Платні медіа

Назад до Записи
Платні медіа оголошень

Платні медіа

 

В кінцевому підсумку, спонсоруючи контент, ви можете залучити аудиторію, яка в іншому випадку не зустріла б вас.

Хоча контент є досить загальним терміном, важливо відзначити, що в цьому процесі можуть використовуватися різні типи медіа. Знання відмінностей між платними і іншими видами медіа - заробленими і належать - має вирішальне значення для успіху ваших зусиль ведучого покоління.

Щоб допомогти вам ефективно використовувати спонсорований контент, ми розповімо вам про різні типи мультимедіа, прикладах платних мультимедіа та деяких стратегіях найкращого використання їх для вашої компанії.

Платна реклама в LinkedIn

Різниця між заробленими, приватними і платними ЗМІ

Об'єднання зароблених, власних і платних ЗМІ допоможе вам залучити, виховати і закрити потенційних клієнтів, Але що на насправдіозначають ці терміни? І коли справа доходить до контент-стратегії вашої компанії, як вони вписуються в рівняння?

Незважаючи на те, що всі три медіа-дії важливі для ваших спільних цілей і повинні сходитися в вашої стратегії, все ж є чіткі відмінності.

Цифрові медіа проти телевізійної реклами

зароблені ЗМІ

Простіше кажучи, зароблені ЗМІ відносяться до ЗМІ, які ви заробили з вуст в уста. Чи був це фантастичний контент, який ви поширювали, вплив ваших зусиль по SEO, якість обслуговування клієнтів або комбінація всіх трьох зароблених засобів масової інформації - це визнання, яке ви отримуєте в результаті.

Ви можете заробляти кошти масової інформації, отримуючи згадки в пресі, позитивні відгуки, Репости, рекомендації і т. д Ви також можете сприяти отриманим засобам масової інформації, допомагаючи журналістам і авторам матеріалів створювати свої статті або вносячи свій власний лідерський контент в галузеві публікації.

Завдяки зростанню популярності соціальних мереж, таких як Twitter і Quora, авторам контенту і журналістам стало легше звертатися до вашого бізнесу за цитатами та ідеями, які можна згадати в своїх статтях. Цей тип акредитації допомагає зміцнити довіру до вашої експертизі.

У Influence & Co. ми заробляємо більшу частину наших медіа завдяки згадкам в пресі з нашими партнерами і нашим власним контентом, наданими гостями. Наприклад, у нашого співзасновника Джона Холла є постійна рубрика «Форбс», де його контент допомагає залучити як трафік, так і потенційних клієнтів для нашої компанії.

Незалежно від того, чи отримуєте ви згадки на зовнішніх сайтах або у вас є можливість регулярно вносити в них свій вклад, цей тип мультимедіа допомагає наповнити верхню частину вашої воронки і познайомити вас з новими потенційними клієнтами.

власні ЗМІ

Власні медіа - це контент, який ви повністю контролюєте. Подумайте про контент для веб-сайту вашої компанії, вашого блогу і ваших облікових записів в соціальних мережах.

У той час як належить медіа-контент може приймати різні форми - повідомлення в блогах, тематичні дослідження, технічні документи і т. д - основна мета цього контенту - продовжувати забезпечувати цінність потенційних клієнтів по мірі їх просування по воронці. ці активи пропонують більш контрольовану, але не занадто рекламну інформацію про вашу компанію.

Читайте також:  Методи збору даних

Тому, якщо ви хочете зігнати потенційних клієнтів, Які ви створили за допомогою заслужених засобів масової інформації, або залучити більше, важливо зосередитися на створенні цих цінних освітніх ресурсів. Зрештою, цей контент може допомогти керівникам визначити, чи є робота з вами правильним вибором для них.

Платні ЗМІ

Незважаючи на те, що нинішній приплив засобів масової інформації може утруднити органічне сприйняття повідомлення вашої компанії, він також призвів до притоку методів його просування. Платні ЗМІ служать способом просування контенту та залучення уваги. І є безліч платних методів, які ви можете використовувати, щоб посилити ваші власні медіа і допомогти вам виграти більше зароблених медіа.

Наприклад, соціальні медіа-платформи, такі як Twitter, LinkedIn, Facebook і Pinterest, пропонують варіанти реклами, які можуть бути використані для підвищення вашої експозиції. Ми виявили, що LinkedIn і Twitter є найбільш ефективною платформою просування для нашої аудиторії маркетологів B2B, Але ви можете використовувати аналогічну стратегію на Facebook або Pinterest. Все залежить від того, де ваша цільова аудиторія найбільш активна і пов'язана з вашим брендом.

Платна медіа стратегія

Як я згадував раніше, об'єднання цих елементів може виявитися дійсно потужним з точки зору генерації і залучення потенційних клієнтів. Щоб проілюструвати це, давайте розглянемо два приклади тактики просування контенту, яку моя компанія успішно використовувала для посилення наших власних медіа.

Спонсорувати ЗМІ

LinkedIn: спонсорські поновлення

Наша маркетингова команда використовує спонсоровані поновлення LinkedIn для просування нашого закритого контенту. Ми встановлюємо бюджет для кожної кампанії; цільові користувачі на основі інтересів, галузі та посади; і доставити посилання на цільову сторінку з відповідним фрагментом закритого контенту.

Наші міркування про просування закритого контенту за допомогою спонсорських оновлень віршів нашого блогу сходить до ідеї надання потрібного контенту вашої аудиторії, через правильний носій, в потрібне час. Ми виявили, що коли наша аудиторія на LinkedIn, Це ідеальне час, Щоб подати частина закритого контенту.

Наприклад, при оцінці ефективності наших спонсорованих постів ми виявили, що пропозиції, Які пов'язані безпосередньо з цільовою сторінкою, конвертуються з на 500% вищим коефіцієнтом конверсії відвідувачів в потенційних клієнтів, Ніж спонсоровані пости, які посилаються на контент блогу.

LinkedIn_Post_Influence_and_Co.png

обнародувано ЗМІ

Twitter: обнародувано твіти

Promoted_Tweets_Influence_and_Co.png

Просування твітів - це відмінний спосіб розширити охоплення найцікавіших твітів і залучити їх до нової аудиторії. Щоб визначити, чи гідний твіт просування, ми задаємо собі два питання:

  • Це добре працювало? Коли повідомлення працює добре органічно, воно автоматично буде працювати краще, ніж ваші інші повідомлення, коли ви їх спонсоруєте. Наше емпіричне правило полягає в тому, щоб просувати тільки кращі 1-3% твітів, які отримали найбільшу кількість учасників в останній час.
  • Чи добре конвертується контент, який ви рекламуєте? Якщо ми збираємося просувати твіт, ми дивимося на контент, на який він посилається, щоб визначити коефіцієнт конверсії цього шматка. Якщо це неефективно, ми намагаємося вибрати новий твіт, який посилається на високопродуктивний контент, або подивимося, як ми можемо оптимізувати пост в блозі для кращої конверсії, перш ніж витрачати гроші на його просування в соціальних мережах.
Читайте також:  7 кращих практик мобільного веб-дизайну

Приклади платних носіїв

facebook

На Facebook є безліч платних засобів масової інформації. По-перше, ви можете поекспериментувати з платної цільової рекламою, яка відображається в новинних стрічках користувачів. Це часто поодинокі рекламні оголошення. Крім того, ви можете купити карусельну рекламу: це серія зображень, які можна прокручувати в одному рекламному просторі, що дозволяє рекламодавцям краще розповісти свою історію і продемонструвати більше продуктів.

Приклад реклами в Facebook 

Крім домашньої сторінки, є багато різних варіантів розміщення оголошень, таких як Facebook Marketplace, Facebook Пропоноване відео, Права колонка Facebook і Вхідні Messenger.

Реклама в Facebook часто неймовірно адаптована до ваших маркетинговим цілям: ви починаєте з визначення своєї цілі, Вибору своєї ідеальної аудиторії, вибору місця розміщення реклами, визначення бюджету і т. Д., Щоб підвищити ймовірність залучення цільового ринку.

LinkedIn

Як і Facebook, LinkedIn пропонує спонсорський контент або обновленіявнутрі і навколо каналів користувачів на різних пристроях. Вони також пропонують Sponsored InMail, де рекламодавці можуть доставляти контент цільової аудиторії за допомогою функції обміну повідомленнями. Спонсоровані повідомлення доставляються тільки тоді, коли користувач живе в LinkedIn, А це означає, що платне повідомлення з'явиться в її вікні чату в нижній частині екрана, що приверне її увагу до пропозиції і збільшить ваші шанси бути поміченим.

Твіттер

На вибір пропонується кілька рекламних кампаній в Твіттері, кожна з яких призначена для вирішення конкретної проблеми: підвищення впізнаваності бренду або залучення, збільшення числа передплатників, стимулювання кліків на веб-сайтах, збільшення числа додатків або швидкого просування нового пропозиції.

після визначення цілі реклами рекламодавці потім вибирають цільові аудиторії, призначають ціну за взаємодія і визначають, які твіти будуть спонсорувати. Обнародувано твіти оплачуються, розміщуються оголошення в стрічках користувачів Twitter, на сторінці результатів пошуку, рекламованих тенденції або через офіційних рекламних партнерів Twitter. (Ми розглянули цю стратегію більш детально вище.)

YouTube

Youtube - це універсальна платформа, коли мова йде про платні медіафайлах. Це може бути що завгодно: від бамперної реклами (шестісекундним реклама), Google Preferred (реклама без пропуску, оголошення середньої довжини), TrueView InStream (пропускається реклама, реклама в довгому форматі), або TrueView Action (формат відео с CTA). В якості альтернативи, ви можете розглянути можливість співпраці з творцями контенту на YouTube для просування вашого бренду.

Приклад реклами на YouTube 

КПП

Pay-Per-Click - або КПП - це стратегія платних результатів пошуку, яка платить рекламодавцям за кожен клік, який отримує просувний результат. Ці платні пошукові оголошення є першими декількома влученнями на сторінці результатів пошуку ключового слова та позначені зеленим ярликом "Реклама". Оскільки більшість користувачів пошукових систем не схильні дивитися далі перших кількох відвідувань, не кажучи вже про першій сторінці результатів, вони можуть стати ефективним способом підвищення обізнаності та залучення трафіку на ваш сайт.

приклад PPC

Медійна реклама

Цей тип платних медіа, ймовірно, є найбільш впізнаваним, оскільки спливаючі вікна, рекламні шпалери, банери і відео об'яви можна знайти практично на кожній веб-сторінці в Інтернеті. Вони зазвичай досить доступні за ціною за клік і є відмінним способом підвищити впізнаваність і впізнаваність бренду. Проблема з медійною рекламою полягає в тому, що через їх високої продуктивності користувачі, як правило, ігнорують їх або навіть повністю блокують.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська