Календарі-піраміди - прості, але ефективні, можуть значно підвищити впізнаваність вашого бренду у довгостроковій перспективі. Вони, є одним з рекламних товарів, які мають найдовший термін служби, тому що вони зберігаються і використовуються протягом року, підтримуючи ваш бізнес в актуальному стані і в умах потенційних і існуючих клієнтів. Розміщення на столі, вони дійсно можуть запропонувати одержувачам щось професійне і дуже цінне. Багато компаній вклали багато грошей у великі і продумані маркетингові кампанії, часто забуваючи, наскільки потужними можуть бути прості предмети, такі як ручки, блокноти і календарі. Замовляючи у нас, ви можете повністю адаптувати свій календарний замовлення на наступний рік.

Календарі-піраміди зазвичай розміщуються на столі, тому ви можете створити відповідний дизайн з тонким брендингом, який гарантує, що Ваш бізнес стане першим вибором, якщо користувач календаря шукає продукт або послугу, які ви продаєте. Їх можна використовувати не тільки як роздачу, але і в якості винагороди постійним клієнтам, презентуючи їх під Різдво в наступаючому році. Ви навіть можете надрукувати важливі дати або нагадування в своїх календарях, щоб нагадувати людям про важливі дати, таких як щорічні семінари, рекламні акції або свята. Ви дійсно можете проявити творчий підхід до своїх календарів і використовувати їх, щоб відобразити свій бренд і корпоративні кольори.

Коли ви розмістите замовлення у нас, ваш календар у формі піраміди буде відправлений вам в плоскій упаковці, і його легко зібрати в форму піраміди, що дозволяє розмістити його окремо на будь-якій плоскій поверхні. Вони будуть надруковані в повному кольорі, і ви зможете вибрати один з безлічі варіантів обробки, щоб створити щось дійсно унікальне.

 

пірамідка календар

 

шаблон календар піраміда

СКАЧАТИ ШАБЛОН

Ціни на календарі-пірамідки

Друк / Тираж250500100025005000
4+03080
518067201660021700

календар на стіл


Розмір в розгорнутому вигляді 300х135 мм.
Друк 4 + 0 (одностороння кольорова).
Фігурна висічка за шаблоном.
Щільність паперу 300 гр / кв.м.
глянцева ламінація