Маркетинг відеоконтенту. Як розширити аудиторію?

Назад до Записи
маркетинг відеоконтенту

Маркетинг відеоконтенту. Як розширити аудиторію?

Маркетинг відеоконтенту.

У міру того як відеомаркетінга продовжує підкорювати світ, все більше компаній приймають його в якості ключової стратегії для навчання споживачів, залучення потенційних клієнтів і підвищення рентабельності інвестицій.

Відеомаркетінга може бути потужним способом залучити нових клієнтів і забезпечити додаткову цінність як новим, так і постійним клієнтам. Відео є не тільки освітнім і розважальним, але й може допомогти вашому бізнесу на більш глибокому рівні встановити зв'язок з цільовою аудиторією. Відео легко засвоювати, вони можуть допомогти людям краще зрозуміти ваш бізнес і оживити і оживити ваш контент і обмін повідомленнями.

Ось кілька вражаючих статистичних даних по відеомаркетінга:

 

 • 86% підприємств використовують відео для маркетингу. 93% вважають, що це невід'ємна частина їх стратегії.
 • 86% маркетологів відео кажуть, що відео збільшило відвідуваність веб-сайту.
 • 78% кажуть, що це безпосередньо допомагає збільшити продажі, а 84% кажуть, що це допомогло залучити потенційних клієнтів.
 • 87% маркетологів відео кажуть, що відео дає їм позитивну віддачу від інвестицій.
 • 94% вважають, що відео допомагає споживачам краще зрозуміти їх продукт або послугу.

 

Важливість відеомаркетінга зростає з року в рік Маркетинг відеоконтенту.

Чи хочете ви розповісти яскраву історію, розсмішити людей або показати глядачам, що ви розумієте, з чим вони зіштовхуються, і маєте інструменти, які можуть їм допомогти, ви можете - за допомогою відео. Маркетинг відеоконтенту.

Швидкі висновки

 • Відео може бути розважальним і пізнавальним, допомагаючи вам налагодити більш глибокий контакт з аудиторією, ніж інші типи контент-маркетингу.
 • Щоб побудувати успішну стратегію відеомаркетінга, вам необхідно поставити досяжні цілі, вибрати відповідні канали і типи відео для вашої цільової аудиторії, а також оптимізувати відео для пошуку і соціальних мереж.
 • Взаємодія зі своєю аудиторією в Інтернеті, використання гумору і надання користувачам вагомої причини підписатися на вас допоможе вам збільшити кількість передплатників в соціальних мережах.

Як розробити успішну стратегію маркетингу відеоконтенту для збільшення аудиторії. Маркетинг відеоконтенту.

Ось огляд розробки стратегії відеомаркетінга, яка допоможе вам ефективно розширити аудиторію на обраних вами каналах соціальних мереж.

1. Ставте цілі. Маркетинг відеоконтенту.

Враховуйте свою маркетингову воронку при постановці конкретних, вимірюваних, досяжних, актуальних і своєчасних (SMART) цілей для своєї стратегії відеомаркетінга. Наприклад, якщо ваша мета - «збільшити кількість передплатників на Facebook до 10 000 до кінця року», ваша відеостратегія, ймовірно, потрапить в стадію обізнаності.

Як тільки ви знайдете нових потенційних клієнтів і зацікавите їх своїм бізнесом, вам також знадобиться відеоконтент, Який потрапляє в стадію розгляду , і так далі.

Етапи маркетингової воронки

2. Виберіть свої платформи

Якщо ви тільки починаєте з відео, почніть створювати контент для каналів соціальних мереж, де у вас вже є солідна аудиторія. Вам доведеться форматувати відео по-різному в залежності від каналу. Пам'ятайте, що кожен з них служить своєї мети. Виберіть платформу (-и), яка найкраще відповідає вашим бізнес-цілям, галузі, ринку і потенціалом аудиторії.

Дизайн електронних книг

3. Вирішіть, які типи відео создавать.Маркетінг відеоконтенту.

Найчастіше створюються відеоролики з соціальних мереж, реклама, презентаційні відеоролики, рекламні відеоролики і пояснюють відеоролики. Ось ще кілька популярних варіантів:

 • Блоги
 • Інтерв'ю
 • Відгуки та тематичні дослідження
 • Відео, що розповідають історію вашого бренду
 • Культура компанії або закулісні відео
 • Навчальні відео
 • Вебінари
 • Огляди продуктів
 • анімаційні ролики
 • живе відео
 • демо
 • Відео віртуальної реальності
 • персоналізовані повідомлення

4. Створіть свій відеоконтент

Переконайтеся, що у вас є необхідні ресурси для створення якісних відеороликів для вашого бізнесу. Ми використовуємо додаток для редагування відео Videoleap, тому що воно дуже просте і потужне, і ми можемо використовувати його для перепрофілювання довшого відеоконтенту для публікацій в соціальних мережах.

Ось два приклади Videoleap в дії, які показують, наскільки він універсальний і потужний:

У цьому прикладі користувач зняв пряму сповільнену зйомку людей, які гуляють по Майамі. Але додавши музику і кілька художніх переходів, щоб склеїти кліп, ми отримали справжній зачаровує відеопост.

У цьому другому прикладі користувач трохи повеселитися з більш просунутими інструментами ефектів Videoleap, об'єднуючи два кліпи в привабливій манері, що розповідає історію. Маркетинг відеоконтенту.

Але незалежно від того, яка програма ви використовуєте, перед тим, як зануритися в роботу і почати зйомку, ймовірно, непогано було б створити план виробництва контенту, в якому розповідається, як будуть зніматися і створюватися ваші відео.

Якщо у вас немає штатного відеооператора, подумайте про залученні зовнішнього підряду до фрілансера або агентству по контент-маркетингу, подібного нашому, щоб він впорався з виробничим процесом і процесом пост-продакшн за вас.

5. Оптимізуйте свої відео для пошуку.

Після створення правильного відеоконтенту для правильних каналів саме час поділитися ним з вашою аудиторією. Оптимізуйте кожне створюване відео для пошукових систем, щоб залучити більше трафіку і органічно розширити свою аудиторію. Ось кілька порад:

 • При необхідності використовуйте цільові ключові слова.
 • Вставте стенограми.
 • Створюйте привабливі мініатюрні зображення.
 • Ретельно створюйте назви і опису відео.
 • Уникайте вбудовування одного і того ж відео в кілька місць.
Читайте також:  Маркетингове мислення. Сучасне маркетингове мислення

6. Продвигайте нові відео в соціальних мережах. Маркетинг відеоконтенту.

Після того, як ви опублікуєте і оптимізуєте свій відеоконтент, просувайте його для збільшення видимості. Наприклад, ви можете просувати одне відео декілька разів, використовуючи різні кліпи. Ви також можете просувати один і той же відео на одній і тій же платформі кілька разів протягом року, щоб нові передплатники побачили його і зацікавилися.

7. Проаналізуйте свої результати

Якщо ви отримуєте відмінні результати за допомогою відеомаркетінга, це, ймовірно, означає, що ви добре спілкуєтеся зі своєю цільовою аудиторією. Щоб зрозуміти, який вплив надає ваш відеоконтент, спробуйте відстежувати такі показники:

 • Перегляди: кількість переглядів вашого відео (також зване охопленням).
 • кліки: як часто глядачі натискають на ваші заклики до дії, щоб продовжити взаємодію з вами (наприклад, посилання, яка веде на ваш веб-сайт).
 • CTA : кількість натискань на CTA, поділене на загальну кількість переглядів.
 • поділилися: скільки разів відео публікувалося в соціальних мережах (роблячи вас доступніше для ширшої аудиторії). Маркетинг відеоконтенту.
 • Коефіцієнт відтворення: відсоток людей, що переглянули відео, розділений на кількість отриманих ним показів.
 • Коефіцієнт перегляду: кількість людей, що переглянули ваше відео цілком, з числа людей, які його переглянули.

Чим вище ці цифри, тим більше зацікавлена ​​ваша аудиторія. Вони можуть бути прямими заходами успіху. Якщо ви не бачите бажаних результатів, можливо, вам доведеться скорегувати свою стратегію. Подумайте про те, щоб спробувати інший канал в соціальних мережах або змінити свій контент, щоб він відповідав вашим загальним цілям.

Кращі канали соціальних мереж для відеомаркетінга

Не дивно, що різні типи відео краще працюють в різних соціальних мережах. Це пов'язано з тим, що кожен канал має свою клієнтську базу і служить унікальною мети. Ось шість кращих каналів для просування вашого відеоконтенту сьогодні і як їх використовувати для збільшення вашої онлайн-аудиторії.

