Друк брошур

при

Друк брошур є флагманом рекламних матеріалів і одним з найбільш ефективних маркетингових інструментів. Брошури - дешевий і ефективний спосіб розповісти про своє бізнесі. Люди часто недооцінюють силу хороших друкованих маркетингових матеріалів в сьогоднішньому переважно цифровому суспільстві, але насправді хороша брошура - один з найбільш важливих інструментів, які Ви можете мати для створення міцної репутації і створення всебічної маркетингової кампанії з мінімальними ресурсами. .

При цьому наші послуги з друку брошур не мають собі рівних, коли справа стосується якості і ціни, так само ми надаємо Вам красиву, високопрофесійну друк брошур за індивідуальним замовленням, відповідні Вашим стандартам і специфікаціям.

Наші брошури доступні в стандартних і нестандартних розмірах і ми пропонуємо безліч варіантів складання, від простого складання вдвічі до більш складного складання втричі або гармошкою. Ви можете вибрати один з безлічі варіантів паперу:

некрейдований папір вагою 80 гр / кв.м,
глянцевий папір 90-250 гр / кв.м. ,
матовий папір, глянцевий і матовий картон.

розміри паперу

Прагнучи надати Вам зразкові послуги з друк брошур онлайн, ми зробили це абсолютно безпроблемним. Для початку все, що Вам потрібно зробити, це відправити дизайн своєю брошури  на наш e-mail zakaz@azbyka.com.ua і ввести свою специфікації. Наші фахівці виправлять будь-які помилки або проблеми з дизайном без попередньої оплати.

Для вашої зручності ми гарантуємо швидке виконання друку - від 1 до 3 робочих днів.

Читайте так же: Як скласти брошуру або листівку?

Варіанти друк брошур:

  • Повнокольоровий друк з обох сторін
  • множинний вибір паперу
  • Знижки на великі тиражі
  • Доступні різні варіанти складання брошур

 

книги в твердій палітурці на нитку

Книги м'яка обкладинка

М'яка палітурка книги КШС

Книги палітурка на пружину

зображення заповнювача
Русский Українська