Друковані буклети. Керівництво

Назад до Записи
Друковані буклети.

Друковані буклети. Керівництво

Друковані буклети залишаються важливими, популярним і дуже ефективним способом просування бізнесу, заходів, продуктів і послуг, навіть в сьогоднішню цифрову епоху. Люди набагато охочіше переглядають або читають друковані буклети, ніж витрачають той же час на читання контенту в Інтернеті. Друковані буклети можна читати де завгодно і в зручний для читача або покупця час. Це одна з причин, чому друковані буклети і раніше становлять значну частку нашого маркетингу.

Чи готуєте ви програму заходу, інформаційний буклет, журнал, довідник або навіть роман, друк буклетів - ідеальний спосіб донести ваше послання.

Існує більше типів друку буклетів, ніж багато хто думає, тому ми створили повне керівництво по друку буклетів, яке допоможе вам вибрати кращий тип для вашого проекту.

Для чого можна використовувати друковані буклети?

Друковані буклети- це спосіб надрукувати будь-яку книгу, журнал або документ від восьми до 700 друкованих сторінок. Залежно від методу Ви можете отримати буклет розміром від 120 × 120 мм або до A3. При друку буклетів широко використовуються три типи палітурки, кожен з яких має свої унікальні переваги.

Друковані буклети зі зшиванням на скобу.

Друковані буклети, сторінки скріплюються скобами (або дротом) уздовж складеного корінця. Буклети виглядають професійно при невисокій вартості, що робить їх незмінно популярним вибором серед наших клієнтів.

друковані буклети:

Брошури, каталоги, програми заходів, інформаційні бюлетені та інформаційні буклети.

Сторінки

Буклети з сшиванием на скобу ідеально підходять для будь-якого документа довжиною від восьми до 64 сторінок.

Розмір буклета

Для буклету існує 11 різних розмірів: від квадрата 120 мм до A4, включаючи квадратний, книжковий і альбомний формати.

Проблеми друку книг

Поради та підказки. Друковані буклети.

Більшість клієнтів використовують близько 150 г / кв.м для внутрішніх сторінок і 250 г / кв.м для обкладинки з ламінуванням на зовнішній стороні. Однак ми рекомендуємо 130 г / м2 для ваших внутрішніх сторінок, якщо друковані буклети більше 28 сторінок.

Читайте також:  Основних компоненти Вашого бренд

Пам'ятайте, що буклети зі зшиванням на скобу робляться зі складених розворотів. Кожен розворот складається, щоб отримати чотири друкованих сторінки, тому остаточна кількість сторінок повинно ділитися на чотири.

Надайте свій витвір мистецтва у вигляді багатосторінкового PDF-файл, збережений у вигляді окремих сторінок, послідовно від обкладинки (першої сторінки) до кінця книги і включає всі порожні сторінки, які з'являться в готовій книзі.

 

Книги палітурка на клей, м'яка обкладинка

Книги м'яка обкладинка складаються з окремих листів, які складені в квадратний блок, а потім склеєні по задньому краю сторінок. Потім обкладинка обертається і прикріплюється до корінця. Ми використовуємо дуже міцний і гнучкий поліуретановий клей, стійкий до екстремальних температур. Це означає, що Вашу книгу можна відкривати більш повно, при цьому не тріскається корінець, а сторінки не розхитуються або не випадають.

Завдяки палітурки на клей професійні книги або документи закриваються повністю рівно, і ми також друкуємо на корінці.

Використання включає:

Річні звіти або звіти компаній, брошури, Журнали, навчальні тексти, довідники та романи.

Сторінки

Великою перевагою книг в ідеальному палітурці є те, що їх можна використовувати для будь-якої книги або документа довжиною від 50 до 700 сторінок. Все, від журналів до романів-бестселерів.

Розмір сторінки

Книги з ідеальним палітуркою бувають тих же одинадцяти розмірів, що і буклети з сшиванием на скобу, від 120 мм x 120 мм до A4.

Поради та підказки

Оскільки обкладинка і внутрішні сторінки виробляються окремо, вам необхідно надати один PDF-файл. Збережіть обкладинку як розворот з корінцем, а внутрішні сторінки як багатосторінковий PDF-файл. Книги з ідеальним палітуркою не відчиняються повністю плоско, тому на ваших творах мистецтва залиште безпечний простір не менше 12 мм між текстом і внутрішньою стороною кожної сторінки поруч з тим місцем, де він буде переплетений.

Друковані буклети палітурка на пружину

При використанні пружини окремі листи укладаються в стопку і перфоруються по лівому або верхньому краю. Потім дріт пропускається через отвори, пов'язуючи сторінки разом. Книги в палітурці на пружину відкриваються повністю плоско. Це робить їх ідеальними для інструкцій з експлуатації або будь-яких документів, які необхідно прочитати, залишаючи руки вільними для іншої задачі.

Читайте також:  Поєднання кольору логотипу

Використання включає:

Книги рецептів, інструкції по експлуатації, презентаційні документи, навчальні посібники, звіти компаній.

Сторінки

Ви можете надрукувати до 360 сторінок (180 листів з обох сторін) мінімум з чотирьох аркушів.

Розміри

1/3 A4, A5, квадрат 210 мм, A4 і A3 або альбомного формату.

Поради та підказки

Для сторінок в книгах з дротовим палітуркою потрібно безпечна зона 12 мм по краю палітурки. Надайте свої роботи у вигляді одного багатосторінкового PDF-файл, збережений у вигляді окремих сторінок. Ви можете ламінувати обкладинку або додати прозору обкладинку для захисту.

Вибрали друковані буклети? Виберіть папір!

Стандартний папір преміум-класу буває трьох видів: некрейдований, шовкова і глянсова. Щільність паперу становить від 80 до 350 г / м2.

Величезний вибір дизайнерського паперу. Папір з металевим ефектом і перламутрова папір надають гарний блиск.

Ми також пропонуємо фактурну папір і папір з тисненням, в тому числі з ефектом льону. Зовнішній вигляд цієї розкішної паперу дійсно піднімає Ваші буклети на новий рівень.

Ми також великі прихильники зеленої друку. Друкарня Абетка пропонуємо перероблений папір на 99%. Вся папір, яку ми пропонуємо для друку буклетів, підлягає вторинній переробці.

Ваш буклет професійно надрукований за відмінною ціною

Ви можете бути впевнені у відмінному співвідношенні ціни і якості і виняткову якість друку. Наші цифрові друкарські машини забезпечують насичені, гарні кольори і чудове відтворення зображень.

Для отримання додаткової інформації про те, як отримати свій новий друкований буклет, відвідайте https://azbyka.com.ua/ сьогодні!

 

Блокноти на пружині. Робочі зошити. Виробництво книг.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська