Виготовлення настільний перекидних календарів

Ви шукаєте символічні, але досить хороші корпоративні подарунки? Друк настільних перекидний календарів - це відмінний подарунковий сувенір для клієнтів, партнерів і співробітників. За допомогою настільного перекидного календаря ви вирішите дві основні задачі, по-перше, це прекрасний сувенір і подарунок до свята, який буде підтримувати ваш імідж і прикрашати кожен робочий стіл вашої компанії і компанії партнерів і клієнтів, а по-друге, це ефективний рекламний продукт , завдяки якому вся важлива інформація буде перед очима клієнтів і партнерів протягом цілого року.

За допомогою дизайнерських рішень настільний перекидний календар можна зробити дуже красивим. Перекидний настільний календар будиночок дозволяє створити більш інформативний і цікавий дизайн, Так як на таких виробах є достатньо місця, як для розміщення текстів, так і фото або картинок, логотипів і малюнків.

Перекидний настільний календар будиночок. Більш складний варіант календаря. Складається з підкладки (підстава), яке друкується на щільному папері або картоні. І перекидного блоку. Стандартне розміщення передбачає сітку календаря на місяць на сторінках, що супроводжується зображеннями компанії, пропонованих товарів, текстами про діяльність і адресами. Перекидний блок зазвичай складається:

 

  • Титульний аркуш + шість двосторонній листів. З кожного боку окремий місяць;
  • Шість двосторонній листів. З кожного боку окремий місяць;
  • Титульний аркуш + дванадцять листів. Кожен лист, це окремий місяць;
  • Дванадцять листів. Кожен лист, це окремий місяць;

Наноситься три биговки (спеціальні поглиблення для згину). Зверху календар скріплюється пружиною. Перекидний блок і підкладка.

Блок може бути:

  •  200х95 мм.
  • 200х140 мм.

Як правило, виготовлення настільних перекидних календарів будиночків можливо будь-яких розмірів. Але економічно вигідніше прив'язувати розмір календаря до стандартних розмірів паперу. Тому існує кілька найбільш популярних варіантів, в залежності від способу друку. Наприклад на форматі 420х297м (А3) Уміщається шість листочків 200х95 мм., Або чотири 200х140 мм.

 

 

 

 

Варіанти перекидних календарів на стіл
Русский Українська