Медіа-стратегія: значення, елементи і типи

Назад до Записи
Медіа-стратегія

Медіа-стратегія: значення, елементи і типи

Медиа- стратегия – это план действий, который помогает вашему бизнесу охватить целевую аудиторию и повысить общий коэффициент конверсии клиентов. Коэффициент конверсии – это процент людей, которые совершают желаемое действие после взаємодії з вашим веб-Сайти або будь-яким іншим засобом масової інформації, яке закликає до дії.

Медіа-стратегія, яка використовується в індустрії реклами або доставки контенту, пов'язана з тим, як повідомлення будуть доставлятися споживачам або нішевим ринків.

В наші дні все висвітлюється в ЗМІ. Те, що становить суспільний інтерес, оточене питаннями і відповідями з різних верств ЗМІ. На підприємствах і в компаніях є відділи, що відповідають за ефективне взаємодія з пресою.

Вони розробляють методології та плани щодо розвитку та зміцнення цих відносин. Це так звані медіа-стратегії.

Визначення та визначення цих стратегій вкрай важливо і надзвичайно важливо. Існує ретельний аналіз цілей і очікуваного прибутку від медіа-стратегій. Потім складається належний план для зв'язку з зацікавленими ЗМІ і надання необхідної інформації для публікації.

 

Елементи медіа-стратегії

елементи ЗМІ

Медіа-середовище складається з декількох шарів. Один потреби зрозуміти ці шари, а потім планувати стратегію ЗМІ відповідно.

1. Канали зв'язку

Канали для налагодження відмінною і чіткого зв'язку з медіа-будинками дуже важливі. Вони повинні надавати цим ЗМІ недвозначну, достовірну та ясну інформацію.

2. Новинні цикли

ЗМІ в основному стурбовані створенням новин. Існують різні типи новинних циклів, а саме. щоденні новини, такі як газети, цілодобові новини, наприклад, по телебаченню або в блогах в Інтернеті, а також щотижневі або щомісячні новини в журналах.

3. Популярність і охоплення ЗМІ.

Эффект от вашей медиа-стратегии можно измерить репутацией вашего бренду або компанії. Якщо охоплення ваших новин і інформації хороший, кількість переглядів і читачів ваших статей хороше, так само як і їх вплив.

4. Цільова аудиторія

Тут потрібно знати, чого ви чекаєте від тиражу ЗМІ. Було б краще, якби у вас було чітке уявлення про те, на кого ви хочете націлитися. Тип клієнтів, яких ви очікуєте, визначає вибрані вами носії.

Ознаками цільової аудиторії можуть бути вік, професія, культура і багато іншого.

5. Якість і кількість ЗМІ.

Є два основних типи засобів масової інформації, а саме. традиційні і сучасні ЗМІ. Якість і кількість цих ЗМІ відіграє величезну роль у визначенні охоплення розповсюджуваних новин.

 

6. Звичайні ЗМІ

Це ті розетки, які традиційно використовувалися роками. Телебачення, радіо та журнали є одними з традиційних засобів масової інформації.

У них фіксована читацька і глядацька аудиторія, яку дають лояльні користувачі.

7. Сучасні ЗМІ

З появою технологій Інтернет завоював наш світ. Платформи соціальних мереж, канали потокової передачі новин та сайти блогів - одні з новітніх засобів масової інформації.

Їх прийняли багато людей, в основному молоді люди.

8. Рівень доступу

Выбор правильного средства массовой информации для вашего бренда и продукта зависит от его доступности. Если вы хотите, чтобы ваши новости распространялись среди определенной целевой аудитории, вы должны выбрать то средство массовой информации, к которому группа зрителей может легко получить доступ.

Різні типи медіа, що використовуються в медіа-стратегії

Різні типи медіа, що використовуються в медіа-стратегії

Існують різні форми ЗМІ, які розрізняються в основному технологіями і методами, які вони використовують для подання новин або контенту перед аудиторією.

1. Друковані ЗМІ

Цей тип ЗМІ, ймовірно, найстаріший і найпопулярніший. У ньому чітко викладені факти і цифри, і він також може бути використаний в освітніх цілях. У нього більше довговічності.

Друковані ЗМІ виконують три основні функції. Вони є-

1.1 Друковані ЗМІ для відображення

У цій стратегії друкованих ЗМІ використовуються різні засоби, включаючи плакати, Учбові плакати, календарі і т. Д

Причина вічного існування цих ЗМІ - їх здатність бути доступною і потенціал зв'язків з громадськістю. Друковані ЗМІ також мають чудову довговічністю і за своєю суттю мають візуальної привабливістю.

1.2 Друковані ЗМІ для читання

Цей обертається навколо таких засобів масової інформації, як інформаційні бюлетені, брошури, брошури, комікси, буклети і так далі.

Використання їх у вашій медіастратегії дозволить вам краще контролювати повідомлення, а також ви зможете ясно викласти більш складну і детальну історію.

1.3 Друковані матеріали для використання з групами

При використанні друкованих носіїв для використання з групами ви можете вибрати такі носії, як картки, фліпчарти та т. Д.

Це вважається дуже корисним в освітніх цілях, до того ж такі кошти включають в себе здатність спілкуватися між класами і мовами.

2. ЗМІ

Газети і журнали

Як випливає з назви, цей тип ЗМІ адресований відразу великій групі людей. Є різні засоби масової інформації. Газети, телебачення та радіо є трьома найбільш важливими типами засобів масової інформації просто тому, що їх частіше за інших дивиться велика група людей.

За допомогою цих засобів зв'язку легше звертатися до натовпу. Давайте заглибимося в кожну з них тут і зараз -

2.1 ЗМІ, які використовують газети і журнали

Ви можете використовувати це в своїй медіастратегії для показу нових історій, колонок або реклами.

Він вважається дуже корисним для охоплення великої аудиторії, а це означає, що він вважається постійним і дуже впливовим.

Ви також можете використовувати його для ясного і вичерпного пояснення проблем.

2.2 ЗМІ, які використовують радіо

Це засіб масової інформації використовується для анонсів, заходів і шоу.

Також прочитайте,   яка роль планувальника соціальних мереж Планувальник соціальних мереж?

Це корисно для охоплення великої аудиторії. Він має відмінну доступність; навіть ви можете використовувати його для оптимізації охоплення вашого бренду на низовому рівні.

Якщо ви хочете отримати негайний відгук від своєї аудиторії або шукаєте яке-небудь середовище для участі в своїй стратегії в галузі засобів масової інформації, то цей варіант може бути вам дуже корисний.

2.3 ЗМІ, які використовують телебачення

Знову ж таки, за допомогою цього засобу ви можете розробити стратегію ЗМІ, пов'язану з оголошеннями, мильними операми і різними подіями, використовуючи деякі частини аудіо- і відеоконтенту.

У цього є винятковий потенціал для охоплення ширшої аудиторії, будучи більш драматичним, креативним і емоційним.

Це також дуже корисно для цілей участі, а також для негайного реагування.

3. Народні ЗМІ

Ми живемо в світі, де важливі люди. Вони є центром будь-якої рекламної кампанії, і їх реакція на продукт або послугу визначає її успіх. Отже, немає нічого кращого, ніж народні ЗМІ звертаються до людей.

Цей тип засобів масової інформації включає пісні, танці, сценки або публічні оголошення, які досягають максимальної кількості людей.

Вони зроблені таким чином, щоб привернути увагу місцевих жителів, і вони вважають за краще вкладати кошти в предмет реклами. Різні типи народних медіа-стратегій обертаються навколо трьох засобів:

3.1 Народні ЗМІ з використанням драми і поезії

Це середовище використовує театр, розповідання історій, лялькові вистави, рольові ігри і т. Д

Це середовище корисна тим, що проявляє емоції, що в кінцевому підсумку сприяє виникненню хороших відчуттів. Драма і поезія також дуже цікаві і сильні.

Такі засоби також дуже інтерактивні, тому ви можете очікувати кращої взаємодії і конверсії з вашою аудиторією, використовуючи ці засоби масової інформації.

3.2 Народні ЗМІ з використанням пісні і танцю

З цією формою середовища у вас будуть варіанти використання оповідань, свідчень очевидців, відгуків і т. Д.

Включення цих коштів в вашу медіастратегію допоможе зробити ваші рекламні кампанії більш цікавими, емоційними і інтерактивними. Це корисно для передачі між мовами і класами, а також може конкретизувати ваші повідомлення.

3.3 Народні ЗМІ, які використовують усні відгуки

Сюди входять різні форми театру, лялькові вистави, розповідання історій, рольові ігри і т. Д С людськими особами.

Такі кошти в медіастратегії вважаються дуже привабливими, і їх також можна використовувати в документальних відео- або радіопрограмах.

3.4 Народні ЗМІ, які використовують друковані повідомлення

Ви можете використовувати надруковані повідомлення на кепках, футболках і т. Д. Як частину своєї стратегії складних ЗМІ.

Это средство длительного действия, которое весьма полезно для продвижения бренда или дела. Это более заметно используется в показе вашей поддержки какого – либо причине или продвижении любой знаменитости или кино, и т.д.

Читайте також:  6 високоприбуткових маркетингових стратегій для малого бізнесу

4. Соціальні мережі

соціальні медіа

Это новейшая революция в мире маркетинга и рекламы. Различные платформы социальных сетей позволяют пользователям продвигать свой бренд и продукты в форме рекламы. У некоторых социальных сетей миллионы пользователей, и даже одно объявление на этих платформах может творить чудеса для вашего бренда.

Різні сайти соціальних медіа з величезним числом активних користувачів щомісяця (Maus), які можуть бути частиною вашого Social Media Strategy є-

 • Facebook - 2,23 мільярда MAU
 • YouTube - 1,9 мільярда MAU
 • WhatsApp - 1,5 мільярда MAU
 • Messenger - 1,3 мільярда MAU
 • WeChat - 1,06 мільярда MAU
 • Instagram - 1 мільярд MAU
 • QQ - 861 мільйон MAU
 • Tumblr - 642 мільйони MUV
 • Qzone - 632 мільйона MAU
 • Tik Tok - 500 мільйонів MAU
 • Twitter - 335 мільйонів MAU
 • Reddit - 330 мільйонів MAU
 • Baidu Tieba - 300 мільйонів MAU
 • LinkedIn - 294 мільйони MAU
 • Viber - 260 мільйонів MAU
 • Snapchat - 255 млн MAU
 • Pinterest - 250 мільйонів MAU
 • Лінія - 203 мільйони MAU
 • Telegram - 200 мільйонів MAU
 • Середній - 60 мільйонів MAU

Інші соціальні мережі, які можуть бути частиною вашої стратегії в соціальних мережах:

 • Мережі обміну медіа
 • дискусійні форуми
 • Мережі закладок і курирування контенту
 • Мережі споживчих оглядів
 • Мережі блогів і публікації
 • Мережі на основі інтересів
 • Соціальні торгові мережі
 • Спільні економічні мережі

Тепер, після вивчення різних типів засобів масової інформації, які можуть бути частиною вашої медіастратегії, дозвольте нам ознайомитися з різними порадами, які допоможуть вам розробити ефективну стратегію для оптимізації ваших рекламних і маркетингових кампаній.

Поради з планування медіа-стратегії

Ставте чіткі цілі

Вот несколько проверенных и проверенных советов, которым нужно следовать, чтобы иметь успешную медиа-стратегию. Отношения со СМИ действительно могут сделать бизнес или разрушить его.

Отже, дуже важливо мати ідеальну медіа-стратегію.

1. Ставте чіткі цілі

Знання цілей і завдань значно спрощує процес їх досягнення. Отже, навіть в медіастратегію ви повинні знати, чого від них чекаєте.

Ви повинні мати загальний аналіз плану і розуміти масштаби його впливу.

2. Вивчіть свою цільову аудиторію.

Цільова аудиторія - це ті, хто перебуває в центрі уваги при плануванні стратегії. Це ті, від кого ви очікуєте максимального відповіді.

Читайте також:  11 переваг аутсорсингу для створення вашого контенту

Отже, ви повинні взяти до уваги їх схильності, їх вибір і їх звички, перш ніж планувати стратегію.

3. Створіть змістовне повідомлення.

У будь-який медіа-стратегії дуже важливим є обмін повідомленнями. Повідомлення повинно говорити об'ємно при мінімальній кількості слів.

Він повинен дати короткий огляд основних моментів продукту, а також надати деяку інформацію про бренд.

4. Встановіть бюджет.

Хоча медіастратегія і Медіаменеджмент - величезні частини бізнесу, не слід на них необдумано витрачатися.

Слід розуміти масштаби і вплив медіа-стратегії, а потім вирішити, скільки на неї витратити.

Останні думки!

Медіа-стратегія становить основу будь-якого бізнесу.

У кожній компанії є спеціальний відділ для розробки і реалізації цих стратегій. Вище наведені деякі важливі факти та поради щодо медіа-стратегій.

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська