Друк флаєрів. Друкарня Азбука.

Назад до Записи
Друк флаєрів. надрукувати листівки

Друк флаєрів. Друкарня Азбука.

Друк флаєрів настільки ж ефективно, як і доступні за ціною, і Ви дійсно можете добитися від них максимального ефекту, якщо скористаєтеся кількома перевіреними методами, коли справа доходить до дизайну флаєрів.

Друковані листівки існують стільки, скільки ми себе пам'ятаємо. Це тому, що друк листівок економічна. Листівки також дуже легко адаптуються, і вони працюють. Якщо ви думаєте про друк флаєрів, Ви можете слідувати декільком перевіреним методам дизайну. Подивіться нижче і дізнайтеся, як наші поради по дизайну флаєрів можуть допомогти Вам досягти бажаних результатів.

Поліграфія для виставки. Сім кроків до успіху

1. Привертає увагу - НЕГАЙНО!

Знаємо, знаємо. Звучить очевидно, чи не так? Однак правда в тому, що ми бачимо так багато плакатів, листівок та іншої реклами, що потрібно щось дійсно особливе, щоб привернути нашу увагу. Подумайте про те плакаті, який утримував ваш погляд і повернув голову, або про флаєрі, який ви зупинилися, щоб подивитися і покласти в кишеню. Що в них відрізнялося? Використовуйте дотепний або провокаційний заголовок, унікальне зображення або контрастні кольори, щоб допомогти вашому флаєром піднятися над рекламної балаканиною.

2. Розкажіть людям, що в вас такого хорошого.

Рекламодавці знають, що для того, щоб будь-яка кампанія спрацювала, їм потрібно відповісти на одне головне питання для споживачів: «Що ви можете зробити для мене?» Переконайтеся, що у вашому флаєрі згадуються переваги використання вашого бізнесу. Ви просите людей не тільки купувати у вас, але і вибирати вас серед конкурентів, тому поясніть їм, чому вони повинні це робити.

3. Говоріть коротко, швидко і прямо.

При розробці ілюстрацій і написанні тексту для вашого друкованого флаєра пам'ятайте, що його мета - передати ефектне повідомлення, яке легко запам'ятати. Флаєри - не місце для розмов про ваш бізнес або його історії. Відразу переходьте до справи, щоб отримати максимум задоволення від флаєра.

4. Зробіть ставку на брендинг.

Кожен маркетинговий елемент - від наклейок, листівок і листівок до плакатів або навіть канцелярського приладдя - дає можливість розвивати ваш бренд. Чим більше людей бачать ваше ім'я і логотип, тим більше довіри до вашого бізнесу.

5. Не забувайте чіткий заклик до дії.

Знову ж таки, це здається очевидним, але багато листівки не роз'яснюють, що вони хочуть від читача, крім читання листівок. Перш ніж відправляти флаєр або буклет для друку, переконайтеся, що в ньому є чіткі контактні дані і заклик до дії, наприклад «Зателефонуйте зараз» або «Відвідайте наш магазин сьогодні». Простіше кажучи, люди з набагато більшою ймовірністю зв'яжуться з вами або підуть в магазин або заклад, якщо ви їм про це скажете, а не просто повідомлять їм, де це знаходиться.

У друкарні Азбука ми пропонуємо професійну друк флаєрів по відмінним цінами для наших бізнес-клієнтів. Все, від листівок до каталогів, можна доставити в потрібне місце і в будь-який час - навіть на наступний день. Ми використовуємо провідні на ринку друкарські машини для всієї вашої друкованої реклами. Наша якість і наші ціни гарантовано будуть кращими, які ви знайдете в Інтернеті

Дизайн - це маркетинг

Читайте також:  Підвищення статусу бренду за допомогою брендованих речей

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська