види реклами змушують клієнтів стежити за брендом і повертатися знову і знову.

Примітка. Якщо до цього часу ви переконані, що цифровий маркетинг та реклама можуть допомогти в розвитку маркетингу служби доставки їжі і поліпшення клієнтської бази, і хотіли б почати свій бізнес, можливо, вам також буде цікаво поглянути на нашу статтю про цифровому маркетингу. для ресторанів і цифрової реклами для кафе-бізнесу.

Які Кілька Кращих Маркетингових Кампаній Від Брендів Служби Доставки Їжі? Маркетинг доставки їжі.

приклад

Кампанія UberEats "Принеси Це" Маркетинг доставки їжі.

Це була рекламна кампанія Uber Eats, в якій вони показують кур'єра, який робить все можливе, щоб достукатися до своїх голодних клієнтів і приносити їм їжу навіть під час пандемії. Це їх перша окрема кампанія. Це продемонструвало прагнення бренду просто є в цьому році за допомогою Uber eats.

Відомий комік Гуз Хан з'явився в кампанії, щоб спонукати людей показати їм, що їжа безпечна і що вони дотримуються всі протоколи.

«Принеси» - це не тільки уявлення про їжу, яку можна принести, але і про силу і енергії, які можна втілити в життя, щоб подолати і рухатися далі. Такий маркетинг брендів по доставці їжі допомагає покупцям вибирати серед безлічі кращих.

 

Кампанія Grub Hub «Їжа Тут»

приклад Маркетинг доставки їжі. 1

Це була цікава і весела маркетингова кампанія, яку запустив хаб Grub. Ця кампанія проводилася в формі відеоігри, в якій клієнти могли грати в гру онлайн. Такі креативні ідеї привертають увагу аудиторії, і вони починають більше взаємодіяти з брендом. Маркетинг доставки їжі.

Ця кампанія в рівній мірі привернула всі вікові групи, від молодого до старшого покоління, і змусила їх дотримуватися гри і бренду. Це справило на них враження, і вони безпосередньо виберуть той бренд, який їм сподобається.

 

Кампанія Seamless «Як Харчуються Жителі Нью-Йорка»

приклад

Це серія рекламних кампаній, запущених компанією Seamless. Ці види реклами є персоналізовану форму маркетингу і реклами брендів, що займаються доставкою їжі. Вони просили клієнтів надати спеціальні інструкції, щоб отримати кращий і більш комфортний досвід роботи з брендом, який здається більш персоналізованих. Маркетинг доставки їжі.

Кампанія підкреслює особливості їх продуктів, а також розповідає про мільйони динамічних людей, які щодня залежать від Seamless. І вони зобов'язані доставити їм відмінний досвід.

Саме унікальні харчові переваги клієнтів і різноманітність смаків роблять Нью-Йорк таким неймовірним місцем для їжі і продовжують захоплюватися.

 

 

Що чекає Бренди Служб Доставки Їжі В Майбутньому?

Клієнти все частіше переходять на онлайн-сервіси доставки їжі. Мілленіали в основному витрачають на цей сектор. Поступово кожен пробує цей новий метод, і він йому абсолютно подобається. Маркетинг доставки їжі.

Незважаючи на те, що пандемія протягом деякого часу сильно вдарила по харчовій промисловості, вони ростуть і ефективно ростуть. Беручи до уваги, що бренди доставки їжі продовжують процвітати з деяким зниженням кількості розміщуваних замовлень у порівнянні з замовленнями, які отримуються кожен день.

Згідно зі звітом Statista, щорічне зростання продажів складе 4,3 відсотка, що призведе до передбачуваного обсягу ринку в 32 325 млн доларів США до 2024 року. Навіть ресторани почали з послуг доставки, враховуючи зростання цих брендів, і залучення до них клієнтів.

Клієнти будуть розраховувати на якість, кількість і індивідуальність брендів. Це один із способів привернути більше клієнтів в свій бізнес і збільшити продажі. Вони будуть більше турбуватися про здоров'я і безпеки. Отже, переконайтеся, що ви строго прямуєте всім протоколам і змушуєте своїх клієнтів усвідомлювати якість роботи, яку ви пропонуєте.

Сьогодні клієнти більше, ніж будь-коли, турбуються про навколишнє середовище. Вони вимагають від брендів більш екологічних і навіть безвідходних продуктів і упаковки. Отже, бренди повинні гарантувати, що вони використовують перероблену і зелену упаковку для своїх клієнтів і навколишнього середовища.

 

маркетинг служби доставки їжі

Отже, Ви хочете Замовити Маркетинг Служби Доставки Їжі?

Раніше люди не витрачали багато на замовлення їжі в Інтернеті, але тепер люди, як правило, замовляють більше їжі онлайн, щоб не виходити на людні вулиці і зменшити вплив. Ваша цифрова реклама створить потужні можливості для ваших брендів по доставці їжі. Це також допоможе вам розповісти свою історію і легко з ними зв'язатися.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська