Переплетені зі сховані пружини - це метод плетіння, при якому сторінки книги зв'язуються всередині обкладинки. Для підвищення універсальності використовують напів-прихований, повністю прихований або закриваються обкладинкою халепу.

Обкладинка з прихованою пружиною книги включає м'яку або тверду зовнішню обкладинку, іноді до зовнішньої сторони обкладинки, приклеюють конверт.

Переваги палітурка з прихованою пружиною.

1) Сторінки можна відкривати на 360 градусів.

Книга в палітурці може складатися повністю і при цьому лежати в розгорнутому стані на столі, тому вона забезпечує зручність використання, займаючи мінімальне місце. Це робить палітурка з прихованою пружиною відмінним вибором для звітів, каталогів, кулінарних книг, нотних книг, Навчальних посібників і керівництв по обслуговуванню. Атласи і путівники також зазвичай переплітають на пружтну, тому що ними легше управляти в час подорожей. А оскільки вони можуть відкриватися повністю, це запобігає потраплянню важливої ​​інформації поряд з корінцем книги.

2) Сторінки легко перевертаються і залишаються на місці.

У відкритому стані сторінки книги в палітурці Wire-O обертаються навколо дротяних петель з дуже невеликим опором. Таким чином, на відміну від книги в м'якій палітурці, сторінки книги в дротовому палітурці не мають напруги на корінець. Це дозволяє сторінках документа залишатися на місці без необхідності постійно тримати їх відкритими для перегляду вмісту, що є ідеальною функцією для журналу, керівництва або робочої книги. На додаток до книг настінні календарі часто створюються за допомогою методу плетіння.

3) Обкладинка з прихованою пружиною працювати з невеликим або великою кількістю сторінок.

Петлі пружини бувають різних розмірів, щоб підходити до книг різної товщини. Чим більше сторінок в книзі, тим більше повинен бути діаметр пружини для правильного функціонування та естетики. На додаток до натурального металевого кольору срібла палітурка також доступний в деяких забарвлених кольорах: білий, чорний, синій, червоний.

4) Добре працює з індексними вкладками.

Оскільки метод плетіння з прихованою пружиною дозволяє сторінкам вільно повертатися і залишатися на місці без необхідності вручну утримувати їх відкритими, він часто є кращим вибором для пов'язаних проектів, які потребують роздільників сторінок з вкладками. Роздільники з друкованими вкладками є ідеальним доповненням до будь-якого довідкового документу, наприклад до звіту, презентації, навчального посібника, каталогу і т. Д., Оскільки вони дозволяють користувачеві швидко знайти певну сторінку або тему. Виберіть часто друкуються різними кольорами і / або мають цифрове кодування, щоб їх було ще простіше використовувати.

5) Це поширений метод палітурки.

Обкладинка з прихованою пружиною, хоча і не так легко доступно, як звичайний палітурка, як і раніше є популярним варіантом зв'язування, особливо для малих замовлень. Його популярність пояснюється тим фактом, що це досить простий процес, який не потребує клею, складених підписів або великої підготовки. Крім того, металеві петлі часто інвентаризує в різних розмірах і кольорах, щоб доповнювати широкий спектр документів.

АБЕТКА виробляє книги, фліп-чарти, настінні календарі та інші переплетені документи вже дуже давно. Якщо у вас є які-небудь додаткові питання про палітурка з прихованою пружиною або у вас є предстоящійзаказ, просто зателефонуйте нам по телефону (50) 462-0245 або надішліть нам електронного листа zakaz@azbyka.com.ua. Ми будемо раді пояснити всі варіанти плетіння з прихованою пружиною, а також поділимося з вами деякими ідеями щодо економії грошей.

Подивіться наші варіанти шаблонів внутрішніх сторінок

Блокноти

.

Друкарня Азбука