Друк на пакетах

Друк на пакетах. компанія «АБЕТКА»Пропонує швидкий і якісний друк на п / е пакетах будь-якої складності за доступними і прийнятними цінами.

Дуже часто компанії замовляють друк на пакетах. Багато фірмиіспользуют цей хитрий хід, щоб клієнти якомога частіше бачили перед собою лого. Крім того, це мало витратний спосіб зробити більш впізнаваною торгову марку, заклад, магазин. За статистикою, пакети з логотипом є більш ефективною рекламою, ніж великі плакати або бігборди.

Замовити друк на пакетах

компанія «АБЕТКА»Пропонує купити поліетиленові пакети з нанесення. При друку на пакетах використовується тільки якісні і перевірені витратні матеріали від закордонних виробників, завдяки чому зображення виходить соковитим і барвистим. Міцний матеріал і ущільнені ручки дозволяють такі пакети використовувати не один раз, при цьому ні малюнок, ні текст не втратять свій естетичний вигляд.

У компанії «Абетка»Можна купити пакети з логотипом типу« майка »і« банан ».

Завдяки розширюється бічним складкам «майки» - затребувані і місткі. Їх унікальність полягає в тому, що, незважаючи на свою тонкість, вони здатні витримувати велику вагу і бути стійкими до розтягування. Ручки виготовляються з щільного поліетилену, тому не потребують ущільненні. Головними плюсами є:

  • низька вартість;
  • надійність і міцність;
  • практичним;
  • місткість.

Найчастіше такий тип використовують продуктові та інші магазини.

Пакети під нанесення типу «банан» відрізняються наявністю врізних ручок, які вимагають додаткового посилення. Вони виглядають більш презентабельно і є зручними у використанні. Часто такий формат використовують на конференціях, ярмарках, виставках та інших масових заходах для роздачі рекламного матеріалу і мелкогабаритной сувенірної продукції.

Основні розміри пакетів

Поліетиленові пакети типу «банан»: 20х30 см., 30х40 см., 40х50 см. Кольори: білий, червоний, жовтий, синій, зелений.

Поліетиленові пакети типу «майка»: 30х50 см., 36х57 см., 40х60 см. Колір: білий.

Паперові пакети: 15х20х8 см., 24х32х10 см., 15х20х8 см., 33х42х16 см. Колір: білий і бурий

компанія «АБЕТКА»Виробляє друк на пакетах в будь-якій кількості і на різних розмірах. У своїй діяльності наші фахівці використовують метод шовкотрафарету (від 500 до 5000 шт.) Та флексодруку (більше 5000 шт.). Деталі й ціни пакетів з логотипом уточнюйте за тел. (050) 4620245 або E-mail: zakaz@azbyka.com.ua. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Русский Українська