1. Facebook. Маркетинг відеоконтенту.

Найпопулярніші користувачі Facebook - це люди у віці від 25 до 34 років, 56% - чоловіки. Незважаючи на всю конкуренцію і суперечки, що відбуваються сьогодні на цьому каналі, він залишається найбільш широко використовуваної платформою соціальних мереж - з 2,7 мільярдами активних користувачів на місяць. Люди використовують Facebook для розваги, розваги, натхнення і для того, щоб ділитися контентом з іншими.

Якщо ви плануєте публікувати відео на Facebook (що ми настійно рекомендуємо), заплануйте створення їх, щоб глядачі могли дивитися зі звуком або без нього. Це означає, що ваші відео (для більшості каналів в цьому списку) повинні мати підписи або корисний текст, що пояснює, що відбувається у час відтворення. Facebook, зокрема, має функцію автоматичного відтворення без звуку. Тому, коли люди прокручують свою стрічку, відео починають відтворюватися автоматично.

На Facebook більш ефективні довші відео. Переконайтеся, що ви завантажуєте свої відео прямо на платформу для максимального охоплення. І переконайтеся, що ваш контент надзвичайно актуальне для вашої аудиторії. Відео, присвячені підвищенню обізнаності про бренд, зазвичай добре працюють і на Facebook, особливо якщо вони розважальні і безтурботні.

2. Instagram

Instagram продовжує неухильно рости - з 1 мільярдом активних користувачів на місяць. Його найбільша вікова група така ж, як і у Facebook, але 57% складають жінки. Instagram може бути чудовим місцем для реклами і маркетингу для більш високооплачуваної аудиторії.

Як і Facebook, Instagram автоматично відтворює відео без звуку. Постарайтеся миттєво привернути увагу користувачів своїм маркетингом відеоконтенту. Зробіть ваші відео візуально привабливими і цікавими. Відразу ж додайте руху, щоб привернути увагу глядачів. Потім додайте текст, щоб користувачі могли дивитися, чи включають вони звук чи ні. Також спробуйте скористатися Stories, IGTV, Reels і Lives, щоб підвищити залученість і залучити більше передплатників.

3. Twitter. Маркетинг відеоконтенту.

Щодня Twitter використовують сто вісімдесят сім мільйонів людей. Найбільша демографічна група - чоловіки у віці від 30 до 49 років. Багато з них високоосвічених (і мають високі заробітки). Це як і раніше найкраща платформа для обговорення поточних подій, останніх новин і дискусій. Twitter також є відмінним місцем для перегляду користувачами соціального і освітнього відеоконтенту.

Компаніям слід використовувати відео в Твіттері для просування нових ресурсів, розповідання історій, взаємодії з цільовою аудиторією і збільшення відвідуваності веб-сайтів. Відео повинні бути короткими «тизерами», які можна легко і швидко переглянути. Ви також можете подумати про створення персоналізованих відео, щоб творчо взаємодіяти з передплатниками один на один. Ваша головна мета тут повинна полягати в гуманізації вашого бренду. Маркетинг відеоконтенту.

4 YouTube

Кожну хвилину на YouTube завантажується більше 500 годин контенту. Щомісяця на каналі зареєстровано понад 2 мільярди користувачів. Найбільша вікова група користувачів - від 15 до 25 років. Крім того, 72% всіх користувачів Інтернету використовують канал, а 62% заходять в систему щодня. Кожен день люди дивляться понад мільярд годин відео. Ці величезні цифри відкривають величезні маркетингові можливості.

Читайте також:  Дизайн для косметичної упаковки

Демографічні дані YouTube про вік

На YouTube ви можете створити бібліотеку відеоконтенту для своїх передплатників. Створюючи і публікуючи якісний, креативний і освітній контент на каналі, який шукає ваша аудиторія, ви можете створити успішну платформу з виділеної базою передплатників. Маркетинг відеоконтенту.

YouTube також є відмінним каналом для підвищення впізнаваності бренду. Якщо ваша мета - повернути трафік на свій веб-сайт, продумайте стратегію створення, завантаження та оптимізації відео. Ви також можете вбудовувати відео з YouTube на свій веб-сайт.

5 LinkedIn

LinkedIn майже розділений 50 на 50 між користувачами чоловічої і жіночої статі. Найбільша вікова група старше багатьох інших платформ - від 46 до 55. Мілленіали також складають велику групу користувачів LinkedIn, тому не втрачайте їх з поля зору в своєму маркетингу. Аудиторія - це в першу чергу B2B, високоосвічені і високооплачувані. Це може бути відмінна мережа для залучення потенційних клієнтів і збільшення міжнародної аудиторії. Маркетинг відеоконтенту.

Сьогодні компанії можуть безпосередньо завантажувати відео і ділитися творчим контентом зі своїми спільнотами в LinkedIn. Ось кілька ідей для успішного відеоконтенту, яким можна поділитися на цій платформі:

 • Продемонструйте нову технологію.
 • Поділіться навчальними посібниками про те, як використовувати новий продукт або послугу.
 • Поділіться швидкими порадами, порадами або дослідженнями, які ви недавно виявили.
 • Навчіть аудиторію вирішувати загальну проблему.
 • Діліться відеозаписами заходів або конференцій, які ви відвідуєте.
 • Поділіться ідейним лідерством.
 • Поділіться новинами компанії або галузі або зважте недавнє оголошення.

6. TikTok. Маркетинг відеоконтенту.

Найбільша група користувачів TikTok - це 59% жінок у віці від 18 до 24 років. Покоління Z проводить на цій платформі багато часу щодня - більше 45 хвилин (21,5 години в місяць в 2020 році). У той час як його нинішня демографічна група складається в основному з підлітків і молодих людей, дорослі починають використовувати його більше (що може надати більше можливостей для бізнесу в майбутньому).

TikTok може стати хорошим місцем для зростання вашого впливу. Якщо у вас більш молода клієнтська база, подумайте про додавання цього каналу до свого списку. Ви можете ділитися бізнес-порадами, надихаючими відео і актуальним контентом. Постарайтеся поділитися поєднанням трендового і вічнозеленого контенту для досягнення максимальних результатів.

Додаткові поради щодо збільшення аудиторії в соціальних мережах за допомогою маркетингу відеоконтенту

Щоб отримати максимальні результати від ваших зусиль по маркетингу відеоконтенту в соціальних мережах, вам потрібно проявити трохи творчості. Ось кілька порад, які допоможуть вам почати мислити нестандартно, щоб розширити свою аудиторію і збільшити кількість потенційних клієнтів і продажу для вашого бізнесу.

 • Активно взаємодійте зі своєю аудиторією: активно слухайте свою онлайн-аудиторію і відповідайте на неї. Уважно стежте за коментарями, репоста, повідомленнями та іншими взаємодіями, щоб ви могли відповідати швидко і вдумливо. Чим більше ви змусите своє онлайн-спільнота відчути себе побаченим і почутим, тим більше у вас буде шансів створити лояльну і захоплену фан-базу. Також використовуйте хештеги і заохочуйте людей ділитися і відзначати ваш бізнес в Інтернеті, щоб ще більше розширити охоплення.
 • При необхідності використовуйте гумор: прояв людської сторони до вашого бренду - відмінний спосіб налагодити більш глибокий контакт з вашими передплатниками. Переконайтеся, що він відповідає тону вашого бренду, індивідуальності та аудиторії. Маркетинг відеоконтенту.
 • Не платіть за передплатників: покупка шанувальників може здатися ярликом для більш широкого кола передплатників , Але це погана практика, яка може привести до серйозних неприємностей для вашого бізнесу. Ви можете отримати роботів, неавтентичних і безкорисливих послідовників, які, швидше за все, не будуть інвестувати в ваш бізнес протягом тривалого часу.
 • Дайте людям вагому причину підписатися на вас: і продовжуйте давати їм причини стежити за вашим брендом і взаємодіяти з ним в міру зростання і дозрівання вашої аудиторії. Адаптуйте свій контент до унікальної аудиторії в кожному каналі соціальних мереж, а не використовуйте загальний контент в усіх напрямках. Стратегія і цінність кожного поста допоможуть вам залучити більше уваги потрібну аудиторію в Інтернеті.

Залиште контент-маркетинг професіоналам. Маркетинг відеоконтенту.

Ми - агентство контент-маркетингу, яке створює якісний, цікавий і орієнтований на SEO контент, щоб допомогти компаніям охопити і залучити свою цільову аудиторію. Ми створюємо індивідуальні плани контент-маркетингу (включаючи щомісячні відеопакети), щоб допомогти вам створювати весь контент, необхідний для залучення нових клієнтів. Ми також виміряємо і розрахуємо рентабельність інвестицій, щоб ви знали, наскільки успішні ваші зусилля з плином часу.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська