Плюси і мінуси «моментального маркетингу» для брендів

Назад до Записи
моментальний маркетинг для бренду

Плюси і мінуси «моментального маркетингу» для брендів

Ще один новий термін увійшов в словник маркетингу і реклами нового століття: моментний маркетинг. По суті, це актуальна реклама, але оскільки терміни виконання робіт вимірюються днями, а хвилинами, то, як мені здається, це так. Це також країна, яка народилася з нагоди показу реклами, де бренди намагаються отримати вигоду з великих новинних подій або подій календаря, таких як День матері, День дурня або День незалежності. В Індії такі події календаря ще більше з безліччю національних або регіональних фестивалів, таких як Холі, Ракша бандхана, Онам, Понгал та інші. Все це призвело до того, що на бренди чинився тиск з метою викладати креатив в соціальних мережах у всіх цих випадках.

До появи соціальних мереж політики розсилали привітання фестивалю, і такі новини з'являлися напередодні або на наступний день після фестивалю. Якщо не було жодної новини, що приписує фестивальне повідомлення від лідера, це не було помічено або пропущено. В даний час очікується, що політичні лідери будуть розсилати твіти, пов'язані з кожним фестивалем і подією. Дехто докоряє за те, що вони не опублікували вітальне повідомлення в Twitter. Тяжке становище брендів трохи схоже - якщо вони не беруть участі в подіях, вони відчувають, що їх можуть судити. Природно, СЧ (боязнь втратити) бере на себе і бренди відчувають себе зобов'язаними створити подію або момент-маркетинг призвело комунікацію.

Актуальна реклама і момент маркетингу: Коли актуально?

На мій погляд, відмінні риси відмінною тематичної реклами - це коли вона заснована на подію, яка дійсно створює ажіотаж, з креативним повідомленням, яке має відношення до продукту, тобто пов'язує його з пропозицією бренду розумним способом, доставляючи блискавку. швидко, коли тема ще свіжа в умах людей і, нарешті, виконана з деякою тонкістю і класом. Якщо все зроблено добре, вони можуть надати великий вплив на бренд, Особливо якщо він стане частиною циклу новин. Коли президент Обама був приведений до присяги, Депіляційні марка Veet випустила цю рекламу в Австралії.

У той час, Коли хештег #BreakTheInternet був в тренді після виходу обкладинки Кім Кардашьян, IKEA випустила це оголошення:

Кілька років тому виверження Eyjafjallajokull в Ісландії було можливістю для поїздів Східного узбережжя в Великобританії створити це:

Нещодавно індійський актор Рахул Бозе опублікував у Твіттері відео, Що показує, як його звинуватили в рупіях. 442 (близько 6 доларів) за два банана в розкішному готелі (зазвичай продаються приблизно за 10 рупій в продуктових магазинах). Соціальні медіа, які є тим, чим є споживачі, поділилися своїм «моментом Рахула Бозі», коли вони були перевантажені. Кілька брендів за межами категорії розкішних підскочили до перемоги. Можна сказати, що він експлуатує страждання іншого бренду (І ролі можуть легко змінитися в будь-який день), але, тим не менш, це була можливість. Серед тих, хто виділявся і викликав посмішку, були такі:

Читайте також:  6 Інструменти аффилированного маркетингу, які допоможуть збільшити ваш ріст

StarQuik@StarQuik

With us, you'll never have a
Shop for fresh fruits, vegetables & many more at the best prices ever only on the StarQuik App or website! Order now kyuki StarQuik, !

Перегляд зображення на Twitter
See StarQuik's other Tweets

Як ви можете бачити, обидва вони мали якесь відношення до їхньої пропозиції послуг, виконували креатив досить швидко і робили це класним тоном. Але багато інших занадто намагалися знайти зв'язок, бути смішним або актуальним. У цьому процесі такі зусилля просто підсилюють шум в Інтернеті або допомагають поставити галочку у внутрішньому маркетинговому збірнику.

Плюси таких можливостей

Якщо все зроблено правильно, таке спілкування може допомогти брендам двома способами: (а) наповнити або посилити цікавий фактор і (б) розширити видимість за межами цього моменту до більш тривалого терміну придатності, якщо воно буде більш широко поширене через засоби масової інформації - тобто стане вірусним. Однак це НЕ одноразова чарівна таблетка. Навіть в наведених вище прикладах Zomato і StarQuik колишній бренд, Ймовірно, отримає з цього більше пробігу, оскільки вони послідовні в таких зусиллях і тоні голос. Актуальні питання Амулій є відмінним прикладом послідовності в цій області.

Недоліки

Велика частина реклами все одно залишається непоміченою. Бренди, які намагаються втиснути своє пропозиція або пропозиція в будь-який новинне подія без будь-якої релевантності або зв'язку з брендом, Тільки збільшують цю ймовірність, оскільки споживачі будуть ігнорувати і навіть дратуватися.

У сьогоднішньому контексті є ще один дуже важливий фактор, на який бренди повинні звернути увагу:

Читайте також:  алгоритм YouTube

Хороша якість, безкоштовні розваги легко доступні : не тільки копірайтери в рекламних агентствах або сценаристи в індустрії розваг можуть створювати привабливий контент. Простим людям ніколи не було так добре демонструвати свій талант - завдяки соціальним мережам. Їх творчість приймає різні форми - слова, відео, Твіти, зображення і багато іншого. Візьмемо, наприклад, цю гілку, де користувач Твіттера зіставив послідовності фільмів з якоїсь іншої релевантної музикою - це так цікаво.

Lewis Wake@lewiswake

I have no friends so I like to take famous dance scenes from movies and put songs that are the same tempo on top of them.

Нитка:

Love Actually vs Billie Eilish

Вбудоване відео

Про це говорять люди 8,791

Ось ще одна креативна, цікава тема в Твіттері:

Green Chyna@CORNYASSBITCH

Being Beyoncé's assistant for the day: DONT GET FIRED THREAD

Перегляд зображення на Twitter
Люди 102K говорять про це

Як ви можете бачити, в популярній культурі, яка цікава і має безліч творчості, є безліч твітів, мемів, форвардів WhatsApp, подкастів, веб-фільм, постів в Instagram, блогів і багато чого іншого.

Бренди повинні конкурувати з цим. Будь то тематичне або тактичне спілкування (бренди потребують обох), планка в даний час встановлена ​​дуже високо, щоб зламати безлад. Крім відносини до бренду, якщо тільки маркетинг або комунікація, Пов'язані з маркетингом або іншим чином, не такі хороші або краще, ніж те, що можна побачити в популярній культурі, буде складно подолати безлад. Що ще гірше, це може виявитися марним вправою.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

джерело by [автор_ім'я]

Поділитися цим записом

Назад до Записи
Русский Українська