Основна друкована продукція в 2021 році.

Назад до Записи

Основна друкована продукція в 2021 році.

У новому році з'являться нові можливості вразити Ваших клієнтів і співробітників друкованою продукцією. Будь то маркетингові матеріали, такі як листівки або брошури, Сувеніри або вивіски. Ось п'ять елементів для друку, якими можна скористатися в 2021 році

Економія бюджету на друку.

Віконна графіка. Основна друкована продукція в 2021 році.

Оскільки ситуація з COVID-19 змінюється день у день, підприємствам доводиться відповідно коригувати робочі години та політику своїх магазинів. Тримайте своїх клієнтів в курсі найостанніших годин і політик за допомогою віконної графіки, яку вони можуть легко помітити при вході в в Ваш заклад. Віконна графіка також є відмінним способом рекламувати спеціальні заходи, просувати розпродажі і рекламні акції або навіть змінювати свій зовнішній вигляд для поточного сезону або майбутніх свят.

Як просувати свій бізнес на виставках?

Календарі.   Основна друкована продукція в 2021 році.

Основна друкована продукція в 2021 році.

Хто не любить хороші подарунки? Покажіть своїм постійним клієнтам, що Ви їх цінуєте. Коли покупець бачить Ваш календар кожен місяць на рік, ваш бренд стає для нього більш запам'ятовується. А коли Ваші співробітники виставляють ваш календар за своїм столом або вдома, це сприяє більшому враженню про ваш бренд.

Флаєра. Основна друкована продукція в 2021 році.

Новий рік, новинки в рекламі! Листівки - це простий спосіб поширити інформацію про нові акції, продукти, послуги та багато іншого на новий рік. Ці популярні друковані вироби можна розмістити на прилавках, щоб покупці могли взяти їх, якщо їхня інформація привернула їхню увагу, їх можна помістити в пакети, що містять замовлення на винос, доставку або покупки в магазині, або їх можна роздати за межами вашого закладу. пробудити інтерес перехожих.

Читайте також:  Як залучити потенційних клієнтів за допомогою кампаній в соціальних мережах

Виробництво листівок. Отримайте максимум від своєї реклами.

Брошури. Основна друкована продукція в 2021 році.

Якщо ваша компанія планує відвідувати конгреси або виставки в цьому році, Вам будуть потрібні брошури. Наші дизайнери будуть працювати з Вами, щоб створити естетично приємну і інформативну брошуру, яка зробить відмінне перше враження і дозволить потенційним клієнтам або покупцям точно знати, чим займається ваш бізнес! Дозвольте нам допомогти вам зробити краще перше враження на ваших заходах за допомогою красивих індивідуальних брошур.

Дверні вішалки. Хенгери.

Незалежно від того, переїхали ви в новий офіс або у Вас є нові товари або послуги, дверні вішалки - відмінний спосіб привернути увагу клієнтів, що знаходяться в безпосередній близькості від вас. Дверні вішалки ефективні, тому що більшість одержувачів піднімають їх і відразу ж дивляться на них, коли вони входять або виходять з дому.

Це лише деякі з матеріалів, які ми можемо вам допомогти роздрукувати. Зверніться в друкарню Абетка за вашими поліграфічними послугами в 2021 році!

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська