Настінний перекидний календар

Виробами представницького типу, найбільш дорогий і ексклюзивної друкованою продукцією прийнято вважати настінний перекидний календар. Тому виготовлення настінних календарів вимагає високого ступеня художності, і унікального дизайну.

Перекидний настінний календар гідно можна назвати най, най, най.

 

  • Самий солідний. З причини того, що даний вид календаря друкується формату А3 (297 * 420 мм), А2 (420 * 594 мм) або навіть А1 (594 * 840 мм), та ще на кількох аркушах, виглядає він дійсно дуже переконливо.
  • Найдорожчий. Через досить значних розмірів і кількості аркушів, на виробництво перекидного настінного календаря необхідна велика кількість витратних матеріалів. Роботи теж багато. І дуже часто просто печаткою і палітуркою не обмежується. І папір по щільніше, а часто просять дизайнерську. А ще можна зробити або тиснення металічною фольгою, або вибірковий лак.
  • Самий інформативний. Перекидний настінний перекидний календар дозволяє створити більш інформативний і цікавий дизайн, так як на таких виробах є достатньо місця, як для розміщення текстів, так і фото або картинок, логотипів і малюнків.

 

Всю продукцію в друкарні АЗБУКА роблять від одного примірника

Календар з перекидними аркушами кріплять на стіні. Даний вид календаря виготовляють або з сімома листами, або на тринадцяти аркушах.

Сім листів. Титульний аркуш (обкладинка) і шість двосторонніх аркушів. На кожній стороні окремий місяць.

Тринадцять листів. Титульний аркуш (обкладинка) і дванадцять односторонніх аркушів. На кожному аркуші окремий місяць.

На їх сторінках розміщують календарну сітку на один місяць, барвисті зображення продукції, високохудожньо виконану рекламу з описом товару, послуг, запечатують сторінки зображенням картин, фотографій. Для того щоб відкрити наступний місяць, лист потрібно перекинути через спеціальну пружину. Звідси і з'явилася назва - перекидний календар.

 

Перекидний настінний календар складається:

 

  • Титульний аркуш (обкладинка);
  • Календарний блок;
  • Задня підкладка;
  • Металева пружина;
  • Металевий ригель для кріплення календаря.
Русский Українська