Друковані шрифти для поліграфії. Друкарня Азбука.

Назад до Записи
Друковані шрифти для упаковки

Друковані шрифти для поліграфії. Друкарня Азбука.

друковані шрифти потрібно сприймати як належне. Однак вони набагато важливіше, ніж багато хто з нас можуть подумати. Вкрай важливо, щоб маркетингові матеріали були зручні для читача.  

Друковані шрифти, основні типи. 

Кращі і гірші шрифти

В даний час існує, здавалося б, нескінченна кількість друкованих шрифтів на вибір. Кожен зі своїми унікальними характеристиками. поширені друковані шрифти, Використовуваних сьогодні в бізнесі.

Зарубки.  

З його легко впізнаваним виступом в кінці кожного штриха, Serif став одним з, якщо не самим широко використовуваним типом друкованого шрифту сучасної епохи. Популярним шрифтом із зарубками є Times New Roman, який, як кажуть, передає авторитет, професіоналізм і довіру.

Офісна поліграфія для бізнесу.

Без зарубок.  

На відміну від шрифтів із зарубками, шрифти без зарубок не мають виступів (або ніжок). Кажуть, що Sans Serif надає сучасний вигляд написаному тексту, що може пояснити, чому такі технологічні компанії, як Apple, використовують шрифти Sans Serif в своїх маркетингових матеріалах.

Рукописні.  

Шрифти Script, відомі своїми елегантними завитками і завитками, нагадують каліграфію минулих років. Хоча з естетичної точки зору скрипт не є оптимальним для великих фрагментів тексту, він рідко використовується професійними компаніями.

Чому так важливі друковані шрифти?

Нижче перераховані лише деякі з причин, за якими ви ніколи не повинні випустити з уваги важливість шрифтів для друку.

  • Чітке спілкування - використовуючи чіткі, легко читаються друковані шрифти, ви забезпечите зручність читання ваших маркетингових матеріалів.
  • Іскра емоції - друковані шрифти можуть змінити спосіб отримання Вашого повідомлення. При правильному використанні, прискорити прийняття рішень про покупку.
  • Утримуйте увагу - естетичні друковані шрифти можуть оживити текст. Утримати читачів в тих областях, в яких вони не виявилися б.
  • Встановіть інформаційну ієрархію. Різноманітне використання шрифтів дозволяє виділяти розділи в маркетингових матеріалах, тим самим роблячи їх доступнішими.
  • Зведіть до мінімуму навантаження на зір.
  • Підвищення впізнаваності і однаковості бренду. Послідовне використання певного друкованого шрифту протягом всієї маркетингової діяльності компанії дозволить домогтися однаковості сприйняття бренду по всіх каналах.
Читайте також:  Автоматизація маркетингу

 

Відвідайте наш сайт  https://azbyka.com.ua/, щоб вибрати з великої колекції цифровий поліграфічної продукції, такої як візитні картки, брошури, Листівки, флаєри і багато іншого - все це доступно в різних друкованих шрифтах. Не пропустіть можливість!

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська