Палітурні матеріали для обкладинок і коробок.

"Зустрічають по обкладинці". Палітурні матеріали

Друкарня Абетка має те, що Вам потрібно. Наша колекція матеріалів для обкладинок відмінно підходять для журналів, обкладинок книг, Розкішної упаковки.

DEFFE

deffi Палітурні матеріал

EFALIN

щоденник ефалін

NEBRASKA

nebraska щоденник

ДВАЛЯ

Twill щоденник

DAINEL ORIGINAL SG, "SEF"

Палітурні матеріал замша

Vivella

vivella щоденник

BN INTERNATIONAL BV

балакрон компанія

Палітурні матеріали або книжкова тканину - це традиційна обкладинка для книг, Зазвичай зроблена з 100% натуральної віскози. Тканина - відмінний вибір завдяки своїй фактурі і класичного вигляду. Палітурні матеріал також може бути водостійкою, чим вищий вміст пластика, тим вище водонепроникність тканини.

Чому книжкова тканину?

Залежно від вашого вибору тканинна книга може бути адаптована для інтелектуальної бібліотеки або завантаженого офісу. Палітурні матеріали можуть використовуватися для записних книжок у твердій палітурці, скріпленні на клей, кільцевому. Тканинний чохол зазвичай виготовляється з бавовни, але також може виготовлятися з таких тканин, як шовк, полотно, оксамит або льон.

Палітурні матеріали зразки

Палітурні матеріали або книжкова тканину

Коротка історія книжкової тканини. Палітурні матеріали

Згідно з книгою Джона Картера «Витоки тканинного палітурки видавців», палітурна справа з тканинними палітурками може бути вперше простежено видавцем Вільямом Пикерингом в 1821 році. До появи тканини альтернативою була шкіра, картон і папір. Тканина була задумана як проміжна ланка між ними, пропонуючи настільки ж міцний і розкішний варіант шкіри, в той же час будучи доступною альтернативою дошці. Тканинний палітурка почався в Німеччині та Англії і залишався єдиними європейськими країнами, які робили це до 20 століття. Палітурні матеріали

Історично склалося так, що коли друк все ще проводилася вручну (між 1455-1800 рр.), Обкладинка і палітурка книги, а також її вартість залишалися дуже високі. Розвиток технологій означало, що друк стала дешевше, а книги стали більш доступними для широкого загалу.

Картер заявляє, що використання тканини як палітурного матеріалу для книг було «одним з найважливіших і плідних подій у всій історії книжкової структури та видавничої практики». Однак спочатку шкіра як і раніше використовувалася в якості матеріалу для обкладинок, оскільки книжкова тканину розглядалася як паперова обкладинка, тимчасова і підлягає заміні. Навпаки, він добре продавався за ціною і, таким чином, став дуже популярним, довівши, що з часом він буде довговічним. Друкарні та видавництва також виявили, що на тканинних обкладинках було набагато простіше друкувати, що виявилося дешевше, ніж виготовлення шкіряних обкладинок за індивідуальним замовленням, що було занадто багато роботи і займало багато часу. Палітурні матеріали
До 1859 книжкова тканину утвердилася.

Друк книг

Упаковка

АБЕТКА