Маркетинг вебінарів: як завоювати авторитет і довіру за допомогою вебінарів

Назад до Записи
Системи додрукарської підготовки.

Маркетинг вебінарів: як завоювати авторитет і довіру за допомогою вебінарів

Чому хтось повинен довіряти тобі? Це перший (і часто найскладніший) питання, який незалежні бізнесмени повинні поставити собі. Я вважаю, що вебінар з маркетингу може стати важливою частиною відповіді.

Вебінари - це онлайн-семінари або уроки, які переслідують дві цілі: результати навчання для учасників і результати маркетингу або продажів для вашого бізнесу. Маркетинговий вебінар - це все про проведення онлайн-семінарів для спілкування з відвідувачами з метою просування вашого бізнесу. По суті, вебінарная платформа - це цифрова класна кімната, оптимізована для вилучення корисних уроків з росту бізнесу.

ілюстрація екрану комп'ютера і плаваючих елементів
 

Що б ви не продавали, ваш унікальний досвід і знання - це серце вашого бізнесу. Ці речі є ключем до вашого авторитету і авторитету. Немає кращого способу продемонструвати свій авторитет, ніж використовувати свої власні знання, щоб дати споживачам реальну, відчутну цінність. А що найцінніше відмінного уроку?

Справжня цінність будь-якого маркетингового активу - це те, чого він може навчити вашу аудиторію. Ми пишемо «Як» повідомлення в блозі, як цей. Ми знімаємо уроки на YouTube. Ми пропонуємо поради в соціальних мережах. Це все уроки. Але самий урок, оптимізований для конверсії, - це хороший вебінар, тому що вебінари більш інтерактивні, інтимні і ефективні.

Ось чому, після багатьох років спроб знайти свою нішу в якості підприємця, я в підсумку виявився в бізнесі вебінарів. Я думаю, що вони - найефективніший спосіб заробити реальне, засноване на конверсії довіру в масштабі. Перефразовуючи стару приказку: якщо ви продаєте комусь рибу, ви годуєте їх (і себе) на один день. Але якщо ви навчите когось ловити рибу, ви нагодуйте його на все життя - і він купить все свої вудки, наживку і снасті у вас!

Як вебінари можуть заробити більше довіри, ніж інший контент
-

Ілюстрація екрану телефону із зображенням жінки і плаваючі символи
через вебінар ніндзя

Вебінари створюють більше споживчої довіри, ніж інші види маркетингу або канали, через двох основних чинників: застосовності і близькості.

застосовність

Вебінари - це більше, ніж просто «контент». Оскільки вони є інтерактивними (часто живими) уроками, відвідувачі, швидше за все, підуть з чимось, що вони будуть застосовувати - набагато більш імовірно, ніж якби вони переглянули повідомлення в блозі або подивилися просте відео.

Вебінар є доказом того, що ви можете щось виправити.

Хороша запис в блозі або відео може продемонструвати, що ви знаєте, про що говорите, але ефект від того, щоб дати комусь «перемогу», набагато більш потужний. Подумайте, наскільки ви довіряли своїм улюбленим учителям. Ви б купили що-небудь у них, якби вони представили це як рішення вашої проблеми?

Вебінари демонструють, що ви можете надати рішення, а не тільки експертні знання.

Відео маркетинг набуває все більшого значення саме тому, що це більш ефективний спосіб показати людям, як ... що завгодно. Вебінари - це наступний крок в цій маркетингової еволюції, тому що ви дійсно там, в разі живих вебінарів (докладніше про попередньо записаних вебінарах трохи пізніше).

Існує величезна різниця між демонстрацією досвіду і фактичним наданням результату.

Споживачі, швидше за все, купують, коли думають: « Ця людина знає, про що говорить. «Але споживачі з більшою ймовірністю купують, коли думають:« Я знаю, що роблю зараз, завдяки їм. »

Коли ви регулярно даєте цінні уроки, які люди дійсно можуть застосувати, це створює глибокий рівень довіри. Щоб зміцнити це довіру в масштабах бізнесу, Вам просто потрібно вчити більше людей.

Ось де вебінари ідеальні. Ви можете досягти і вчити сотні або тисячі одночасно.

Дайте. Вчать. І нехай споживачі вирішать для себе, що саме ти купуєш.

інтимність

Люди йдуть, довіряють і, в кінцевому рахунку, купують у людей, яких вони відчувають, що знають на особистому рівні.

Якщо ви регулярно читаєте чийсь блог, кожен день бачите його в Instagram або годинами дивіться його відеоконтент, Це вже не схоже на просте споживання контенту. Це дається взнаки як відносини. Тепер помножте це почуття на збільшення особистого взаємодії, Яке забезпечує вебінар, і ви отримаєте уявлення про те, наскільки потужними можуть бути вебінари.

Я відчуваю, що  знаю своїх улюблених організаторів і авторів подкастів, хоча я ніколи не зустрічав їх. Але взяти участь в живому семінарі, поговорити і отримати відповіді на мої запитання, навіть для BS з ними трохи ... це настільки близько до «знання» людини, що стоїть за бізнесом, Наскільки я можу.

Як  Людина розумна , Ми любимо переконувати себе, що ми приймаємо рішення логічно, і вибираємо речі на основі об'єктивних даних. Але наука знову і знову спростовувала це.

Я не пропоную вам маніпулювати своєю аудиторією, перетворюючи їх в покупку. Знайомство з вами на вебінарі руйнує стіни і дозволяє їм побачити, що ви дійсно можете запропонувати.

Потім вони самі приймуть рішення довіряти вам.

Провідне покоління з вебінарним маркетингом
-

ілюстрація екрану комп'ютера з метою і стрілкою і плаваючими буквами
через вебінар ніндзя

Перший спосіб підвищити ваш бренд за допомогою вебінарів - це використовувати їх в якості свинцевих магнітів.

Створіть цінний короткий (30-60 хвилин) урок, присвячений конкретного аспекту больових точок вашої цільової аудиторії. Зробіть це безкоштовно (докладніше про платні вебінарах пізніше). Наші користувачі проводять уроки з усіх питань - від використання певного програмного забезпечення до медитації, наприклад, особистих фінансів.

Цей вебінар тепер ваш захоплення електронної пошти.

Оскільки ви просуваєте вебінар через свій веб-сайт і звичайні канали контент-маркетингу (Блог, соціальні мережі, YouTube і т. Д.), Це тестове повідомлення. Ця обіцянка розширення прав і можливостей, тому що це урок.

Ви просите адреса електронної пошти в обмін на нову здатність. Запишіть мене!

Краща частина? Що стосується генерації лідів, то навіть неважливо, чи будуть ваші власники відвідувати вебінар. У вас є адреса електронної пошти - щось, що все складніше зрозуміти зараз.

автоматизовані вебінари

Автоматизація може бути дуже, дуже корисна на цій стадії генерації свинцю.

Читайте також:  Тенденції веб-дизайну

Створивши потужні автоматизовані вебінари, реєстранти можуть «відвідувати», коли їм це зручно, ви можете значно збільшити захоплення електронної пошти.

Важливе зауваження: називайте їх як хочете - попередньо записані, вічнозелені, як завгодно - але розумійте, що це вебінари, створені для автоматизації . Вони не є повторами старих живих вебінарів або «симульованих» живих вебінарів (іншими словами, підроблених живих вебінарів).

Іншими словами, будь чесним. Пам'ятайте, що ви намагаєтеся завоювати довіру.

Що стосується продажу на автоматизованих вебінарах ... це залежить.

Деякі люди включають пропозиції по продажам (які на вебінарскіх платформах є особливим інструментом, який робить покупку простою і легкою). Це нормально, але конверсія продажів на автоматизованих вебінарах завжди нижче, ніж в реальному часі, через відсутність взаємодії у реальному часі.

З цієї причини я вважаю, що краще за все використовувати автоматизовані вебінари для залучення людей на ваш наступний живий вебінар і продажу звідти.

Думайте про автоматизацію як про ближче до вершини воронки, і ви отримаєте від неї максимум користі.

Провідні вебінару = більш кваліфіковані лідери

Контакти електронної пошти, Які ви отримуєте з вебінарів, часто більш теплі і більш кваліфіковані, ніж контакти з інших джерел, тому що власники реєстрацій на вебінарах хочуть чогось навчитися у вас.

Зареєстровані особи - незалежно від фактичної відвідуваності - з більшою ймовірністю будуть взаємодіяти з вашими електронними листами. Хороша платформа для вебінарів включає в себе інструменти для поділу ваших контактів на:

  • Реєстранти: люди, які підписалися на ваш вебінар, але не відвідали
  • Учасники: Люди, які дійсно з'явилися
  • Учасники, які залишилися на все або більшу частину вебінару
  • Учасники, які натиснули на вашу пропозицію або CTA

Застосування цієї інформації до вашого пост-вебінару з маркетингу електронної пошти підвищує вашу здатність донести потрібну повідомлення до потрібних людей і направити їх вниз по воронці.

В цілому ви можете зробити наступні кроки:

  • Заохочуйте не є зареєстрованим користувачем учасників дивитися повтор. Значна частина з них, за статистикою, зробить це і натисне на вашу пропозицію.
  • Заохочуйте учасників скористатися спеціальною пропозицією вебінару, яке може бути доступно їм протягом певного періоду часу.
  • Запросіть учасників, які використовували весь вебінар на інший вебінар
  • Надсилайте змінені пропозиції відвідувачам, які натиснули, але не стали клієнтами.

Коли ви сегментіруете учасників вебінару, ви ідентифікуєте людей, які чогось навчилися у вас, довіряють вам і відкриті для всього, що ви хочете сказати далі.

Ось чому вам не потрібно бути наполегливим і продавлюючи на вебінарах; Ви можете слідкувати за кампаніями по електронній пошті, будучи впевненими, що вони дійсно відкриються і почнуть діяти.

Коли ви купуєте контакт по електронній пошті через вебінар, просто зосередьтеся на тому, щоб надати цінність - відносини будуть рости, і підуть конверсії.

Одним з наших найбільших відкриттів при аналізі даних WebinarNinja було наступне: деякі з наших найактивніших, самих довгострокових клієнтів з найвищим значенням CLTV (Customer LifeTime Value) стали клієнтами тільки після відвідин 5, 6 або більше вебінарів з нами.

Повільна збірка того коштувала. Дає віддачу окупилася.

Довіра і продажу
-

Ілюстрація екрану комп'ютера з людиною й мови міхур
 

Детальна інформація про те, як продавати під час вебінару, являє собою ціле повідомлення в блозі, але коротко, ключем до цього є використання довіри.

Ось чому ми завжди рекомендуємо, щоб будь-який вебінар, де ви продаєте свій продукт, потрапив в одну з двох категорій:

1. Цінний урок, який включає пропозицію про продаж:

Будьте відверті з пропозицією заздалегідь і повністю відокремити його від уроку.

Ми завжди починаємо наші вебінари з невеликого «змісту», в якому ми ясно даємо зрозуміти, що так, в кінці цього вебінару ми спробуємо щось продати вам. Але вам не потрібно турбуватися про це, поки ми не надамо вам цінний урок.

Ніколи, ніколи не влаштовуйте засідку людям з комерційними пропозиціями, коли вони прийшли за чимось іншим. Це відразу ж втрачає довіру, Яке створює клієнтів.

2. Спеціальний вебінар з продажу:

Що стосується потенційних клієнтів, Немає нічого поганого в тому, щоб провести вебінар, повністю присвячений вашого продукту або послуги - знову ж таки, якщо ви заздалегідь про це.

Ми регулярно проводимо прямі огляди нашої платформи з питаннями і відповідями і не приховуємо, що все це «урок» для нашого продукту.

Для цих вебінарів заголовок завжди є версією «Як працює вебінар ніндзя» або «Чи підходить вам вебінар ніндзя?» Люди, які підписуються на нього, щиро хочуть поглянути на продукт - часто тому, що ми заслужили  цей уважний погляд, навчивши їх іншим речам на цьому шляху.

Що спільного між цими двома видами вебінарів? Чесність. Ви з самого початку заявляєте, чого очікувати, включаючи пропозиція про продаж.

Таким чином, коли ваші карти лежать на столі, ви можете перейти до обгрунтування цінності вашого продукту, що не змушуючи нікого відчувати себе обдуреним.

Воронка на основі вебінару: пропонована маркетингова стратегія вебінару
-

Ілюстрація двох людей, що стоять перед екраном комп'ютера
 

По-перше, немає єдиного «правильного» способу використовувати вебінари як частина вашої маркетингової стратегії (є багато неправильних способів, але це інший пост).

Різні користувачі адаптують вебінари до своїх сильних сторін, перевагам і аудиторії. Але розгляньте наступне, щоб бути твердим планом для початку. Потім змініть його, як вам подобається.

Крок 1: Live open Q & A вебінар

Це найпростіший спосіб провести свій перший вебінар.

Не турбуйтеся про створення презентації або агонії по темі. Просто проведіть живий вебінар «АМА» (Ask Me Anything) і просувайте його через свої звичайні канали контент-маркетингу.

Це шанс вашої аудиторії поспілкуватися з експертом в [чим би ви не були експертом], запитавши, що вони хочуть. Дуже заманливо!

Це відмінне уявлення для вашої аудиторії, відмінний спосіб отримати ваш перший вебінар за поясом і відмінний спосіб зібрати дані про те, на чому повинні зосередитися ваші наступні вебінари.

Читайте також:  Моніторинг зворотних посилань для управління вашим сайтом

Продовження по електронній пошті : Запрошення на наступні семінари, присвячені автоматичним і живим вебінарів.

Крок 2: Автоматичний провідний вебінар

Як описано вище, створіть корисний урок по деяких аспектах больових точок вашої цільової аудиторії і упакуйте його в автоматизований вебінар.

Принадність автоматизованих вебінарів в тому, що ви можете зробити їх ідеальними, оскільки ви можете редагувати. Так що докладете зусиль: створіть кілька класних мультимедіа. Увімкніть невеликий бонус за контент (наприклад, завантажену інфографіку), знімайте кілька дублів, поки не отримаєте правильні, і в іншому випадку знайдіть час, Щоб зробити це правильно - бо ви збираєтеся охопити максимально широку аудиторію.

Зробити вебінар «На вимогу», тобто нехай власники реєстрацій дивляться його в будь-який час.

Це забезпечить максимальну реєстрацію і відвідуваність, тому що це повністю для зручності аудиторії. Увімкніть опитування і питання, щоб зібрати дані про те, як ви можете найкращим чином допомогти власникам реєстрацій. Використовуйте ці дані для інформування тим для майбутніх вебінарів.

Включіть в цей веб-семінар заклик до дії, щоб зареєструватися для участі в наступному вебінарі.

Продовження по електронній пошті Підтвердіть запрошення на майбутнє живе захід для тих, хто не підписався.

Крок 3: Живі освітні вебінари

Проводьте регулярні вебінари в режимі реального часу, де ви викладаєте ще один цінний урок, тільки більш поглиблений і (що вкрай важливо) взаємодія з живою аудиторією. Виберіть тему на основі всього, що ви дізналися про свою аудиторію з автоматизованих веб-семінарів і питань і відповідей. також вкажіть час для запитань і відповідей.

Увімкніть пропозиція про продаж (не забудьте оголосити про це на початку). Скажіть привіт своїм новим клієнтам.

Електронна пошта : Підтвердіть свою пропозиція про продаж для НЕ покупців.

Крок 4: Клієнтський вебінар

Проводьте регулярні живі вебінари «на вході», де ви вчите своїх нових клієнтів, як максимально ефективно використовувати ваш продукт або послугу. Це є ключем до стабілізації вашого бізнесу, Поширенню сарафанного радіо, яке стимулює зростання, і створення довгострокового доходу, який буде надійним на довгі роки.

Ця частина не береться занадто часто. Насправді, ми заглибимося в це пізніше в пості.

Додатково: платні вебінари

Якщо сам ваш урок  є  продуктом, завжди є варіант платних вебінарів.

Найчастіше ці уроки є більш поглибленими і тривалими, ніж в середньому від 60 до 90 хвилин вебінару. Тому ми рекомендуємо розбити його на серію. По суті, серіал вебінар дуже схожий на курс, всеосяжний і досить докладний, щоб коштувати платити.

Вебінари після придбання
-

Ілюстрація жінки на екрані комп'ютера і графіки
 Так багато малих підприємств витрачають весь свій час, гроші і ресурси на залучення нових клієнтів, щоб забути про них після продажу.

Одним з найбільш важливих способів підвищення авторитету і авторитету вебінарів є залучення клієнтів для вашого бізнесу. Регулярний доступ до вас, ваш досвід і якийсь закулісний погляд на компанію повинні бути частиною вартості кожної покупки.

Це творить чудеса в зменшенні відтоку клієнтів або швидкості, з якою ви втрачаєте існуючих клієнтів.

Підтримка відтоку на низькому рівні так само важливо, як і підтримання високого рівня придбання, і все ж лише деякі власники бізнесу прикладають до нього ті ж зусилля. Вебінари є відносно простим рішенням для цього.

Однак ви витратили багато часу на навчання, Допомога і обіцянку того, що ваш продукт або послуга є кращим рішенням. Якщо ви не зробите за і не виконаєте, ви ризикуєте втратити все, на що працювали.

Веб-семінари після покупки мають 3 основних ефекту:

1. Клієнти прагнуть відстоювати свої цілі

... і докласти необхідних зусиль для використання вашого продукту.

Немає нічого гіршого, ніж коли покупці не докладають власних зусиль, а звинувачують продукт у відсутності результатів. Ми все це відчули.

Але якщо ви приходите до своїх клієнтів, вони, швидше за все, з'являться самі. Будь-хто може купити що-небудь. Але прийняття права власності на те, що вони роблять з цим, може зажадати поштовху.

2. Вони створюють соціальне доказ

З вуст в уста поширюється і ваша особиста надійність, а також цінність вашого продукту.

Клієнти стають євангелістами, які є набагато більш впливовими та ефективними фахівцями з продажу, ніж будь-хто, кого ви можете найняти, особливо з урахуванням сьогоднішнього ринку, заснованого на соціальних доказах.

3. Ви дізнаєтеся, як поліпшити продукт

Якщо ви не запитуєте регулярних відгуків від клієнтів, ви ітеріруете наосліп. Якщо ваш продукт / послуга зараз той же, що і 5 років тому, або ті ж 5 років, що і зараз, ви не розвиваєтеся. Що означає, що ти вмираєш.

Але чим більше клієнтів ви пропонуєте вводити інформацію, тим краще буде ваша наступна ітерація, і з плином часу чим ближче буде до досконалості ваш продукт або послуга.

Не тільки це, але коли клієнти відчувають, що вони зіграли свою роль в поліпшенні продукту, вони сильно інвестують в його успіх.

Ті, хто не слухають своїх клієнтів, втратять їх.

Що може бути краще, ніж ці розмови, Ніж живий вебінар, призначений тільки для клієнтів? Це відчуває себе винятковим, це розслаблено, і це бере Вас на наступний рівень чесності, близькості і довіри. Це сприяє зростанню вашої майбутньої аудиторії, служачи вашій поточної аудиторії.

Вебінар з маркетингу на перемогу
-

Вебінари - чудовий інструмент з нескінченними можливостями. До сьогоднішнього дня я вражений творчим підходом наших користувачів до проведення вебінарів в своєму бізнесі, Способами, про які я навіть не думав про себе.

Але незалежно від того, як люди використовують ці інтимні, далекосяжні уроки, одне завжди залишається одним і тим же: вебінари створюють довіру, А довіру стимулює зростання.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська