насичений чорний колір використовуваний в офсетного друку, дає дійсно щільний або глибокий чорний колір . Якщо на поверхні надрукувати з використанням 100% чорного, вони виглядають трохи сіруватими. Професійні дизайнери додають відсоток від інших кольорів друку до чорного, щоб створити так званий насичений або глибокий чорний колір .

Історія PostScript

Це також часто робиться для того, щоб чорний текст або прямокутники, які частково перекривають інші об'єкти, виглядають «більш чорними», ніж вони і є. Чорна смуга в прикладі нижче показує проблему.

Насичений чорний колір

Нижче наведено приклад з реального життя. Подивіться на волосся хлопця, які є сіруватими, де б вони не перекривали інші елементи. Іронія полягає в тому, що це зображення взято з обкладинки брошури для ознайомлення з графікою. Тренінг обіцяє навчити бізнес, як виявляти проблеми з якістю, і викладає відомий професор. Вважаю, він швидко виявив проблему, оскільки у всіх наступних брошурах з'явилася фіксована версія того ж графіка. насичений чорний колір

глибокий чорний відсутня

глибокий чорний відсутня

Як створити насичений чорний

  • Є багато формул для насиченого чорного. Досить популярний вибір складається з 40% блакитного, 40% пурпурового, 40% жовтого та, звичайно, 100% чорного. Багато людей залишають жовтий колір в цій суміші, оскільки він не сильно збільшує щільність чорного і може викликати проблеми з накопиченням і поширенням чорнила. З іншого боку, додавання жовтого кольору допомагає нейтралізувати відтінок. Насичений чорний колір
  • Інший популярний вибір Насичений чорний колір 60% блакитний, 40% пурпурний, 40% жовтий і 100% чорний. Це дає трохи більш нейтральний насичений чорний. Зверніть увагу, що, склавши ці відсотки, ви отримаєте 240%. Це максимальне покриття чорнила, про який більшість принтерів, який не будуть метушитися. Додавання більшої кількості кольору може викликати проблеми в пресі.
  • Досвідчені оператори адаптують суміш квітів до змісту сторінки. На сторінках, на яких багато прохолодних квітів, вони використовують холодний насичений чорний, який тільки додає блакитний до чорного (60C, 0M, 0Y, 100K). Цей мікс іноді називають синьо-чорним. На сторінках, що містять багато теплих коричневих кольорів, використовується теплий насичений чорний, який містить тільки пурпурний і жовтий (0C, 60M, 30Y, 100K).
  • У разі сумнівів: запитайте у дизайнерів друкарні АБЕТКА. Вони можуть порекомендувати свої Ваших уподобань, грунтуючись на своєму досвіді використання паперу, чорнила, лаків і друкарських машин, які вони використовують. Для більш жовтуватого паперу, використовуваної в газетному папері, вони, наприклад, можуть віддати перевагу трохи менше жовтої в суміші. Для деяких видів робіт вони можуть віддати перевагу друкувати чорний двічі (так званий подвійний удар або подвійний удар) замість використання насиченого чорного.

Щоденник. Виготовлення щоденників з індивідуальним дизайном.

На що звертати увагу.

  • Насичений чорний годі було використовувати для невеликих об'єктів, таких як текст (якщо це не текст в форматі плаката) або тонких ліній. Це зроблено, щоб уникнути труднощів реєстрації при друку. Загалом, використовуйте насичений чорний колір для об'єктів товщиною не менше 5 міліметрів. Насичений чорний колір
  • Важливо ніколи не використовувати «реєстраційний колір» для насиченого чорного. Друк квартир з 100% всіх кольорів - кошмар для операторів преси.
  • Якщо ви використовуєте опцію «Заповнення» в Photoshop і вибираєте «Чорний», це додає 100% всіх кольорів процесу до вибору зображення. Ви ніколи не повинні використовувати цю опцію меню.
Фотошоп залийте чорним

Фотошоп залийте чорним

  • Вищевказані правила застосовуються до офсетного друку. Для цифрового друку поведінку друку, а також управління RIP може бути різним.

Книги палітурка на пружину. Друкарня Азбука