Друк фірмових бланків - основні поради щодо створення.

Назад до Записи
Друк фірмових бланків

Друк фірмових бланків - основні поради щодо створення.

Друк фірмових бланків раніше широко використовується і мають величезне значення для більшості підприємств. Багатьом клієнтам подобається і навіть залежить від письмової кореспонденції. Письмові або підписані листи також додають індивідуальності спілкуванню або ділових операцій. Оскільки вони несуть ваш бренд, Вони також рекламують ваш бізнес. Ось чому ви завжди повинні ретельно продумувати дизайн своїх друкованих бланків.

Вся справа в деталях. Друк фірмових бланків.

Це може здатися очевидним, але не захоплюйтеся створенням відмінного бланка настільки, щоб забути про головне. Назва компанії, адреса, контактні дані, включаючи електронну пошту і веб-адреса, абсолютно необхідні, як і ваш логотип. Деякі компанії включають адреси соціальних мереж, наприклад Twitter або Facebook, але стежте за тим, щоб ваш друкований бланк не виглядав захаращені. Його основне призначення - служити рамкою для утримання вашого листа.

Друк флаєрів. Друкарня Азбука.

 

Використовуйте хороший дизайн і художню програму. Друк фірмових бланків.

Запитайте будь-якого дизайнера, і він скаже, що може легко виявити все, що створено з використанням таких платформ, як Word або Pages. Такі програми, як Indesign і Illustrator, були спеціально створені для дизайну і забезпечують більшу гнучкість як для шрифтів, так і для графіки. У будь-якого хорошого онлайн-принтера є завантажуються шаблони, які ви можете використовувати для своїх робіт, щоб ви знали, що те, що ви ставите, буде готове до друку.

 

Тримайте свій бренд послідовним. Друк фірмових бланків.

Ваш логотип и фірмовий стиль так само важливі на друкованому бланку, як і на будь-якому маркетинговому матеріалі. Ваш бренд повинен бути легко впізнаваним, але не владним. Компліменти повинні відображати ті ж деталі і дизайн, Що і ваш фірмовий бланк, І обидва вони повинні ідеально підходити до дизайну вашої візитної картки.

Читайте також:  Успіх Coca-Cola в соціальних мережах

 

Використовуйте векторні логотипи. Друк фірмових бланків.

Логотипи або інша графіка повинні бути в векторному форматі. Файли Photoshop у високій роздільній здатності (300 точок на дюйм при роздрукованому розмірі) підійдуть, але векторні зображення або штрихові зображення завжди будуть виглядати більш різкими.

 

Подумайте про додатковому аркуші

Якщо частина вашої кореспонденції матиме довжину більше однієї сторінки, роздрукуйте додаткові аркуші. На вашому фірмовому бланку не повинно бути необхідних деталей, але вони повинні мати однаковий дизайн, Зовнішній вигляд і відчуття. Набагато краще використовувати листи продовження, ніж порожні сторінки, і ніколи більше не використовуйте бланк для другої сторінки.

Картки для зустрічей.

Абетка здійснює друк і доставку фірмових бланків по всій Україні. Багато нові малі і середні підприємства використовують наші стартові пакети для бізнесу, Які містять фірмові бланки, Флаєра та візитки. Зазвичай ми друкуємо фірмові бланки на крейдованого паперу преміум-класу щільністю 120 г / м2; яскрава, чиста поверхня, яка дійсно демонструє якість наших друкованих машин.

Рекламні листівки для Вашого бізнесу.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська