Проблеми друку листівок.

Назад до Записи

Проблеми друку листівок.

Проблеми друку листівок п'ять найгірших помилок і як їх виправити

Друк флаєрів надзвичайно рентабельна, і доведено, що вони збільшують продажу. Може бути, тому вони є одними з найбільш популярних продуктів, які ми поставляємо на azbyka.com.ua. Однак листівок існує безліч, і всі вони змагаються за увагу Ваших клієнтів. Хоча Ви можете бути впевнені, що будь-яка листівка, буде ідеально надрукований на кращих друкованих машинах і на папері вищої якості. Важливо, щоб Ваші зображення и дизайн були однаково професійними. Коли ви зосереджуєтесь на друку листівок, легко випустити з уваги помилку в оформленні, але якщо Ви уникнете гірших помилок, то роздрукований флаєр буде гарантований. з

Друк листівки для розвитку Вашого бренду.

1. Зображення низької якості. Проблеми друку листівок. 

Розмиті або піксельні зображення зроблять навіть самий добре оформлений флаєр дешевим і непрофесійним. Якщо ви помістіть зображення, збільшене в порівнянні з початковим розміром, якість постраждає. На екрані він може добре виглядати, але на печатці буде погано.

Виправлення: використовуйте тільки зображення з високою роздільною здатністю. Це означає, що вони повинні мати дозвіл не менше 300 dpi в тому розмірі, в якому вони відображаються на зображенні.

2. Погана орфографія і граматика. Проблеми друку листівок. 

Це здається очевидним, але легко зробити граматичну помилку і ще простіше пропустити текстові помилки, коли ви дивитеся на загальну картину. І ніхто не поставиться до вашого флаєром серйозно, якщо ви неправильно написали слово або використовували погану граматику.

виправлення: завжди пропонуйте іншим перевіряти вашу листівку на наявність орфографічних і граматичних помилок, перш ніж відправляти ілюстрацію на друк. Дуже легко пропустити навіть очевидні помилки, якщо ви годинами переглядаєте твір мистецтва. Кілька свіжих пар очей безцінні, особливо якщо орфографія і граматика не є вашими сильними сторонами.

3. Погана якість друку або паперу. Проблеми друку листівок. 

Якщо ваш флаєр виглядає або здається дешевим або непрофесійним, ваш бізнес або повідомлення втратять довіру.

Читайте також:  Що таке програмна реклама? Важливість і типи

Виправлення: використовуйте тільки перевірені друкарні для друку листівок. В Абетці наші друкарські машини дозволяють отримувати насичені, яскраві кольори і різкі, чіткі зображення. Ми друкуємо тільки на високоякісної, переробленої і елітної папері вищої якості.

4. Занадто багато інформації.  

Друк флаєрів - відмінний спосіб донести свій бренд або послання до громадськості або інших підприємств, але мета флаєра - привернути увагу; не продавати відразу всі свої товари або послуги. Якщо ваш флаєр занадто захаращений, ніхто не потрудиться його прочитати.

виправлення: Будьте простіше. Помітний заголовок, пропонував або одна або дві привертають увагу маркери з одним відмінним зображенням завжди будуть більш ефективними, ніж флаєр, набитий текстом і зображеннями.

5. Ні контактних даних.

Дивно легко настільки захопитися процесом проектування, що ви забуваєте додати контактні дані. Плакати іноді працюють як тизерну кампанії, але люди будуть бачити їх багато разів, тоді як ваш флаєр можна побачити тільки один раз, перш ніж його викинуть.

виправлення: завжди вказуйте контактну інформацію, навіть якщо це тільки веб-сторінка або сторінка в соціальних мережах, щоб люди могли підкріпити свої інтереси дією.

 Азбука має більш ніж 20-річний досвід друку листівок та інших маркетингових продуктів і є Вашим ідеальним партнером в області друку.  

 

Розвивайте свій бізнес з нашими стартовими наборами для бізнесу.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська