Подарункові коробки для книг .У житті кожної людини, в діяльності кожної організації є події, які хочеться виділити. І тут постає гостре питання подарунка. Як би зробити по приємніше, по солідніше, красивіше? Як створити додаткове враження? У цьому допоможуть подарункові коробки!

Наша друкарня займається виробництвом книг в твердій палітурці. За це час ми навчилися робити найрізноманітніші плетіння. Ви з гордістю представите свою продукцію в цих якісних книжкових коробках!

Завжди дуже приємно подарувати книгу в твердій палітурці. А подарувати ту ж книгу в унікальній коробці - вдвічі приємніше. Це створить хороший імідж Вашій книзі.

Вже більше десяти років ми займаємося виготовленням подарункових коробок і футлярів для книг.

Наша друкарня розробила кілька видів стандартних коробок.

Виробництво подарункових коробок з палітурного картону користується найбільшою популярністю в якості VIP подарунка. Процес виготовлення такого типу коробок дуже трудомісткий, поклейка здійснюється вручну, Тому для їх виробництва потрібно більше часу, і вартість вище в порівнянні з саме збірними коробками. Але не дивлячись на терміни і вартість виготовлення, такі коробки користуються великою популярністю.

Щоб виключити помилки і не розуміння ми намагаємося працювати за певною схемою:

  1. Попередній розрахунок вартості
  2. Оплата розробки і проектування (при індивідуальних розмірах)
  3. Затвердження пробного зразка (при замовленні даної послуги)
  4. Узгодження термінів виробництва
  5. Оплата 70% від вартості виробництва
  6. виготовлення замовлення
  7. Оплата решти 30%
  8. відвантаження замовлення

Мінімальне замовлення такої продукції 100 штук. Подарункові коробки для книг

Друкарня Азбука