Друк і виготовлення календарів

Якість ніколи не буває випадковим; це завжди результат високого прагнення, щирих зусиль, розумного керівництва і вмілого виконання.

Календар - це діаграма, що показує систему організації, Що об'єднує дні, тижні, місяці або роки рекламних, соціальних, релігійних або адміністративних цілей. Календар дозволяє відстежувати дні, щоб запланувати зустрічі зустрічей і подій. Більшість календарів розроблені з урахуванням руху сонця і місяця.

Друк і виготовлення календарів це певне відображення розвитку поліграфічних технологій і тенденцій в рекламному світі. Якісний друк і виготовлення календарів дуже важливе і серйозне захід. Ваш календар протягом року буде висіти і нагадувати про Вас. І на скільки ви серйозно і відповідально до цього поставитеся, на стільки ви і отримаєте і віддачу. Тут все дуже взаємно і пропорційно. Відразу хотілося б відзначити, що вкладення в друк і виготовлення календарів відносно не великі.

У гонитвою за чимось особливим, варто не забувати, що календар, перш за все повинен бути зручним.

 

  • Важливих два параметри:
  • Календарна продукція повинна бути красивою;
  • Календарі повинні бути зручними.

Існує кілька підходів.

 

  1. Всі друкують і ми надрукуємо. Потрібно щось подарувати.
  2. Потрібно всіх здивувати. Максимального формату, дуже щільною, дорогому папері. Великий і важкий. Куди ж його повісити (займає дуже багато місця). Канцелярська кнопочка або маленький гвоздик не витримає. По центру стіни потрібно вбити щось серйозне. Дуже шкода стіну псувати. Та й користуватися не дуже зручно.
  3. Просто для продажу. Мінімальна собівартість. Єдина мета продаж.

 

Календар повинен бути красивим і зручним.

Гарний календар радує погляд, а якщо він ще й зручний у використанні, то він стає незамінним помічником.

Напередодні нового року багато дарують календарі. Але на стіні буде висіти найкрасивіший і самий зручний. Дуже шкода по закінченню року прибирати такий календар.

 

У друкарні АЗБУКА можна замовити друк і виготовлення календарів за досить скромний бюджет.

На сьогоднішній день календарі будь-якого типу з логотипом компанії і в фірмових кольорах є найбільш ефективним інструментом будь-якої рекламної кампанії. Фахівці-маркетологи і маркетологи не уявляють собі проведення новорічної кампанії без включення цього виробу - найкращого пропонованого сьогодні поліграфічної галуззю.

Основна відмінність календарної продукції від інших видів рекламної продукції - тривалий термін використання. Рівно рік календар буде висіти у кінцевого споживача, рекламуючи щодня компанію, підприємство-виробник, або продукцію.

Щороку величезна кількість фірм замовляють для своїх потреб і рекламних цілей різноманітні календарі, і наша друкарня готова виконати друк будь-календарної продукції.

Для того щоб календар з логотипами став по-справжньому носієм інформації і ефективним рекламним засобом, він повинен бути виконаний у високій якості - з незвичайним дизайном, з цікавими креативними ідеями, і, звичайно ж, відмінно видрукуваний.

Тільки унікальний виріб зможе зайняти своє місце в офісі, квартирі, навіть у вітринах магазинів. Макети календарів в нашій друкарні розробляють професійні дизайнери, друкують їх друкарі з великим досвідом на сучасному обладнанні.

Крім того, що виготовлення настільних календарів, або настінних виробів призначене для реклами, вдало виконані календарі можуть стати прикрасою приміщень, будь то офіс, адміністративна будівля, або житлова кімната. І недооцінити художню цінність календарів, означає витратити сили і засоби даремно. В якості реклами календарі не мають собі рівних, вони незамінні, оскільки не просто «існують» протягом року, а щодня нагадують про компанії і товари.

«АБЕТКА»- це друкарня в якій, друк і виготовлення календарів всіх видів, книг в твердій палітурці, блокнотів, брошур - будь-якої друкованої продукції, виконується з дуже високою якістю, оскільки ми цінуємо і поважаємо клієнтів, піклуємося про збереження свого іміджу професіоналів.

Русский Українська