КАЛЕНДАР БУДИНОЧОК. Настільний календар будиночок часто просто необхідний для роботи. Не завжди є можливість повісити на стіну квартальний або настінний перекидний календар. А часто просто шкода псувати стіну новим отвором.

Такий вид календаря досить бюджетний і по справжньому робочий календар. Для користування в офісах, в кабінетах найзручнішим видом календарної продукції вважаються календарі у вигляді «будиночків».

За допомогою дизайнерських рішень настільний перекидний календар можна зробити дуже красивим. Перекидний настільний календар будиночок дозволяє створити більш інформативний і цікавий дизайн, Так як на таких виробах є достатньо місця, як для розміщення текстів, так і фото або картинок, логотипів і малюнків.

Настільний календар - самий бюджетний і дуже зручний календар. Стандартне розміщення передбачає сітку календаря на рік, що супроводжується зображеннями компанії, пропонованих товарів, текстами про діяльність і адресами. Друкується на щільному папері або картоні. Наноситься чотири биговки (спеціальні поглиблення для згину). Скріплюється в одному місці, або клеєм, або спеціальними замками.

Варіанти перекидних календарів на стіл

Друкарня АБЕТКА

Ціни на календарі настільні (будиночок).

Друк / Тираж250500100025005000
4+02640396055001260015600
календар настільний будиночок

Розмір в розгорнутому вигляді 210х300 мм.
Друк 4 + 0 (одностороння кольорова).
Фігурна висічка за шаблоном.
Щільність паперу 300 гр / кв.м.
КАЛЕНДАР БУДИНОЧОК до Нового року