Найпопулярніші книги в книжкових магазинах - книги в м'якій обкладинці.

Книги в м'якій обкладинці не потребують представлення. Це найпопулярніший тип книг, і нас просять надрукувати їх найчастіше. Іноді їх називають книгами в ідеальному палітурці або в м'якій палітурці. Романи, збірки віршів, путівники, дитячі книги і автобіографії зазвичай друкуються в м'якій обкладинці.

Є багато причин для того, щоб роздрукувати книгу в м'якій обкладинці. Вони більш економічні, ніж в твердій палітурці, більш портативні і швидше друкуються.

Тверда палітурка №7БЦ

Розмір

Ми можемо надрукувати книги в м'якій обкладинці різних розмірів; A6, A5, A4, або нестандартний розмір за вашим вибором.

Обраний вами розмір багато в чому буде залежати від Вашої книги. Більшість романів друкуються в форматі A5, але робочі зошити, довідники та навчальні посібники краще в форматі A4.

Якщо ви хочете дізнатися вартість нестандартного розміру, зв'яжіться з нами телефоном (050) 462-02-45 або по електронній пошті zakaz@azbyka.com.ua .

Колір

Один з найбільш частих питань, які нам задають: «Чи слід мені друкувати книгу в кольорі або в чорно-білому?»

Є ряд факторів, які можуть вплинути на це рішення. Якщо Ваша книга в м'якій обкладинці є простий текст, то рішення просте. Повністю чорно-білий друк. Але якщо у Вашій книзі є зображення, Вам потрібно прийняти рішення.

Чорно-білий друк дешевше кольоровий. Але іноді зовнішній вигляд книги важливіше, ніж заощадити гроші. Якщо у Вашій книзі використовуються зображення або барвисті ілюстрації, або якщо Ви написали книгу для дітей, вони часто виглядають набагато краще в кольорі. Варто пам'ятати, що є і третій варіант: кольорові вставки. Якщо буде використовуватись для друку в основному в чорно-білому режимі з декількома кольоровими сторінками, Ви можете заощадити чимало грошей.

Сторінки

Книги в м'якій обкладинці повинні мати мінімум 26 сторінок і максимум 600, щоб процес палітурки був ефективним. Якщо в книзі занадто мало сторінок, клей може не схоплюватися належним чином, а якщо в книзі занадто багато, то нутрощі можуть стати занадто важкими і зруйнувати клей.

Якщо вам потрібно надрукувати менше 26 сторінок, ми рекомендуємо нашу послугу друку каталогів на скобу .

Вам також потрібно буде вирішити, який тип паперу ви збираєтеся використовувати для своєї книги. Тут слід уникати двох поширених помилок. Багато людей вибирають або найтоншу папір, щоб заощадити, або найдорожчу, вважаючи, що це призведе до більш якісної книзі. Наша веб-сторінка, присвячена типам паперу, Може допомогти вам зрозуміти відмінності між кожним типом, але якщо вам потрібна порада про те, що використовувати для вашої книги, вам краще зв'язатися з нами.

Дизайн

Для підручників (де друк не покриває всю сторінку) ми рекомендуємо залишати поля не менше 15 мм (порожній простір) по всіх чотирьох краях тексту. Якщо у вашій книзі є сторінки, які друкуються по всій сторінці (без полів), ми рекомендуємо вам додати 5 мм за обріз. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб ми розробили для вас дизайн вашої книги, зателефонуйте нам, і ми надамо вам розцінки на дизайн або прочитайте нашу сторінку послуг дизайну .

 

КНИГИ твердій палітурці

книги в твердій палітурці

КНИГИ палітурка на скоби

Рекламні брошури скріплення скоба

КНИГИ Палітурка на пружину

довідники скріплення пружина