картонні папки є невід'ємною частиною Вашої офісної канцелярського паперу, так як вони зазвичай є першим поглядом на Вашу бізнес-ідею ще до того, як ви почали свою роботу! правильні картонні папки для презентацій формату А4 - це більше, ніж просто утримувач документів, оскільки вона втілює філософію Вашого бізнесу, а також дає потенційному партнеру уявлення про те, чим Ви займаєтеся.

Приготуйтеся до ділових зустрічей, конференцій, пропозицій і багатьом іншим з папками для презентацій.

Огляд продукту. картонні папки

Уявіть свої корпоративні або рекламні матеріали в призначених для користувача папках для презентацій, щоб деталі Вашої компанії були зрозумілі для всіх в повному обсязі. Ми здійснюємо друк папок на щільному, якісному картоні і можемо запропонувати матове або глянсове ламінування (з одного або обох сторін) для додаткової міцності і довговічності. Ми пропонуємо три кишені місткістю від 0 мм до 5 мм. 0 мм вміщує до 15 сторінок стандартного паперу, 3 мм - до 25 сторінок і 5 мм - до 40 сторінок. Мінімального кількість 300 шт, менше друкувати не рентабельно.

Папки з друкованими презентаціями доступні або в форматі A4, або в форматі A5. Усе папки викрешуються кишенею, а також отвори для візитних карток. При друку папок для презентацій необхідно враховувати кілька факторів.

Краща папір означає краще враження. картонні папки

Для папок важливо вибрати жорсткий картон. Тендітна і тонкий папір залишають погане враження про Вашу компанію, в той час як міцні паперу, створюють атмосферу стабільності Вашої організації.

Виберіть обробку. Друк папок, яка працює з вашим дизайном.

Оздоблення картонні папки повинна доповнювати Ваш дизайн таким чином, щоб підкреслити імідж компанії. Яскравий різнокольоровий дизайн для презентацій має більше характеру, коли він закінчений з глянсовою ламінацією, в той час як більш приглушений дизайн можна досягти матовою плівкою для ламінування. У будь-якому випадку, покриття захистить Ваші папки і додасть привабливий естетичний блиск.

 

Ціни на друк. Макет папки в форматі pdf.

СКАЧАТИ

 

шаблон папки для висікання

шаблон папки для висікання

Ціни на папки цельновисечние. Під листи А4.

Друк / Тираж10025050010002500
4+05850726098001325028320
4+4950010600131001584031416
Щільність паперу 350 гр / кв.м. Ламінація матова / глянцева.

 

Папки кільця.