Виготовлення квартальних календарів

Квартальний календар на наш погляд найзручніший вид настінного календаря. Календарна сітка складається з трьох блоків (трьох місяців). Найчастіше:

 

  • перший блок - місяць який пройшов;
  • другий блок - поточний місяць;
  • третій блок - майбутній місяць;

Квартальний календар роблять на одній або трьох пружинах. Для зручності на календар надягають курсор, який виділяє поточний день. У топ встановлюють спеціальне металеве кільце (кільце пікколо). Це кільце призначене для кріплення календаря на стіну.

Календар можна замовити від одного примірника

Квартальний календар, Виготовлення якого вважається одним з найбільш затребуваних видів друкованої продукції, як і офсетний друк журналів, випуск блокнотів, можна зустріти, як в офісах, так і в квартирах. Важливою перевагою даної друкованої продукції для використання є те, що в поле зору людини постійно виявляються одночасно 3 місяці. Велике вільне поле дозволяє робити записи, що зробило календарі найбільш популярним виробом для ділових людей.

 

Зручний календар з гарним дизайном ідеальний рекламний інструмент.

На календарі вгорі розташовується постер, на якому розміщують інформацію і зображення. Дизайн квартального друкованого календаря повинен бути ретельно продуманий, щоб не стати нав'язливим і дратівливим фактором, оскільки календар завжди на виду протягом року. Він несе дві функції - інформаційну і декоративну.

Друкарня «АБЕТКА» пропонує виготовлення квартальних календарів в базових виконаннях кількох видів - скріплення однієї або трьома пружинами, наявність одного або трьох полів для друку.

Стандартний комплект календарного вироби складається з блоку запечатаних листів з календарної сіткою (3 місяці) і зображенням, друк постера, підкладок, пікколо (металеве або пластикове кільце), курсор. Ми виконуємо також виготовлення квартальних календарів на замовлення, ламінування постера і тиснення металічною фольгою.

 

 

Русский Українська