Персональний брендинг. Все, що Вам потрібно знати

Назад до Записи
Персональний брендинг

Персональний брендинг. Все, що Вам потрібно знати

Персональний брендинг. Ви щосили намагаєтеся залучити клієнтів для свого бізнесу? Подумайте про своє особисте бренд і про те, чи може це бути проблемою.

Що таке персональний брендинг? Це спосіб просувати себе, щоб домогтися впізнаваності імені і налагодити відносини зі своїми клієнтами, і це важливо для будь-якого власника бізнесу або керівника.

 

Чому так важливий персональний брендинг?

Персональний брендинг - це коли ви просуваєте себе і свою роботу як бренд. Вам не обов'язково мати традиційний бізнес або будь-якої іншої бізнес, щоб створити особистий бренд, але власники бізнесу також можуть отримати з цього вигоду.

Брендинг важливий, тому що він допомагає вам будувати і розвивати свій бізнес. Незалежно від того, чи є ви засновником або керівником відділу маркетингу, ваш особистий бренд може допомогти вам продати ваші ідеї аудиторії.

Розглянемо кілька причин, за якими особистий брендинг має значення.

Отримайте визнання. Персональний брендинг.

У міру розвитку вашого особистого бренду люди почнуть впізнавати вас і ваше ім'я. Коли вони побачать ваші повідомлення у блозі або соціальних мережах, вони зможуть сказати, що це ваш пост, навіть не побачивши вашого імені.

Неважливо, який у вас бізнес або в якій галузі ви працюєте. Створення особистого бренду може допомогти вам заявити про себе, щоб ви могли розвивати свій бізнес і кар'єру в цілому.

Віртуальне маркетинговий захід

Люди приходять до вас. Персональний брендинг.

Ще одна перевага особистого бренду - це те, що він може допомогти залучити вашу ідеальну аудиторію. Вам не потрібно витрачати час на маркетинг або пошук нових людей, які будуть слідувати за вами.

Замість цього ваші ідеальні послідовники будуть чути про вас і знати, що їм необхідно встановити зв'язок з вами і вашим брендом. Тоді ви легко зможете отримати нових передплатників і клієнтів. Таким чином, ви зможете заощадити час і гроші, просуваючи себе в Інтернеті.

Розвивайте своїх передплатників

Коли більше людей дізнаються, хто ви, ви зможете отримати більше передплатників. Подумайте про найпопулярніші акаунтах в Instagram і Facebook. Всі вони належать знаменитостям, і у цих знаменитостей є особисті бренди, які залучають аудиторію.

На щастя, вам не потрібно бути знаменитим, щоб створити спільноту людей, які люблять вас і те, що ви робите. Навіть якщо ви працюєте над залученням нових передплатників, ви можете використовувати свій особистий брендинг, щоб залучити своїх ідеальних людей.

Створюйте відносини. Персональний брендинг.

У міру розвитку вашого особистого бренду ви можете будувати відносини зі своїми передплатниками і іншими людьми у вашій галузі. Відносини з іншими людьми можуть підвищити довіру до вашого бренду, що допоможе вам рости ще більше.

Коли ваш бренд стане досить великим, ви можете зосередитися на спілкуванні з великою кількістю людей, а не на індивідуальному. Це не тільки заощадить ваш час, Але і допоможе більшій кількості людей, а потім отримає більше клієнтів і продажів.

Створюйте "Знай, подобаєшся, довіряй"

Знаю, як, фактор довіри має вирішальне значення для отримання довгострокових послідовників і клієнтів. Персональний брендинг може допомогти людям дізнатися про вас і краще пізнати вас, а ви можете використовувати свій бренд, щоб подобатися людям.

Різні стратегії брендингу можуть допомогти вам змусити людей довіряти вам, наприклад, поділившись своїм досвідом. Як тільки хтось досягне цієї стадії, він з більшою ймовірністю захоче підтримувати вас і працювати з вами.

Керуйте своєю репутацією. Персональний брендинг.

Створюючи свій бренд, ви можете використовувати його, щоб контролювати те, як вас бачать інші. Таким чином, ви можете отримати і підтримувати гарну репутацію в своїй галузі і в Інтернеті.

Коли ви контролюєте свою репутацію, ви можете бути впевнені, що вона позитивна. Вам не потрібно чекати, поки клієнти або передплатники залишать відгук або розкажуть про вас в іншому місці.

 

Спростіть продаж

Ваша історія - важлива частина особистого брендингу, і ви можете використовувати її у всьому, що робите. Тепер історія повинна ставитися до вашого бренду, наприклад, до того, як ви потрапили туди, де перебуваєте.

Людям подобається мати можливість спілкуватися з іншими, і ви можете добитися цього за допомогою своєї історії. Коли ви розповідаєте про свій досвід, ви можете використовувати це для просування своїх продуктів або послуг, і ви можете залучати клієнтів, не відчуваючи себе неохайним.

Як реалізувати персональний брендинг

Знання того, що таке персональний брендинг, важливо, але можливість реалізувати стратегії особистого брендингу може допомогти вам в досягненні переваг. Однак може бути важко зрозуміти, з чого почати, якщо ви ніколи раніше не створювали бренд.

Якщо у вас проблеми з особистим брендом, ви можете виконати кілька кроків. Потім ви можете створити бренд, який точно представляє вас.

Екологічно чиста упаковка. 26 ідей

саморефлексія

Перше, що ви можете зробити, працюючи над своїм брендом, - це подумати про себе і свого життя. Обміркуйте свої найважливіші якості і те, що робить вас унікальним. Подумайте про свої сильні сторони і про те, що вам подобається робити.

Якщо ви знаєте, чим хочете прославитися, ви можете включити це. Запишіть все це і подивіться, як ви можете перетворити їх в єдиний особистий бренд. Потім ви можете використовувати це, щоб почати просувати себе в Інтернеті і в своїй кар'єрі.

Читайте також:  Канали YouTube Design, на які варто підписатися.

Знайдіть свою ідеальну аудиторію. Персональний брендинг.

Потім ви повинні з'ясувати, хто ваш ідеальний клієнт і як ви можете їм допомогти. Вивчення своєї ідеальної аудиторії може допомогти вам поліпшити свій особистий бренд, щоб залучити цих людей.

Наприклад, графічний дизайнер, який працює зі стартапами, матиме інший брендинг, ніж консультант з корпоративних фінансів. Так що подумайте про те, що ваша аудиторія хотіла б бачити в особистому бренд, щоб допомогти вибрати кольору, шрифти та інші елементи.

Вчіться у експертів

Ще одна річ, яку ви можете зробити, займаючись брендингом, - це подивитися на лідерів думок і експертів у своїй галузі. Подивіться, як виглядають їхні особисті бренди і як вони діють в Інтернеті і особисто.

Прочитайте їх з

Потім ви повинні з'ясувати, хто ваш ідеальний клієнт і як ви можете їм допомогти. Вивчення своєї ідеальної аудиторії може допомогти вам поліпшити свій особистий бренд, щоб залучити цих людей. Персональний брендинг.

Наприклад, графічний дизайнер, який працює зі стартапами, матиме інший брендинг, ніж консультант з корпоративних фінансів. Так що подумайте про те, що ваша аудиторія хотіла б бачити в особистому бренд, щоб допомогти вибрати кольору, шрифти та інші елементи.

спілкування в блогах і інший контент, який вони публікують в Інтернеті. Використовуйте цей контент, щоб надихнути свій бренд, але нікого не копіюйте. Це не тільки змусить вас виглядати погано, але і не буде справжнім. Подумайте, як ви можете використовувати інші бренди для створення своїх власних.

Створіть висоту під ліфтом

Якщо вам потрібно оновити свою біографію в соціальних мережах або представитися на діловому заході, вам необхідно швидко і коротко описати історію свого бренду. Один з кращих способів зробити це - використовувати питч ліфта, який досить короткий, щоб ви могли сказати його, коли їдете на ліфті.

Ці Пітч зазвичай тривають від 30 до 60 секунд, і вони не повинні залишати нічого на розсуд інтерпретації. Хороший спосіб розробити цю презентацію - розповісти, кому ви допомагаєте, як ви допомагаєте їм і які результати ви допомагаєте їм досягти.

Працюйте над своєю присутністю в Інтернеті. Персональний брендинг.

Присутність в Інтернеті необхідно для особистого брендингу, особливо якщо ви працюєте в Інтернеті. Ви можете зміцнити свою присутність в Інтернеті, просто створивши веб-сайт і часто публікуючи його.

Багато ділові люди думають, що всі дії відбуваються в соціальних мережах. Але ви не володієте своїм брендом в соціальних мережах. Вони вирішують, хто бачить те, що ви публікуєте. А соціальні мережі забезпечують лише близько 3% трафіку, одержуваного веб-сайтами!

Таким чином, вам не потрібно використовувати всі доступні соціальні платформи. Замість цього використовуйте проведене вами дослідження лідерів думок галузі і подивіться, що вони використовують. Потім ви можете зосередитися на розширенні своєї присутності на кількох платформах замість того, щоб намагатися все збалансувати.

Створіть свою мережу

Нетворкінг - це місце, де ви розмовляєте з людьми з вашої галузі, щоб допомогти заявити про себе. Ви можете спілкуватися з людьми особисто або в Інтернеті, що допоможе вам познайомитися з великою кількістю людей.

У міру того, як ви спілкуєтеся, ви можете починати і встановлювати зв'язки з іншими. Спочатку постарайтеся бути корисним і не просіть про допомогу відразу. Але коли вам знадобиться допомога пізніше, ви можете скористатися своєю мережею.

Keep It Up Offline. Персональний брендинг.

Впровадити персональний брендинг в Інтернеті легко. Ви можете вибрати правильні кольору і шрифти для використання на своєму веб-сайті та в соціальних мережах. Але вам також необхідно підтримувати свій бренд при особистому спілкуванні.

Говорячи на заходах, використовуйте ту ж лексику. Зберігайте таке ж самовладання, яке люди очікують від вашого бренду в Інтернеті. Тоді ви зможете спонукати людей дізнатися і дізнатися вас ще більше.

розкажи свою особисту історію бренду Персональний брендинг.

Приклади успішних особистих брендів

Працюючи над своїм особистим брендом, ви повинні дивитися на успішні приклади. Ось кілька моїх улюблених «особистих брендів», які надихали мене на протязі багатьох років. Може бути, ви зможете використовувати їх в якості натхнення при роботі над власним брендом і бізнесом.

Енн Хендлі : Підписуйтесь на Енн на будь-якому з її веб-сайтів або в соціальних мережах, і ви побачите, що вона майже така ж автентична в Інтернеті, як і при особистій зустрічі.

Коли ви зустрічаєтеся з нею особисто, ви відчуваєте, що вже знаєте її.

А потім вона підтверджує те, що ви думали. У житті вона така ж розумна, мила і забавна, як і в мережі.

Джо Пуліцз i - успішний підприємець - і Хастлер в кращому сенсі цього слова.

Джо був засновником Content Marketing Institute, а тепер Нахил - спільноти для творців. ( Підпишіться на його розсилку, щоб отримувати останні поради та рекомендації для творців всіх мастей!)

Я вперше зустрів Джо і Енн відразу після того, як вони закінчили панельну дискусію на одному з моїх улюблених маркетингових заходів , B2B Forum MarketingProfs. Я запитав їх, як найкраще побудувати успішну програму контент-маркетингу для SAP.

Читайте також:  Стікери та етикетки.

Вони обидва пожартували: «Купіть нашу книгу!» (Я зробив!) Але так почалося наставництво, на яке я покладаюся і до цього дня. Великі люди роблять великі справи!

Джей Баєр - один з найприємніших людей в області маркетингу. Мені завжди подобалися виступи Джея на конференціях. І я дуже поважаю його успіх в бізнесі (що видно по його картатим костюмах!)

Але що відрізняє Джея від мене, так це його мета по-справжньому допомогти діловим людям зрозуміти, що маркетинг - це допомога людям !

Підсумок: кожен з цих людей наполегливо працював, щоб створити бренд, який продемонструє їх сильні сторони і досвід, а також те, ким вони є насправді. Щоб ваш бренд був успішним, не обов'язково бути кращим або найвідомішою людиною.

Незалежно від того, письменник ви, оратор або займаєтеся чимось ще, ви можете створити унікальний бренд. Потім ви можете використовувати його, щоб домогтися успіху в своєму бізнесі і кар'єрі.

Поради з персонального брендінгу

Якщо ви все ще намагаєтеся створити особистий бренд, розгляньте кілька різних стратегій брендингу. Не кожна стратегія або рада працюватимуть для всіх, і ваш успіх може залежати від вашої аудиторії і галузі.

У будь-якому випадку ви можете використовувати деякі або всі наступні поради, щоб допомогти створити успішний бренд. Персональний брендинг.

Підключайтеся і діліться щодня

Коли ви починаєте будувати свій бренд, вирішальне значення має послідовність. Вам потрібно з'являтися в мережі кожен день, спілкуватися з новими людьми і ділитися контентом.

Щоб спілкуватися з людьми, перевіряйте їх облікові записи, наприклад, деякі з їхніх повідомлень, і підписуйтесь на них, якщо хочете. Діліться контентом, діліться тим, що вам подобається. Створюйте повідомлення, в яких використовуються елементи вашого бренду, щоб допомогти візуально домогтися впізнаваності бренду.

Хоча пізніше ви зможете скоротити кількість публікацій, вам потрібно отримати якомога більше інформації прямо зараз. Потім ви можете допомогти людям знайти і дізнатися про ваш бренд.

Напишіть і поділіться своїм досвідом. Персональний брендинг.

Кожного тижня ви повинні знаходити час, Щоб написати повідомлення в блозі або статтю, щоб поділитися своїми знаннями. Розкажіть про те, що ви випробували в своїй кар'єрі, або поділіться постом, хто має відношення до вашого бізнесу.

Регулярне ведення блогів може допомогти людям почати довіряти вам, тому що вони дізнаються, що ви експерт. Коли у вас є що просувати, вам не потрібно турбуватися про те, щоб дратувати аудиторію, і вони будуть готові до покупки.

Створюйте розгорнутий контент

Ви також повинні кожен квартал виділяти час для створення і випуску будь-якого довгого контенту. Якщо ви письменник, ви можете зробити це, написавши електронну або паперову книгу і опублікував її на своєму веб-сайті.

Якщо ви віддаєте перевагу виступати, ви можете створити презентацію, яку запропонуйте особисто в своїй спільноті. Ще один відмінний варіант - провести вебінар, щоб залучити людей з усього світу.

Ви можете пропонувати цей контент безкоштовно або дуже дешево для залучення потенційних клієнтів. Якщо контент має велику цінність, ви можете стягувати за нього плату, щоб почати заробляти гроші, навіть якщо у вас немає інших доступних пропозицій.

Запитайте свою аудиторію про їхні проблеми. Персональний брендинг.

Ще один відмінний спосіб поліпшити свій особистий бренд - поговорити зі своєю аудиторією. Запитайте їх, в чому полягають їх найбільші труднощі і проблеми і що вони намагалися зробити, щоб їх вирішити.

Опитування своєї аудиторії - відмінний спосіб провести дослідження ринку. Коли ви отримаєте якісь результати, ви можете використовувати їх, щоб вирішити, які продукти створювати, щоб ви могли вирішити найбільші проблеми, з якими стикається ваша аудиторія.

Розкажи історії

Історії - величезна частина вашого особистого бренду, тому що вони розповідають людям про вас, а не тільки про вашу роботу. Ви можете використовувати свою історію, щоб зв'язатися зі своєю аудиторією та іншими професіоналами, і вам не потрібно нічого вигадувати.

Постарайтеся включити свою історію в якомога більше контенту і в брендинг. Наприклад, ви можете використовувати улюблений колір в якості основного елемента вашого бренду.

Ви можете створювати повідомлення про проблему, яка у вас була, і розповідати, як ви її вирішили. Або ви можете використовувати свої зусилля, щоб поспівчувати клієнтам, у яких є ці проблеми прямо зараз.

Огляд того, що таке персональний брендинг?

Якщо ви новачок в бізнесі або працюєте якийсь час, ви можете задатися питанням, що таке особистий брендинг? Персональний брендинг має на увазі продаж себе, як якщо б ви продавали товар або послугу.

Це корисно при просуванні себе в Інтернеті або створення продукту або послуги, в яких використовується ваш досвід. І ви можете використовувати свій особистий бренд, щоб налагоджувати зв'язки і розвивати свою кар'єру.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська