Настрої для дизайнерів продукції

Назад до Записи
Настрої для дизайнерів продукції

Настрої для дизайнерів продукції

Більшість дизайнерів знають, що створення каркасів і створення прототипів є невід'ємною частиною процесу проектування. Без прототипів ваші шанси на створення хорошого дизайну практично дорівнюють нулю. Щоб створити правильний прототип, дизайнери повинні витрачати час на роздуми. У дизайнерів є багато різних інструментів і технік, які допомагають їм у процесі мозкового штурму. Одним з інструментів, який робить процес мислення найбільш ефективним, є настрій на борту.

Дошка настрою - це інструмент, який допомагає дизайнерам знайти правильний напрямок для дизайну і створити міцну основу для емоційного досвіду, Який вони хочуть створити.

З цієї статті ви дізнаєтеся, про що цей інструмент і як його можна використовувати найбільш ефективно.

Що таке дошка настрою?

Дошка настрою - це набір текстур і зображень, пов'язаних з дизайном і використовуваних в якості орієнтира.

Cinemagraphs - це також відмінний спосіб створення зображення.

Дошки настрою можна використовувати для різних потреб. Ось кілька типових прикладів дощок для настрою:

  1. Брендбук / логотип (допоможіть знайти бренд / стиль іконок)
  2. Дизайн користувальницького інтерфейсу (допомогти знайти і визначити візуальні принципи)
  3. Тематична стратегія
  4. Рух і взаємодія

Що дошки настрою допомагають дизайнерам

отримати натхнення

Настрій настрою - все про натхнення.

Дошки настрою допомагають дизайнерам знайти щось гарне і реалізувати це в своїй роботі. Наприклад, дизайнери іконок збирають різні форми, щоб з'ясувати, яку форму іконок вони хочуть використовувати.

Дошки настрою служать джерелом натхнення для клієнтів. Вони допомагають клієнтам отримати уявлення про дизайн, і це відмінний інструмент, щоб отримати підтримку від дизайнерів.

донести ідею

Коли дизайнери намагаються донести ідею, іноді буває складно спілкуватися усно. Слів недостатньо. Дизайнери повинні щось показати.

Дошки настрою допомагають дизайнерам пояснити і проілюструвати, «чому» вони приймають конкретне дизайнерське рішення для колег і зацікавлених сторін. На питання: «Навіщо нам потрібна ця конкретна форма в нашому інтерфейсі?» Ви можете показати їм дошку настрою, щоб ваше дизайнерське рішення стало ясним.

Важливо відзначити, що для того, щоб дошка настрою передавала ідею, вона повинна містити приклади того, що люди використовують, а не просто абстрактні поняття. Це можуть бути приклади з різних галузей. Тільки при використанні таким чином дошка настрою буде служити доказом того, що напрямок дизайну буде успішним.

8 порад по створенню і роботі з дошками настрою

Створення дощок настрою може бути важким. На щастя, у нас є декілька порад і прийомів, які полегшать вам цей процес.

1. Прагніть до справжньої емоційної реакції

Подумайте про емоції, які ви хочете передати, представляючи дошку настрою зацікавленим особам. Перш ніж вибрати перше зображення / текстуру для вашого настрою, спробуйте уявити, що викликало б емоційний відгук.

Рада : Коли ви показуєте дошку настрою, мета полягає в тому, щоб люди відповідали словами «Відмінно» або «Хороші речі» зі справжньою реакцією. Дивіться виразу обличчя тих, кому ви це показуєте. Це дасть вам уявлення про те, чи виконує дошка свою роботу.

2. Переконайтеся, що дошки настрою працюють цілісно один з одним

Коли команда розробників відповідає за створення цілої стратегії дизайну продукту (всіх частин продукту), життєво важливо встановити чіткий напрямок для всіх дощок настрою, щоб вони працювали цілісно. Це допоможе створити міцну основу для вашого майбутнього дизайну, перш ніж ви почнете висувати пікселі. Дошки настрою, які працюють разом один з одним, допомагають дизайнерам створити загальну картину - усім стає очевидно, які емоції команда хоче передати в створюваному ними продукті.

Читайте також:  8 психологічних принципів, які подвоять ваші продажі

3. Настрої є інструментами для довідки; звертайтеся тільки до того, чого ви можете досягти

Коли ви показуєте дошки настрою, ви встановлюєте очікування. Коли зацікавлені сторони бачать поліровані дошки настрою, вони вважають, що остаточний дизайн матиме той же рівень майстерності. Якщо доставка сильно відрізняється від якості дошки настрою, ви ризикуєте втратити довіру клієнта. Не посилайтеся на те, що ви не здатні виконати, тому що це може привести вас до невдачі.

4. Подивіться за межі цифрового світу

Коли справа доходить до створення дощок настрою, занадто часто дизайнери шукають натхнення онлайн. Звичайно, Google може дати вам багато відмінних зображень, але це всього лише одне джерело.

Не обмежуйте себе цифровим носієм. Візьміть натхнення від природи. Якщо вам подобається фотографія, Використовуйте кольору з вашого улюбленого знімка в вашому дизайнерському продукті.

натхнення Зображення
настрій настрою

 

Паперова друк - ще один відмінний джерело натхнення - книги і журнали можуть стати джерелом цього ідеального образу.

паперовий прес

 

5. Куратор вашої колекції

Будьте обережні, щоб не помилитися: збирати занадто багато зображень / текстур на дошках настрою. Більше зображень не завжди краще. Чим більше зображень, тим менше ймовірність того, що люди зрозуміють інформацію. Чому? Тому що увагу користувача обмежена і відносно легко завалити людей занадто великою кількістю інформації. Інформаційне перевантаження робить повідомлення більш складним для з'ясування.

Основна мета використання дощок настрою не в тому, щоб розважити, а вирішити конкретну проблему. Ось чому не всі зображення і текстури заслуговують того, щоб бути на дошці настрою. Створюючи дошку настрою, думайте більше як куратор, а не як колекціонер. Коли я створюю дошку настрою, я поєдную до 1000 зображень, але включаю тільки 10 найпотужніших і послідовних візуальних посилань.

Порада: підготовка дощок настрою може бути дуже складною. Ви переглядаєте тисячі наочних прикладів, і в кінці дня ви можете зіткнутися з ситуацією, коли важко відокремити хороший приклад від поганого. Коли ви працюєте з величезною кількістю інформації, ви відчуваєте себе пригніченим. Ось чому так важливо мати момент розслаблення в процесі збору інформації.

Ось як це працює для мене:

  1. Збирайте зображення за кілька днів (скажімо 1000)
  2. Перемикайтеся на різні заняття і відпочивайте
  3. Видалити половину зображень з моєї колекції
  4. Повторіть кроки 2 і 3, поки у мене залишилося тільки 30-40 зображень
  5. Ретельно аналізуйте зображення і зберігайте тільки 1 відсоток від початкового набору

Мета полягає в тому, щоб мати зображення, Які допоможуть вам передати емоційне відчуття, яке є послідовним.

автомобіль Moodboard

Після об'єднання майже 1000 зображень я залишив тільки 10 найпотужніших і послідовних візуальних посилань на моїй дошці настроїв.

6. Виберіть правильний формат

Залежно від типу проекту, ви можете створити оффлайн або онлайн дошку настрою. Формати вимагають різних підходів.

Читайте також:  Як спроектувати упаковку для нового продукту

Автономний формат ідеальний, коли члени команди працюють в одному фізичному просторі, і можна особисто зустрітися з зацікавленими сторонами. Перевага автономного формату полягає в тому, що у вас є можливість описати, що ви маєте на увазі особисто. Клієнти можуть задавати питання і чути вашу думку.

Онлайн формат є єдино можливим варіантом, якщо у вас є повна або розподілена команда. В цьому випадку необхідно витратити додатковий час на те, щоб зробити дошку настрою зрозумілою для всіх членів команди, щоб отримати уявлення про наданої вами інформації без коментарів. Не соромтеся додавати кілька слів в дошку, щоб описати ідеї.

7. Виділіть ключове повідомлення

Незалежно від того, який формат ви виберете, важливо вибрати зображення (або зображення), Яке стане основою для вашого дизайну. Є простий трюк, який ви можете використовувати - грати з розмірами об'єктів, щоб направити погляд. Великі об'єкти (зображення / Текстури) привертають більше уваги, ніж маленькі. Менші об'єкти можуть доповнювати великі.

Використовуючи цей підхід, ви можете направити глядачів до найбільш важливих деталей вашого майбутнього дизайну, і вони будуть мати всю необхідну інформацію з першого погляду.

8. Зберіть кращі зображення / текстури з дощок настрою для майбутніх проектів

Настрій не повинно бути просто для смол. Подумайте про використання дощок настрою для ваших майбутніх проектів. Використовуйте Pinterest, щоб зберегти приклади. Перевага використання Pinterest полягає в тому, що ви можете розподіляти роботу по розділам на певних «дошках».

Кращі зображення / текстури з картону

 

Корисні цифрові інструменти для створення настрою

Саме чудове в настрої - це те, що вам не потрібно використовувати ніяких спеціальних інструментів. Все, що вам потрібно, це дошка в вашому робочому просторі. Але ви також можете використовувати цифрові інструменти, щоб спростити передачу ідей.

1. Pinterest

Pinterest є обов'язковим інструментом для дизайнерів. Pinterest дозволяє створювати дошки настрою, використовуючи ресурси з усього Інтернету. Pinterest також надає доступ до багатої колекції існуючих дощок для настрою - від кухонних ідей до високотехнологічних пристроїв. Доступ до всієї цієї інформації - відмінна можливість для дизайнерів знайти натхнення.

Пінтерест

 

2. Матборд

Матборд

Matboard надає доступ до колекції зображень, створених фотографами, режисерами і комерційними режисерами.

3. Канва

Канва

Canva - відмінний інструмент для створення дощок настрою онлайн. Він має редактор перетягування і дозволяє будь-якому створювати дивовижні дошки настрою в лічені хвилини. Canva також має бібліотеку зображень; ця функція може заощадити вам багато часу (не потрібно переглядати веб-сторінки, щоб знайти правильне зображення).

4. Evernote

Хоча більшість користувачів Evernote використовують додаток для нотаток, його можна використовувати для створення дощок настрою.

5. фреска

фреска

Фреска - відмінний інструмент, коли вам потрібно створити дошку настрою з командою. Mural створює загальне цифрове простір, в якому команди можуть спільно працювати над ідеями.

Висновок

Процес створення дощок настрою не повинен бути нудним. Це повинно бути весело. Кожному творчій людині потрібно натхнення, а створення дощок настрою може бути корисною звичкою для дизайнерів.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська