Друк коробки на замовлення: вдосконалення досвіду розпакування

Назад до Записи
упаковка на замовлення

Друк коробки на замовлення: вдосконалення досвіду розпакування

Друк коробки на замовлення-як удосконалити розпакування продукту.

З усіх способів, якими підприємець електронної комерції може продемонструвати свій бренд і схвилювати своїх клієнтів, блискучий досвід розпакування буде мати важливе значення. Може бути заманливо дотримуватися того ж білого пакета або простий коричневої коробки, І сподіватися, що продукту всередині буде досить, щоб здивувати ваших клієнтів. Але, як знає будь-який хороший власник бізнесу, Навіть найкращий продукт може виграти від чудової презентації.

Друк коробки на замовлення

У дослідженні Dotcom «Unwrapping the Experience», проведеному в 2015 році, 49% респондентів заявили, що блискуча упаковка робить їх більш зацікавленими в отриманні товарів від цього бренду, А 39% заявили, що вони діляться цим досвідом з більшою ймовірністю. Так чому ж упустити таку легку можливість здивувати своїх клієнтів (і, можливо, навіть їх друзів)?

У Packlane ми добре знайомі з міццю нестандартної упаковки (В кінці кінців, це те, що ми робимо!). Але навіть ми знаємо, що друкована коробка на замовлення - це тільки початок презентації. Ось кілька порад, схвалених Packlane, щоб переконатися, що досвід повинно працювати з вами бізнесом запам'ятовується зсередини.

Думай всередині коробки.
-

Отже, у вас є свій звичай откитія упаковки весь набір. Тепер, що ви плануєте покласти в це? Від цигаркового паперу до конфетті, фірмових наклейок та сільського шпагату - існує безліч способів поліпшити процес розпакування і одночасно захистити продукт всередині. Використовуйте це як можливість продемонструвати кольору свого бренду або ідеально розташувати свій продукт в гідної Instagram домовленості. Попрощайтеся з упаковкою арахісу і повітряних мішечків і подумайте про те, щоб проконсультуватися з дизайнером, щоб отримати дійсно гарний досвід розпакування.

Друк коробки на замовлення. святкова коробка

Коробка вертикальна для алкоголю. Виробництво упаковки.

Читайте також:  Реєстрація логотипу

Не бійтеся зробити це особистим. Друк коробки на замовлення. 
-

Ваш бізнес для вас особистий, так навіщо його приховувати? Покажіть своїм клієнтам, що ви справжній чоловік, ретельно працюючий над створенням дивного продукту. Увімкніть рукописну замітку на замовну канцелярську папір або додайте місце на упаковці, Щоб пакувальник міг підписати своє ім'я (наприклад: «Це було упаковано для вас _____») для швидкого і легкого особистого контакту. Зокрема, у компаній, що займаються електронною торгівлею, менше можливостей залишати враження, тому важливо в повній мірі використовувати переваги кожного контакту з вашим клієнтом.

Друк коробки на замовлення друкарня

розповісти історію
-

Розгляньте можливість упаковки розповісти історію свого бренду. Увімкніть листівку з цікавою історією походження, встановіть тон голос, Який показує вашу індивідуальність, і зверніть особливу увагу на порядок, в якому ваш клієнт буде розгортати кожен елемент. Наприклад, ви не хочете, щоб квитанція або квитанція про сплату були першим, що вони побачать, коли відкриють коробку. Ви також можете розглянути можливість поділитися своїми посиланнями на соціальні мережі і навіть хештегом, щоб заохотити одержувачів приєднатися до розмови в Інтернеті і, сподіваюся, поділитися своїм враженням про ваш бренд. Так ви починаєте продавати більше, ніж продукт, а весь досвід.

Сюрприз і захват. Друк коробки на замовлення. 
-

палео

Безпомилковий спосіб підняти враження від розпакування з хорошого на дивовижний - включити безкоштовну роздачу або безкоштовну гру. Немає нічого кращого, ніж отримати більше, ніж ви очікували, щоб зробити замовлення запам'ятовується. Але не просто додайте кілька наклейок, тому що ви можете - подумайте про надбудові, яка дійсно підходить вашому бренду. Наприклад, якщо ви продаєте косметичні товари, додавайте підпис з кожним замовленням. Або, якщо ви - землистий бренд стилю життя, спробуйте зв'язку лаванди або шавлії, щоб додати приємний аромат в процес розпакування. Будьте уважні в своєму підході, а коли нічого не допомагає, невелика знижка на майбутній замовлення ніколи не зашкодить.

Читайте також:  Покриття для друку: лак, водні або УФ-покриття

Зрештою, придумати дивовижний досвід розпакування не так вже й складно - просто поставте себе на місце клієнта і подумайте, що ви хотіли б отримати поштою. Щоб допомогти вам почати самостійно розпаковувати.

екологічна упаковка

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська