Екосумки з логотипом

Сьогодні екосумки займає одну з лідируючих позицій серед рекламоносіїв. Це зручний і практичний аксесуар, хороша альтернатива поліетиленовим і паперовим пакетам. Екосумки довговічні і практичні в експлуатації. Найчастіше на сумку наносять зображення бренду, Торгової марки, рекламної акції, заходи та інше.

Що відрізняє екоторбу від інших сумок такої ж конструкції і зовнішнього вигляду. Пластикові пакети в супермаркетах 2-3 грн за шт, термін служби 1-3 дня, за рік мінімум 500 грн. сума не велика, але дуже велика кількість пакетів в смітті негативно впливає на екологію.

екосумки сумка позбавить Вас від необхідності використовувати пакети. У складеному стані вона займає всього 10 кв.см, можна носити в кишені, завжди знайдеться місце в рюкзаку, портфелі або дамській сумці. Дуже зручно нести покупки з магазину в екосумки тому довгі ручки дозволяють повісити її на плечі, при цьому руки будуть вільні.

Наша компанія виготовляє екосумки з логотипом.

Екосумки виготовлена ​​з 100% бавовни - волокно рослинного походження найбільш дешеве і найпоширеніше. Сумки, при використанні, не забруднюють навколишнє середовище, не завдають шкоди рослинам, тваринам і людині. Матеріал екосумки це бавовна який володіє високою гігроскопічністю (здатністю вбирати вологу) і повітропроникність. Сумки мають гіпоалергенні властивості, не викликають роздратування на шкірі при використанні.

Переваги перед іншими видами упаковки :
- екологічність
- термін служби понад 1 рік
- вантажопідйомність більше 10 кг

Русский Українська