Проблеми друку книг

Багато в чому краса книги залежить від того, наскільки добре файл рукописи був підготовлений до того, як книга вийшла в друк.

Якщо ви хочете, щоб ваша друкована книга виглядала професійно, уникайте наступних поширених помилок:

1. Шрифти не вбудовані. Безумовно, пропущені шрифти є найбільш поширеною причиною затримки друку проектів. Будь ласка, не забудьте вкласти ваші шрифти в ваш файл PDF.

2. Номери сторінок знаходяться на одній стороні сторінки. Пам'ятайте, що парні номери сторінок на лівій стороні сторінки повинні бути на лівій стороні сторінки, а непарні номери сторінок на правій стороні сторінки повинні бути на правій стороні сторінки. (Звичайно, вам не доведеться турбуватися про це, якщо ви центріруете номера своїх сторінок.)

3. Дозвіл зображення занадто низька або надається в RGB замість CMYK. Не забувайте: зображення повинні мати дозвіл 300 DPI, а колір повинен бути перетворений в CMYk.

4. Недостатні поля (відступи). Не забудьте налаштувати поля після настройки розміру сторінки.
Якщо ми говоримо про внутрішніх сторінках, то обрізні поля повинні бути по 5 мм. Відступ тексту від краю 20 мм.

5. Неправильний розмір корінця в файл обкладинки. Кожній книзі потрібен корінець! Для того щоб визначити корінець книги, необхідно зібрати 1 блок і поміряти його висоту. Перед початком виготовлення обкладинки, проконсультуйтеся у фахівців друкарні.

Русский Українська