Офсетний друк

Офсетний друк в друкарні АБЕТКА є основний напрямок.

Паперові видання не зникли в епоху електронних носіїв інформації. Брошури, журнали, календарі, журнали та інший роздатковий матеріал, надрукований на гарному папері офсетним способом, мають привабливий зовнішній вигляд.

Друкарня "Абетка"Пропонує високоякісну друковану продукцію, виготовлену на сучасному поліграфічному обладнанні. Тут можна замовити повний цикл виробництва. фахівці друкарні "Абетка"Допоможуть з дизайном, підбором графічних зображень і виготовлять макет готового друкованого продукту.

          Перелік продукції, що виготовляється. Офсетний друк.

Наша друкарня виготовляє наступну продукцію:

  1. Книги, журнали, каталоги; мінімальна партія 300 примірників. Виробляємо якісний друк офсетним способом, переплітаємо в жорсткі і м'які обкладинки.
  2. Індивідуальні блоки щоденників, планингов; - 300 штук, але для щоденників з логотипом компанії краще замовляти 500 штук.
  3. Календарі, папки на кільцях; 300 - 500 штук.
  4. Вирубні картонні папки; від 500 штук.
  5. Листівки та флаєри; 2000 - 5000 штук.

Це далеко не повний перелік продукції. На сайті нашої компанії представлена ​​докладна інформація про послуги і товари. Крім типових завдань друку, друкарня виготовляє подарункові футляри для книг і іншу продукцію. Якісна і барвиста друкована продукція дає повне уявлення про Вашу компанію. Замовляючи таку продукцію в друкарні "Абетка"Ви звертаєтеся до професіоналів.

          Переваги компанії "Азбука"

Наше підприємство вже давно надає послуги офсетний друк. За роки роботи друкарня придбала цілий ряд незаперечних переваг:

  1. оперативність; вже через 24 години після звернення, продукція буде виготовлена, упакована і відправлена ​​Вам.
  2. якість; власне високотехнологічне обладнання дозволяє друк якісну продукцію з максимальною передачею кольору.
  3. послуги; тут можна замовити палітурка, ламінування і багато інших послуг.
  4. формат; друкарня виробляє друк формату А2, А3 і А4. Формат вибирає замовник. При необхідності, можна виконати друковану продукцію будь-якого розміру.

персонал друкарні "Абетка"- це професіонали своєї справи. Кожен працівник періодично проходить навчання у кращих фахівців України та світу. Для оформлення замовлення ви можете відвідати наш офіс за адресою: м Київ, вул. Кирилівська, 19-21 (Поділ).

ВИБІР ДРУКУ: ЦИФРОВИЙ ДРУК ПРОТИ офсетним друком

 

Русский Українська