Друк каталогів і брошюр- це економічно ефективний спосіб отримати багато інформації для Ваших клієнтів. У той час як цифровий брендинг лежить в основі маркетингу компанії, друк каталогів і раніше є ключовим гравцем в розвитку бізнесу. Поняття печатка каталогів досить велике: це може бути рекламні каталоги для зразків продукції, зразків меблів, керамічної плитки, каталогу електрообладнання, прайс-листи і т. д.

Багато компаній друкують і поширюють каталоги, щоб продемонструвати свою компанію і пропозиції.

Добре оформлені каталоги прості у використанні і забезпечують систематичне та естетичне розташування продуктів і послуг. Вони також надають цінну інформацію про компанію, а також важливу контактну інформацію для замовлення.

Друк каталогів, що потрібно знати?

1) Кількість -

Знання бажаної кількості допоможе нам дати рекомендації про те, який тип друкованої машини найкраще підходить для вашого конкретного проекту. Наприклад, якщо Вам потрібно всього 200 копій вашого каталогу, було б більш рентабельно виготовити його на цифровій друкарській машині .

І навпаки, якщо вам потрібно 50 000 каталогів, то рулонний офсетний машина, ймовірно, буде найбільш ефективним методом виробництва. Середня кількість каталогів - скажімо, від 500 до 5000 - ймовірно, краще підійде для листової офсетної машини. Знання кількості дозволить Вам заощадити час і кошти.

2) Розміри -

Деякі розміри по каталогу, такі як А4 (210х297 мм), більш поширені і, отже, в цілому більш економічні у виробництві. Крім того, наша друкарня може створювати каталоги великих або нестандартних розмірів, але це може здорожувати вартість примірника. Подумайте: чи вигідно це Вам?

Друкарня Абетка може запропонувати інші розміри, щоб знизити витрати на виробництво і розповсюдження. Ось чому при створенні нових каталогів рекомендується проконсультуватися з нами, перш ніж заглиблюватися в етапи проектування та верстки. Кілька попередніх незначних змін дизайну можуть згодом призвести до значної економії.

3) Кількість сторінок -

Кількість сторінок в каталозі допоможе нам визначити, скільки паперу необхідно для створення вашого проекту, а також допоможе визначити правильний стиль палітурки для Вашого каталогу.

Ще одна важлива інформація, яку ми повинні знати про сторінки, - це те, чи будуть вони надруковані з обох сторін або тільки з одного боку. Як правило, сторінки надруковані з обох сторін, повинні бути зроблені з більш щільного паперу, щоб фарба не просвічувалися на іншу сторону.

4) Стиль палітурки -

Каталоги з малим числом сторінок - 64 сторінок або менше - як правило, можуть бути пов'язані палітуркою на скобу. Цей економічний метод використовує скоби для закріплення сторінок в книжковій формі.

Занадто велика кількість сторінок скріплюють за допомогою клею, скріплення термобиндер, цей метод використовує клей для прикріплення сторінок до обкладинки і дозволяє розмістити від 64-500 сторінок. Цей метод також дозволяє отримати плоский корінець, на який можна наносити друк.

Залежно від конкретного каталогу вам можуть бути доступні інші стилі плетіння, але, за нашим досвідом, ці методи скріплення є найбільш часто використовуваними методами палітурки друк каталогів.

5) Друк каталогів. Кольору -

Чи буде ваш каталог випускатися з кольоровими сторінками і повнокольорової обкладинкою? Або деякі елементи будуть надруковані тільки чорною фарбою? У деяких випадках чорні кольори можуть бути більш економічним вибором, але для максимального ефекту в більшості випадків рекомендується використовувати повнокольоровий друк ... особливо для торгових і рекламних каталогів.

6) Друк каталогів. Характеристики паперу -

Обрані Вами характеристики паперу залежать від двох факторів. Перший фактор - це зображення, яке ви хочете проектувати в своєму каталозі. Наприклад, каталог з товстої блискучою обкладинкою забезпечує більш високу якість зображення, ніж його більш тонкий і тьмяний аналог. За логікою речей, якщо Ви просуваєте якісні і дорогі товари, то якість паперу Вашого каталогу повинна це відображати.

Другий фактор - наскільки довговічним повинен бути Ваш каталог. Якщо ви друкуєте каталог нечасто, вам слід подумати про використання більш міцного паперу. Можна так само заламинировать листи .. Це допоможе каталогу вижити в зверненні до наступного видання. Однак, якщо Ви роздруковуєте каталог досить часто - наприклад, щомісяця або щокварталу - то товщину і рівень глянцю обкладинки і сторінок, як правило, можна зменшити, якщо ви того побажаєте.

Абетка має 17-річний досвід -друк каталогів. Ми можемо виготовити каталоги практично будь-якої кількості, розміру, типу, кольору або стилю плетіння.

каталог продукції
Друковані буклети.

ЯКІСНА ВИГОТОВЛЕННЯ БРОШУР

Успішність будь-якої журнальної продукції безпосередньо залежить від роботи дизайнера та актуальності запропонованої інформації. Також, важливий фактор - наскільки якісним було виконання друку брошур. В нашій друкарні Ви можете про це не турбуватися, ми віддрукуємо тираж якісно.

Цифровий друк брошур.

Для термінової роботи і маленького тиражу ми використовуємо цифровий вид друку. Цифровий друк - це завжди відмінна якість, чіткість і прекрасна передача кольору.

Офсетний друк брошур.

Тираж більше 250 екз. вигідніше виготовляти офсет способом.

 

Основні критерії:

  • формат брошури
  • кількість квітів
  • кількість сторінок
  • щільність паперу для обкладинки і внутрішніх сторінок
  • вид скріплення - склейка, шиття, скоби, пластикова / металева пружина.
Друк каталогів скріплення термобиндер

Друк каталогів скріплення термобиндер

Друк каталогів палітурка клейовий

Друк каталогів палітурка клейовий

 

палітурка на скобу брошур
палітурка на металеву пружину брошур