Успішне спілкування. Відвідування конференцій та місцевих зборів - відмінний спосіб познайомитися з новими людьми, але це не дуже хороший спосіб познайомитися з кимось. Якщо ви дійсно хочете добитися успіху в мережі, ви повинні виконати наступні дії:

Покладіть ваші щупальця там. успішне спілкування

Кожен раз, коли ви відвідуєте захід, ви помічаєте, що в кімнаті є кілька мережевих повій, які роздають візитки кожній людині, якого бачать. Як правило, вони знайомляться з тисячами людей, але коли приходить час звернутися за допомогою або попросити про допомогу, ніхто не підходить до тарілки, тому що у них немає особистих відносин.

Як почати бізнес?

мета мережевого взаємодії - побудувати особисті відносини, А ви не робите цього, будучи повією. Наступного разу, коли ви відвідуєте захід і шукаєте мережу, ось кілька речей, які ви можете зробити:

  1. Шукайте найпопулярніші групи в кімнаті. Ці групи популярні, тому що вони складаються з «це»? натовп людей. Це тип людей, з якими ви хочете спілкуватися зі зрозумілих причин.
  2. Знайшовши популярні групи, подивіться, які люди складають ці групи. Ви не хочете об'єднуватися в групи і намагатися приєднатися до розмови, тому що це створить незграбний момент. Замість цього ви хочете почекати, поки один з цих людей на мить покине групу (щоб отримати їжу, випити, піти в ванну) і почати з ними знайомство. успішне спілкування
  3. Після того, як ви почали знайомитися з кількома людьми в «це»? натовп, ви можете приєднатися до групи, в якій вони знаходяться. Таким чином, не буде незручного моменту, тому що ви будете знати кілька людей в групі.
  4. Коли розмова починає згасати, ви хочете отримати контактну інформацію людей. Ви можете зробити це випадковим чином, торгуючи телефонами або візитками.

Почати стежити. успішне спілкування

Протягом 24 годин після зустрічі з кимось особисто, ви б хотіли познайомитися з ним. Якщо ви цього не зробите, вони можуть забути, хто ви. Найпростіший спосіб зробити це - відправити електронний лист наступним чином:

Привіт Джон,

Було здорово зустрітися з вами на Seattle 2.0 Awards. Ми повинні зустрітися на обід або напої на наступному тижні. Дай мені знати, коли звільнишся.

До речі, я помітив, що ваша компанія надає дизайнерські послуги для малого онлайн-бізнесу; Я знаю кілька людей, які можуть бути зацікавлені у ваших послугах. Дайте мені знати, якщо ви хочете введення.

Дякуємо
Ніл

Якщо ви прочитаєте лист вище, ви помітите, що я зробив дві речі:

  • Першим було дати кілька варіантів зустрічі
  • І друге було запропонувати їм допомогти
Читайте також:  Бізнес-модель банків - як банки заробляють гроші?

Виконуючи обидві ці речі, ваші шанси отримати від людини інформацію про вас будуть вище. Якщо ви просто запросіть кого-небудь на обід або напої, він може не відповісти. Але якщо ви зробите щось для них, вони будуть відчувати себе зобов'язаними відповісти. успішне спілкування

Друк книг

Призначити зустріч

Після того, як ви домовилися про зустріч з вами, є кілька правил етикету, яким ви повинні слідувати:

  1. Виберіть місце зустрічі, зручне для іншої сторони, а не тільки для вас. Якщо ви той, хто хоче зустрічі, навіщо їм приходити до вас? Ви повинні бути тим, хто їде до них.
  2. Вчасно з'являтися у суді на зустріч! Мені все одно, якщо є рух або якщо у вас є якісь сімейні проблеми, завжди бути вчасно на зустріч, яку ви призначаєте. І якщо ви схильні спізнюватися на зустрічі, краще бути заздалегідь рано, ніж пізно. Якщо людина, з яким ви зустрічаєтеся, спізнюється, це нормально, ви просто не можете спізнитися.
  3. Коли приходить час оплачувати рахунок, ви повинні бути тим, хто платить. Не чекайте занадто довго, перш ніж викинути свою кредитну карту, і якщо інші люди пропонують заплатити, скажіть їм, що вони можуть заплатити в наступний раз. Найгірше, що ви можете зробити в цій ситуації, - це розділити рахунок навпіл або витратити час на те, щоб викинути вашу кредитну карту, тому що здається, що ви не хочете платити.

Побудувати особисті відносини. успішне спілкування

Зустрічі не повинні про роботу. Говорити про гроші або бізнесі все час стає нудно. Якщо ви хочете добитися успіху в спілкуванні, ви повинні будувати особисті стосунки, а не тільки ділові стосунки. Ви можете зробити це, поговоривши про загальні темах, таких як спорт, сім'я або щось, що, на вашу думку, може зацікавити іншу людину.

Читайте також:  Як продати їжу в Інтернеті?

При розмові звертайте особливу увагу на мову тіла. Якщо ви відчуваєте, що іншій людині стає нудно, змініть тему. Ви хочете поговорити про те, що вам обом цікаво.

Висновок

Коли ви закінчите свою першу зустріч, ви помітите, що ви будуєте дружбу, а не просто ділові відносини. В цьому і полягає секрет роботи з мережами, тому що, якщо один попросить вас про щось, ви, швидше за все, зробите щось для нього, ніж якби колега по бізнесу попросив вас про щось.

І, нарешті, ви захочете провести ще багато зустрічей з тим же людиною. Ви ніколи не заводите дружніх відносин за одну зустріч, ви дружите за роки. Тому не чекайте, що ваша мережа окупиться протягом декількох тижнів або місяців, можуть пройти роки, перш ніж ви побачите ROI.

Публічний виступ. Поради